Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:17 27.05.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Славчо трябва да си ходи!нови  
Автор Sargon lll ()
Публикувано07.07.09 19:21



За местните избори тук имаше коалиция ГЕРБ-ВМРО. Съдейки по последните избори, както и по много други признаци, мисля, че е съвсем ясно коя от двете партии донесе победата. Това беше ГЕРБ. ВМРО никога не е била популярна в България и Пловдив в частност.

Какво стана после обаче? След два месеца ВМРО скъса с ГЕРБ и с помощта на Главчо вкара комунистите във властта - прецедент за Пловдив.

ТОВА БЕШЕ ПРОМЯНА НА ВОЛЯТА НА ГРАЖДАНИТЕ НА ПЛОВДИВ!

Последните избори го доказват, но по-важното е друго. Сега ще управлява ГЕРБ, която бе подло излъгана тук. Е, естествено е на ГЕРБ да не му се иска да работи с Главчо и другите мискини. Ще има разнобой, от който ще страдаме основно ние. И, всичко това заради алния Главчо и другите алчни пишманпатриотчета. Ако имат поне малко съвест, трябва да се оттеглят и да дадат на ГЕРБ да управлява града, както и искаха хората!



Тема Re: Славчо трябва да си ходи!нови [re: Sargon lll]  
Автор ЧepПипep (непознат )
Публикувано13.07.09 00:25



Не говори глупости! Пловдив никога не се променал към добро толкова бързо.



Тема Re: Славчо трябва да си ходи!нови [re: ЧepПипep]  
Автор Гaдeн_пyxчo (Пухеста гадина)
Публикувано13.07.09 21:25



И защо на ГЕРБ?С какво са се доказали?Със софийския боклук,с който заринаха българия?Не ставайте смешни.

Откакато мъжете захвърлиха мечовете,света изпедерастя!


Тема Re: Славчо трябва да си ходи!нови [re: Гaдeн_пyxчo]  
АвторLinchpin (Нерегистриран)
Публикувано14.07.09 00:40



Б[/redългария.
Не, че съм голям фен на разБойко, но мисля, че всички видяхме как стнишеФ (серГЕЯ) показно не позволи този боклук да бъде изнесен (изхвърлен).
И не може някой, който се е родил вчера днес вече да се доказва.Имайки впредвид, че една столетница до вчера не знаеше какви ги върши...но това е положението, много слаби карти ни се паднаха на това раздаване и народа отново реши да играе "на тъмно", "ва банк"...пък каквото дойде-"риск-губи, риск-губи".



Тема Re: Славчо трябва да си ходи!нови [re: Linchpin]  
АвторLinchpin (Нерегистриран)
Публикувано14.07.09 00:44



Така е, който го мързи да си влезе в акаунта, след това поста му прилича на пролитарски агит-материал и не може нищо да направи по въпроса.Пък трябваше само едно "Б" да е червеничко, че да се вижда





Тема Re: Славчо трябва да си ходи!нови [re: Linchpin]  
Автор Гaдeн_пyxчo (Пухеста гадина)
Публикувано14.07.09 17:34



Както казва Дядо ви Благо:"Избори има,но избор нямаме!"
Като гледам какви човеченца се лепнаха за Герб в Пловдив,се радвам,че избора ми в последния момент се отнесе към РЗС/ВМРО.Познавам лично някои хора от листата и знам,че и бой да ядат ще си останат принципни.А който не е доволен от Славчо....да иде да живее в София!

!

Откакато мъжете захвърлиха мечовете,света изпедерастя!

Тема Re: Славчо трябва да си ходи! [re: Гaдeн_пyxчo]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано14.07.09 17:47



Аз пък си мисля, че Славчо трябва да се върне на село, а аз да си живея тук!



Тема Май не съм достатъчно ясен...нови [re: Sargon lll]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано14.07.09 17:53



Не е работата, че Главчо е от МВРО - никой не е съвършен.

Работата е, че сега ГЕРБ управлява България. За добро или за лошо, аз лично не съм гласувал за тях. И, ГЕРБ бяха съвсем подло излъгани от МВРО на местно ниво в Пловдив, като бяха заменени с БСП във властта. При положение, че ГЕРБ спечели изборите тук, МВРО беше само за гарнитура в коалицията. И сега ГЕРБ ще коли и беси, а Пловдив няма да е любимо място, докато войводчетата го управляват. Съответно не трябва да очакваме особена помощ от властта за развитието на този град, който и без това Главчо забатачва.



Тема Re: Славчо трябва да си ходи!нови [re: Гaдeн_пyxчo]  
АвторLinchpin (Нерегистриран)
Публикувано15.07.09 01:14



Абе лично според мене всички малки партийки, които дръпнаха по 4-5% от вота на дясноориентираните са си чиста проба червени клинове, финансирани с червени пари, но всеки има право на избор- на някой му харесва как говори Яне, на други Волен...и на мене ми харесват много от техните приказки, но за мене това са си само красиви приказки, изречени с единствената цел да дърпат гласове от десния електорат.
Стана ясно едно- Народа продължава да търси Месията...дано този път го намери...



Тема Re: Май не съм достатъчно ясен...нови [re: Sargon lll]  
Автор ЧepПипep (непознат )
Публикувано15.07.09 08:05



ти не мисли явно не ти се отдава или си прекалено малък и пускаш теми само за сеир.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.