Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:32 22.09.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Концерт на Летния театърнови [re: пeтльo]  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано17.08.09 15:41



И тъй като виждам,че темата много се разводни ще я върна обратно към първоначалния замисъл. Не сме секта, ние сме хора,които вярват в Исус Христос и желаем да видим Пловдив променен - без морална разруха,без насилие и омраза,а напротив - вярваме,че единствено християнските ценности и завръщането към Бога ще промени облика на нацията. Всеки знае кое е добро и кое зло,за което свидетелства и неговата съвест,така че хората са без извинение, когато вършат неправилни неща.Аз не съм спасителка,само живият Бог е този,Който може да спаси един човек. Не виждам нищо неправилно да правим концерти и да говорим за Исус Христос - а на който не му харесва,нека си остане в греховете.Само да знае,че каквото посее това ще пожъне. Колкото за скайпа,пиши ми лична бележка за какви причини го искаш.

Попитах ИСУС: Колко ме обичаш?Толкова!Каза Той......И УМРЯ ЗА МЕН!!!!!


Тема Re: Концерт на Летния театърнови [re: Zara_83]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано17.08.09 17:46



Зара в библията не съм чела Исус да е ходил на концерти нито да ги е организирал.
Чела съм за суетата и величието, светския живот, който се осъжда от Исус.
А концертите са си светска проява.

Вярваш в Исус така, както Дявола





Тема Re: Концерт на Летния театърнови [re: Linchpin]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано17.08.09 21:57



Музиката е изкуство, създадено да забавлява, да носи удоволствие, красота. Не е Таф Мен Чалиндж - Кой Може Да Ръмжи Най-Дълго. Всеки селтак може да седне и да ръмжи като глупак, малко могат да изпеят това:



Спенс, Ъпсурт, например, много добри текстове имат

...
We live in a political world

Тема Re: Концерт на Летния театърнови [re: Zara_83]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано17.08.09 22:03



Искам да се запознаем просто, лошо ли има?
Нищо чудно да пея по-добре от не-сектантските певачи на тоя вашия концерт, та да ми дадете тлъстия хонорар. Чувал съм, че не-сектите много пари вадите

...
We live in a political world


Тема Re: Концерт на Летния театърнови [re: пeтльo]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано18.08.09 00:20



Петльо недей бе човек да не те омотаят в тяхните си мрежи...

А от Зарито нито скайп ще видиш, нито нищо. Само да повтаря Исус й е в главата и как да спечели повече пари



Нищо лично ама е грозничка



Тема Re: Концерт на Летния театърнови [re: пeтльo]  
Автор e2e (3d)
Публикувано18.08.09 00:24



най-интересното обаче е как спенса и слима пропагандират анти употребата на зелена листна маса, а и двамата се чупят да я пушат. дори по последни данни които бях разбрал - в момента слим е в отчайващо изпаднало състояние..

Чрез нахалство, към прогрес...


Тема Re: Концерт на Летния театърнови [re: Zara_83]  
Автор e2e (3d)
Публикувано18.08.09 00:49



Госпожице Григорова, направих си труда преди време като бях в Щатите да посетя Неделните проповеди на три "несектантски" течения, а именно мормони, баптисти и Йеховистките свидетели, които между другото зад океана наистина не се наричат секти, а ги имат за "религиозни течения". Трябва да ви кажа че повечето неща които чух от "фадърите" бяха че както Господ обича децата си, така и той очаква те да милеят за него по същия всеотдаен начин. В тази връзка съвсем между другото возилото на "нашия общ Баща" било безвъзвратно амортизирано, и трябвало да се съберат пари за ново, за да има той в какво да се вози...
Останах наистина втрещен обаче, когато всички до един на края на срещата минаха през олтара на отчето и почнаха да пускат банкноти за "новия автомобил" на Господ. Е, извинявай, ама верно си мислех че такива неща само по филмите могат да се видят, обаче уви - убедих се в обратното със собствените си очи. Толкова промити мозъци никога не бях виждал...
Едит: беше реплай към последното мнение на Зара, а не на Раличка :>

Чрез нахалство, към прогрес...

Редактирано от e2e на 18.08.09 00:53.



Тема Re: Концерт на Летния театърнови [re: e2e]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано18.08.09 03:08



Знае ли някой църквите на каква издръжка са?
Защото храмовете се строят с дарения. Как се издържат служещите в тези храмове? И не само храмове ами и джамии. Пак ли е от бюджета?
По колко получават епископи, археипископи и другите там кандилници?

Не се присмивам на Бог, но смятам, че и малката ми вяра в него е по-истинска от тези, които уж служат за него.

e2e и тук още има такива секти. Един познат е в управата и само им взима парите. Ама така се е уредил човека. От мутри какво да се очаква друго?



Тема Re: Концерт на Летния театърнови [re: e2e]  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано18.08.09 17:26



А вие господине ако бяхте наясно с основите на християнската доктрина не бихте посетили въпросните "несектантски" течения,а именно мормони и йеховисти,просто е нужно човек да прочете Библията,която е една за православни,католици и протестанти и да си даде сметка къде е истината.

Попитах ИСУС: Колко ме обичаш?Толкова!Каза Той......И УМРЯ ЗА МЕН!!!!!


Тема Re: Концерт на Летния театърнови [re: Paлицa]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано18.08.09 19:08



те тея сектантките са най-шантави

тва за грозното от къде ти е информацията?

...
We live in a political world



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.