Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:19 25.06.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Май не съм достатъчно ясен...нови [re: ЧepПипep]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано15.07.09 12:55



Таеба в пиперката





Тема Re: Май не съм достатъчно ясен...нови [re: ЧepПипep]  
Автор Гaдeн_пyxчo (Пухеста гадина)
Публикувано15.07.09 21:08



Ще преживеем и ГЕРБ,а Воеводите поне си държат на думата.

Откакато мъжете захвърлиха мечовете,света изпедерастя!


Тема Re: Май не съм достатъчно ясен...нови [re: Гaдeн_пyxчo]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано16.07.09 18:29



Не си държат на думата, но обичат да я дават!





Тема Re: Май не съм достатъчно ясен...нови [re: ЧepПипep]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано16.07.09 18:31



На теб, ако ти се отдава, кажи какво не съм измислил както трябва.



Тема Re: Май не съм достатъчно ясен...нови [re: Sargon lll]  
Автор Гaдeн_пyxчo (Пухеста гадина)
Публикувано18.07.09 19:20



Не знам какво те кара да мислиш така,но спрямо мен и организацията,която представлявам(Няма нищо общо с политиката) са си спазили обещанията.Живея в "Тракия" и знам какво направи Славчо.
На ГЕРБ не вярвам,след като видях какви мазници се намъкнаха при тях.Кочината ще е пълна!

Откакато мъжете захвърлиха мечовете,света изпедерастя!


Тема Re: Май не съм достатъчно ясен...нови [re: Гaдeн_пyxчo]  
АвторЛoko Пд (Нерегистриран)
Публикувано19.07.09 00:11



За всички,които възхвалят Глафчо да прочетат това


със селската администрация на Глафча,догодина ще сме не на 10-то а на 100-тно място!!!



Тема Re: Май не съм достатъчно ясен...нови [re: Лoko Пд]  
АвторLinchpin (Нерегистриран)
Публикувано19.07.09 02:09



Може и да греша, но ми се струва, че преди няколко месеца четох същата тази стаия във същата тази медия...което от своя страна не е никак окуражаващо. Славчо стана кмет с един огромен запас от доверие на Пловдивчани, но това доверие (според мене) беше загубено още като падна тогава първият сняг. Още тогава видяхме един неадекватен управник и неадекватни действия на подчинените му. А след като допусна вота на Пловдивчани да бъде подменен и допусна червените в управата-това си беше истинска самокастрация. Въпрос на време е да дойдат следващите избори и да поеме към забвението.



Тема Re: Май не съм достатъчно ясен...нови [re: Гaдeн_пyxчo]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано19.07.09 20:30



Ей, ама много смешно ми става, когато някой каже, че е от Тракия и е видял "колко много" е направил Главчо за нея! Аз също съм от Тракия и нищо добро от "главчовото" управление тук не съм забелязал! Появиха се едни тротоари, които унищожиха много паркоместа и в следствие на това катастрофите нараснаха. Да не говорим, че са направени много некачествено и на места вече са се разрушили. Другото е един паметник - грозен, исторически недостоверен, а в момента(и от доста време) - мръсен и с неработеща чешма. Това е всичко от Главчо.

Що се отнася до твоята организация, която вероятно е клуб "Традиция" или някаква подобна - за мен това е абсолютен кич. Както и педерастчетата от МВРО които се носят по народни носии из града.



Тема Re: Май не съм достатъчно ясен...нови [re: Sargon lll]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано19.07.09 23:35



Пред нас тротоарите са хубави, вече майките с колички, които преди ги убиваха на пътя, вече карат по тях, защото са равни и здрави, чешмата от скоро не работи(ако наистина не работи - последно като бях преди две-три седмици си беше ок), а паметника е един от най-добрите в Пловдив. Не защитавам Славчо - няколко километра тротоари и един паметник не са достатъчни за някакво легендарно управление на един район, но поне ги направи.

...
We live in a political world


Тема Re: Май не съм достатъчно ясен...нови [re: Sargon lll]  
Автор Гaдeн_пyxчo (Пухеста гадина)
Публикувано21.07.09 17:31



И да ти е смешно,и да ти се плаче,Славчо е най-кадърния кмет на Пловдив,който съм запомнил.Не съм член на "Традиция" от 6години,а кое е кич,и кое-не явно не ти е писано да разбереш.
М/у другото,кой трябваше да е на негово място?

Откакато мъжете захвърлиха мечовете,света изпедерастя!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.