Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:07 26.09.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Първа стъпка.нови [re: koмитa]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано25.07.09 14:08



абе кво се занимаваш, всеки интернет идиот е на това мнение - щом аз съм го видял, трябва и КМЕТА да го е видял и ЛИЧНО да иде да го ОПРАВИ. Спирката с Ъглошлайф да я направи ахахаххаа

...
We live in a political world


Тема Re: Първа стъпка.нови [re: koмитa]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано27.07.09 18:08



Излиза, че според теб Гиньо трябва да си стои само в кабинета и да чака на готово да му се дават идеи и предложения. Хич и не му трябва да се разхожда из тази Тракия. Поне до следващите избори.

Какво, като е о. з.?! И аз съм о. з. Това въобще не е показател за каквото и да е.

Тази концесия за спирките може да я развалят, когато ми дойде време за пенсия. Говоря за една не голяма сума пари, основно за материали - работата от поддръжката на общината и доброволци.

Преди Главчо да направи тротоари, си имах паркоместо, където обикновено паркирах. Много други хора също имаха. Какво им пречеше да направят тротоара по-навътре и да ни оставят местата?! Шосето беше свободно, а сега се паркира и от двете страни. Три пъти ме удариха паркирал. Като мине някой джигит и се включват една дузина аларми. Сутрин камионът за боклука не може да мине от паркирани коли и бумти сумати време, преди да мине 20 м. И той включва една дузина аларми. Специално заради шума си смених дограмата и сложих PVC.

Да, сега като казваш, четох за някакви игрища, но те не са само за последната година, а за последните пет години. Май са някъде към ЧХ-то, не съм си направил труда да ги разгледам. Аз говоря за игрище на всяко малко по-голямо свободно място. То, и сега там играят децата, не се иска много - малко пари за врати, баскетболни кошове и т. н.

Как да ти кажа, с Интернет е много по-лесно и по-удобно. Все пак някои хора работим и ни е трудно през деня да отидем и да си хортуваме с кмета, като не се знае колко ще чакаме. Ама, може и да ида, още следващия месец. За толкова много глупости съм си губил времето, ще загубя малко и за тази.





Тема Re: Първа стъпка.нови [re: пeтльo]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано27.07.09 18:10



Трябва да си сляп, за да не забележиш, че тази спирка липсва вече 3-4 години. Има дори издигната бетонен постамент там, където трябва да е. Само, дето я няма. Колкото и да ти е смешно, спирките обикновено са заварени метални конструкции, като ъглошлайфът е задължителен инструмент за изготвянето им. Знам, разбирам, че ти звучи шокиращо, но такава е жестоката действителност!





Тема Трябва да се радваме!нови [re: Sargon lll]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано27.07.09 18:23



Подобни земетресения се отразяват отрицателно на възможността за бъдещ голям трус. Сега, сравнително безопасно, се освобождава енергия в земната кора, която иначе може да се набере и да се освободи екстремално чрез някой мощен катаклизъм.



Тема Re: Първа стъпка.нови [re: Sargon lll]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано28.07.09 21:09



КОЯ спирка можеше да кажеш, нямаше да е зле:)


ъъ да, но ти ми говориш за ПОСТАВЯНЕ на спирки, нямаме представа колко спирки е ИЗГОТВИЛ кмета в някой завод, не сме го видяли. За ПОСТАВЯНЕТО на спирки не е нужно да ползваш ъглошлайф, ако изобщо знаеш как изглежда този сложен уред, а не си го чел само в някой друг форум в който обсъждате къде са отишли циганките, които сте ебали за по 5, по празниците 10 лева.

...
We live in a political world


Тема Re: Първа стъпка.нови [re: Sargon lll]  
Автор koмитa (български)
Публикувано29.07.09 13:43



Излиза, че според теб Гиньо трябва да си стои само в кабинета и да чака на готово да му се дават идеи и предложения.

л Ама кой е казал че си стои в кабинета бе??? Ти си като албански реотан.


Тази концесия за спирките може да я развалят,

Тва да не ти е използван презерватив бе, отиваш и го хвърляш в кошчето. Ти четеш ли въобще какво ти пиша, бе грамофонна плоча такава? Концесията е договор, оди чети облигационно право. Концесия се разваля само чрез съд. И настоящата концесия вече е в съда! Ама ти си чукча, а чукча не читател, чукча писател.

Говоря за една не голяма сума пари, основно за материали - работата от поддръжката на общината и доброволци.

Абе я се върни пак прочети стъпка 1.


Преди Главчо да направи тротоари, си имах паркоместо, където обикновено паркирах.

Главчо ще викаш на баща си, дето те е изфабрикувал тъпичък. А паркомястото ти е премахнато, защото е било незаконно. Има едно нещо, казват му Подробен Устройствен План.

Много други хора също имаха.

Незаконни.


Какво им пречеше да направят тротоара по-навътре и да ни оставят местата?!

Изпълнявали са ПУП-а. Като сте били недоволни, внасяте предложение до Общински съвет, за изменение на ПУП-а. Не е трудно, иска се една молба, с подписка и малко мотивировка. Като те гледа що неща си изписал по интернет, нищо не ти пречеше да внесеш една молба в общината. Елементарно е.




Шосето беше свободно, а сега се паркира и от двете страни.


Е и? Спазвайте правилника.


Три пъти ме удариха паркирал. Като мине някой джигит и се включват една дузина аларми.

Кмета какво е виновен, че шофьорите са идиоти?


Специално заради шума си смених дограмата и сложих PVC.

Добре дошъл в 21 век.

Да, сега като казваш, четох за някакви игрища, но те не са само за последната година, а за последните пет години.


Казах ти, чукча писател, чукча не читател.


Май са някъде към ЧХ-то, не съм си направил труда да ги разгледам.


Така е, да пишеш в интернет е къде, къде по-лесно

Аз говоря за игрище на всяко малко по-голямо свободно място. То, и сега там играят децата, не се иска много - малко пари за врати, баскетболни кошове и т. н.



Аз пак те питам. след 20г. бездействие, защо си мислиш че за 2г. всичко може да се оправи с магическа пръчка?

Как да ти кажа, с Интернет е много по-лесно и по-удобно. Все пак някои хора работим и ни е трудно през деня да отидем и да си хортуваме с кмета, като не се знае колко ще чакаме. Ама, може и да ида, още следващия месец. За толкова много глупости съм си губил времето, ще загубя малко и за тази.


Айде от мен да мине:





Тема Re: Първа стъпка.нови [re: koмитa]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано29.07.09 20:50



Баце, не съм против вас, ама без ГЕРБ нямаше да ги говориш тия неща. Резултатите от парламентарните избори в Пловдив го доказват и това което трябваше да направите след скандала с тях е да се иде на нови избори.

Морално си беше някак... А ся кво ортаци с комунитите





Тема Re: Първа стъпка.нови [re: koмитa]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано02.08.09 18:39



Арогантността и фукарлъкът са отличителните черти на вашето управление. Абсолютно нищо не правите, но искате да се изкарата самоотвержени специалисти, работещи за благото на града. Некадърници и крадци, комунистическо-цигански подлоги - това сте вие.

Ама, нека започна поредно:

Ама кой е казал че си стои в кабинета бе??? Ти си като албански реотан.

Ако, не си стои в кабинета, досега да е видял, че липсва навес за спирка, а дори и знак за нея, в самия център на Тракия.

Тва да не ти е използван презерватив бе, отиваш и го хвърляш в кошчето. Ти четеш ли въобще какво ти пиша, бе грамофонна плоча такава? Концесията е договор, оди чети облигационно право. Концесия се разваля само чрез съд. И настоящата концесия вече е в съда! Ама ти си чукча, а чукча не читател, чукча писател.

Хич не ме интересува концесията и кога ще се развали. Това не ме интересува. Интересува ме, че няма спирка. Интересува ме, че да се направи, никак не е скъпо. Интересува ме, че хората страдат от липсата и`. Днес например бях на спирката на езиковата гимназия - навесът беше нов, съвсем семпъл и със сигурност - евтин. Добре, как там(след като има проблемна концесия), се появи спирка, а тук - няма. Ще кажеш, че там е имало реконструкция на трасето и т. н. И Форумът беше рекунструкция, точно заради строежа му бутнаха стария навес.

Абе я се върни пак прочети стъпка 1.

Смешно.

Главчо ще викаш на баща си, дето те е изфабрикувал тъпичък. А паркомястото ти е премахнато, защото е било незаконно. Има едно нещо, казват му Подробен Устройствен План.

Браво, типичен език за комунистическо-цигански функционер! Ти пък на твоя как ще викаш не знам, защото всеки фес може да претендира, че е онождал майка ти. Иначе, паркоместото е било наистина незаконно, но можеше да бъде запазено, както и много други. Ама, нали Главчо ефенди иска да му плащат наеми за бетонните будки, най-лесно е да унищожи направеното от хората.

Незаконни.

Но, на никого не пречеха! И шосето беше празно, без паркирани от двете страни коли. Кметчето за толкова време не разбра ли, че липсата на места за паркиране е основен проблем в този град. Нужно ли е да унищожава и без това малкото места за паркиране?!

Изпълнявали са ПУП-а. Като сте били недоволни, внасяте предложение до Общински съвет, за изменение на ПУП-а. Не е трудно, иска се една молба, с подписка и малко мотивировка. Като те гледа що неща си изписал по интернет, нищо не ти пречеше да внесеш една молба в общината. Елементарно е.

Да бе, ние разбрахме за този хитър замисъл, когато вече бяха стигнали на средата. Хората бяха в отпуски тогава. Докато се организираме и тя работата се свърши. Като си толкова умен, покажи къде е ПУП-а. Трябва да го има в електронен вид и всеки да може когато реши, да го разгледа в Интернет. Ама, няма го, нали?!

Е и? Спазвайте правилника.

За теб е елементарно, защото ти си елементарен. Или не караш.

Кмета какво е виновен, че шофьорите са идиоти?

Преди това не се случваше. Колите бяха по-отдалечени от траектроията на шофьора-идиот. Принципно, когато нещо се прави, трябва да се мисли. И да се знае, че хора има всякакви. Нещо е добро, когато работи добре при всички възможни условия. Едни паркинги щяха да са изключително добро решение, още повече, че те си съществуваха.

Добре дошъл в 21 век.

Най-доброто, дори за 21 век, си е дървената дограма. Ако не знаеш, такава си слагат богатите хора. Но, какво ли се обясявам на анадолски фес, застинал в средновековието...

Казах ти, чукча писател, чукча не читател.

В централната част на Тракия аз никъде не видях нещо особено да се направи за последните години от управлението на Главчо и Гиньо.

Така е, да пишеш в интернет е къде, къде по-лесно.

Имаш нещо против свободата за изразяване на мнение?! За твое съжаление, живеем в демократична държава, комунизмът си отиде, скоро и вие, слугите му, ще го последвате.

Аз пак те питам. след 20г. бездействие, защо си мислиш че за 2г. всичко може да се оправи с магическа пръчка?

Глупости, за 20 г. в Пловдив много неща се промениха. Бавно, без много мисъл, но се промениха. За последните 2 г. главчовизъм, само кенефи се ремонтират. Сигурно много го напъва г-н кмета, само се чуди как да се уреди с повече места за облекчаване. Та, като тръгне из града на оглед, да не стане беля, че срам, срам...



Айде от мен да мине:

http://trakia-plovdiv.com/


Какво хубаво и добре наредено сайтче с подбрани въпроси във форума и всичко толкова добре уредено, направо нагласено...



Тема Re: Първа стъпка.нови [re: пeтльo]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано02.08.09 18:44



Да беше чел внимателно, щеше да знаеш за коя спирка говоря основно, но не липсва само тя.

Ако, кметът е "изготвил спирки в някой завод", то е крайно време да започне да ги поставя.



Похвално е, че четеш и други форуми и се опитваш да попълниш очевадните пропуски в образованието си. Знам какво е ъглошлайф и в последно време често го ползвам. Дори когато поставяш една спирка, все пак може да ти потрябва ъглошлайф, но не това е най-важното. Най-важното е, че тази спирка въобще я няма.



Тема Re: Първа стъпка.нови [re: Sargon lll]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано03.08.09 23:53



Не съм някакъв партиен психопат, който да чете всичко навсякъде по десет пъти, виждам абсурдно мнение на малоумен педофил и решавам, че ми е достатъчно скучно, да му отговоря. Радвам се, че ползваш ъглошлайф, значи в крайна сметка си израснал от джебчия в 26 до работник на строеж

...
We live in a political world



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.