Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:47 20.06.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Концерт на Летния театърнови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Falange ()
Публикувано12.08.09 19:03



Някакво припознаване и съпричастност ли улавям?


Хиперболите са в литературата, а реалността за която говоря, е на улицата.



Тема Re: Концерт на Летния театърнови [re: Falange]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано12.08.09 19:42



Е, какво сега Фаланге?
Като пия и пуша и слушам чалга, по-деградирала ли съм от тези, които слушат метъл, опера, рап или поп???
И с какво аз съм по-лоша от останалите?
Или Господ ще ме изпъди от райските двери?
Или всички хора, които слушат класика са най-честните, милите и почтените???
Да не говорим за догмите в църквата, които са направо ужасяващи.



Тема Re: Концерт на Летния театърнови [re: Zara_83]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано12.08.09 21:54



зара 83?
я си дай скайпа

...
We live in a political world


Тема Re: Концерт на Летния театърнови [re: Paлицa]  
АвторFalange (Нерегистриран)
Публикувано12.08.09 22:16



Ами мога да ти кажа, че човек се олицетворява с това какви интереси има.
Ако те кефят текстове от типа на "ти си само 8-ми клас, ако знае баща ти" или "изневеряваааам ти", "ти си яка тупалка" и т.н. и с ясно съзнание откровено харесваш такива послания и начин на живот- да, мога да каже, че това е деградация, независимо колко много хора го правят. Тук не намесвам метал, опера и т.н..........с случая говоря за посланията които получаваме от даден тип музика. Щото има и Дет Метал и Рап парчета които са също толкова противни колкото и някои от чалгата.

Също така, има разлика от алкохолизъм и обикновенно пиене. Има разлика от запалване на цигара чат-пат и наркоманията да пушил 2-3 кутии на ден.

Нима не е бъкано с казина, пропаднали комарджии, алкохолици, протитутки и сексуални извратени типове в Пловдив. Сама знаеш, че е така.

Много хора вместо да осъзнаят какви ги вършат и да се опитат да променят начина си на живот поне малко, се залъгват, че едва ли не това което правят е нормално.


Аз не гледам от високо и не се правя на голям моралист.....аз също се боря с пороците, но не си завирам главата в пясъка като щраус. Което е правилно е правилно, което не е- не е.
Успех!



Тема Re: Концерт на Летния театърнови [re: Paлицa]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано13.08.09 00:14



Ще се осъзнаеш рано или късно, за чалгата имам предвид

. От постовете ти личи, че имаш солидни познания в музиката и определено си ценител.

Чалгата вероятно е слушаш, щото компанията ти е слуша, ходите по такива заведения и дискотеки. След 5-10 години вероятно ще забравиш за тази музика, щото определено имаш вкус към нещата .



Тема Re: Концерт на Летния театърнови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор e2e (3d)
Публикувано13.08.09 00:30



но ченс майна, Раличка и Рени в белия МЛ само тва надуват :Д

Чрез нахалство, към прогрес...


Тема Re: Концерт на Летния театърнови [re: e2e]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано13.08.09 01:09



Да, точно така.... аз съм пропаднала и проста, защото слушам чалга.
А тези, които не слушат чалга са извисени и умни! Но колко от тях знаят на кого е болерото " В памет на починалата Павана"? И дали са наясно и с класиката в съвременната поп-култура? Едва ли някой е слушал " Forgotton" на Сатриани примерно? Няма такива! Това не може да се изтегли от нета, защото го няма.

Но българина е свикнал да дава лесни квалификации на общо основание.

Как да имаме култура, когато всичко се плюе под път и над път. Когато Парцалев е долен пе...раст, а Лили Иванова дърта к...рва, която се правела на млада? А таланта... кой го гледа таланта....

Ще идва Мадона и всички й се зарадвха! Сякаш е талант неземен! Само цервикалния канал не си е показала още, но има време, все пак е само на 50!
Това ли ни е критерия за талант? С билети по 100 евро, които свършват като топъл хляб....

Бъдете сигурни, че когато съм в чалга клуб, съм наясно къде съм. Когато съм в театър, също знам къде съм. Знам и кой колко струва и като талант и за една нощ....

Защото и театъра представя пошли и грозни неща, пречупени извратено през призмата на някои наши режисьор-КИ!!! Но кой знае защо никой не обелва и дума за тези уж "авангардни", а в същото време просташки пиеси! Хайде да видим ще познаете ли кои са те???



Тема Re: Концерт на Летния театърнови [re: Paлицa]  
Автор e2e (3d)
Публикувано13.08.09 01:14



хехе, спокойно бе жена, поеми си въздух поне за малко :>

Чрез нахалство, към прогрес...


Тема Re: Концерт на Летния театърнови [re: e2e]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано13.08.09 01:18



Не беше за теб, а от къде познаваш Рени???





Тема Re: Концерт на Летния театърнови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
АвторLinchpin (Нерегистриран)
Публикувано13.08.09 08:10



Ами не се е набесняло още дЕтето бе!
То и аз не съм, ама ми мина времето.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.