Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:39 26.09.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Май не съм достатъчно ясен...нови [re: Гaдeн_пyxчo]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано21.07.09 18:47



Трудно мога да си представя, че някой би се справил по-зле от този мишок!





Тема Re: Май не съм достатъчно ясен...нови [re: Гaдeн_пyxчo]  
АвторЛoko ПД (Нерегистриран)
Публикувано21.07.09 23:32



Кадърен кмет!???


Славчо е некъдърник,кукла на конци на Бойко Ватев и друта измет от МВРО .....а да и обича да си играе с малки жители на столипиново



Тема Re: Май не съм достатъчно ясен...нови [re: пeтльo]  
Авторивo (Нерегистриран)
Публикувано23.07.09 00:18



Цялата мръсна сган трябва да си ходи. Днес чета в "Марица", че и Камен Шишманов е авджия и шуробаджанак от класа.


А модераторът е смотан Не стига, че този клуб се посещава от дъжд на вятър, но и тъпото парче банва всеки, който не славослослави Сливчо.



Тема Re: Май не съм достатъчно ясен...нови [re: ивo]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано23.07.09 00:24



факт

...
We live in a political world


Тема Re: Май не съм достатъчно ясен...нови [re: Гaдeн_пyxчo]  
Автор ЧepПипep (новак)
Публикувано23.07.09 11:03



е той ако знаеше. идеята е да се мрънка не е важно кой ще е! ще видим саргон 3 като навърши години за гласуване след една петилетка за кой ще гласува.



Тема Re: Май не съм достатъчно ясен...нови [re: пeтльo]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано23.07.09 19:18



Аз не съм против тротоарите по принцип, а съм против това, къде и как се направиха. Мисленето не е от силните страни на Главчо и катилите му - ще ми се да обясня как нацвъкаха пред блока, където живея, ама да не се отвличам.

Чешмата не работи от месец поне. В момента също. Паметникът е грозен, исторически несъответстващ и страшно замърсен. Никога сякаш не е чистен от поставянето му. Целият е омазан в нещо бяло, сякаш някой се е празнил отгоре...



И друго да кажеш? Всеки, който се опитва да защити Главчо, едно си знае - тротоари и паметник. Къде са липсващите навеси на спирките за градския транспорт? Преди да дойде Главчо, имаше повече спирки, отколкото след него. Къде са паркингите? Същата ситуация - паки имаше повече преди Главчо. Защо не се направиха игрища, място поне не липсва? Къде има обществена тоалетна в Тракия, макар и това да не е отчайващ пропуск?



Тема Re: Май не съм достатъчно ясен...нови [re: ЧepПипep]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано23.07.09 19:20



Аз гласувам отдавна. Още когато ти си лапал рязани патладжани като обикновен войвода-функционер.





Тема Re: Май не съм достатъчно ясен...нови [re: Sargon lll]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано23.07.09 20:53



Аз не съм забелязал лошо направен тротоар. При нас вече не е обрасла зелена ивица, а хубав тротоар, паркоместа си има. Паметника си е ок, харесва ми паркчето, харесва ми и паркчето до Свети Седмочисленици. Това е много повече, от колкото са направили повечето хора преди него. Доколкото си спомням се асфалтираха и доста улици, макар и да нямаше належаща нужда от това. Само в последния месец си спомням поне 3-4 разходки из Тракия, при които съм спрял и съм седнал с кеф в споменатите по-горе паркчета, нещо, което не бих могъл да направя преди 4 години.

Ти казваш ВСЕКИ, който защитава Славчо, и ме вкарваш в някаква абсурдна група. Аз посочвам факти. Теб не мога да те вкарам в някаква социална група, защото ще обидя хората. Абсурдното при теб е, че си по-зле и от аудиокасетка, те се изхабяват, ти въртиш едно и също нонстоп. Къде е това, къде е онова. Да съм казал, че е направил паркинги, тоалетни или нещо такова? Даже изрично подчертах, че не го защитавам и това, което направи не е кой знае какво. Но пак - всички сме го били защитавали.

...
We live in a political world


Тема Re: Май не съм достатъчно ясен...нови [re: ивo]  
Автор koмитa (български)
Публикувано23.07.09 22:34



Ако беше дочел статията, щеше да ти стане ясно, че въобще няма такова нещо. Даже Мария Гроздева и Шишманов ще опровергават на пресконференция написаното. А то иде да сочи само и единствено, че в-к Марица целенасочено манипулира общественото мнение.



Тема Re: Май не съм достатъчно ясен...нови [re: Sargon lll]  
Автор koмитa (български)
Публикувано23.07.09 22:39



Къде са липсващите навеси на спирките за градския транспорт

Спирките са дадени на концесия от д-р Чомаков, като концесионера не си изпълнява задълженията и сега СЛАВЧО води дела за разваляне на концесията за спирките.

Къде са паркингите

А къде са културните шофьори?
При 2 внесени предложения за оформяне на 2 големи паркинга, общински съвет не прие предложенията за направата на тези паркинги.

Защо не се направиха игрища, място поне не липсва


Прокуратурата спира изпълнението. А на последната сесия, по настояване на ГЕРБ, точката за оформяне на спортни игрища бе отложена.

Къде има обществена тоалетна в Тракия, макар и това да не е отчайващ пропуск?


От началото на кметуването на Славчо, в Пловдив са възстановени 10 обществени тоалетни.


Чешмата не работи от месец поне. В момента също. Паметникът е грозен, исторически несъответстващ и страшно замърсен.


Което е задължение на "Градини и паркове", на Станка Стаматова...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.