Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:18 22.06.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Свободно време и как го запълваменови  
Автор morning.dew (друго аз)
Публикувано15.05.09 17:49



Има ли някакви клубове по интереси в Пловдив и някой знае ли къде може да се намери списък на такива. Става дума за възрастни. Единственото за което се сещам напоследък това са клубовете по танци за салса. Ще споделите ли , ако знаете нещо интересно?



Тема Re: Свободно време и как го запълваменови [re: morning.dew]  
АвторKpизaтa (Нерегистриран)
Публикувано15.05.09 21:07



Какви клубове в тая дълбока провинция искаш

..а да забравих чалга клубове има



Тема Re: Свободно време и как го запълваменови [re: Kpизaтa]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано15.05.09 21:50



Питайте госпожа Масларова.





Тема Re: Свободно време и как го запълваменови [re: morning.dew]  
Автор Vetrim (сталкер)
Публикувано15.05.09 22:13



Клубовете на пенсионерите,
в някои от читалищата;
някои социални центрове, създадени временно по проекти.

В социалния отдел на общината сигурно знаят за някои, на които плащат на организаторите и обезпечаването на консумативите (ток, вода, наем, ремонти).

Отдел Култура знае за читалищата и някои творчески групи, за които то плаща заплати.

Иначе няма единен поглед или някаква политика в това отношение както за възрастните, така и за по-младите хора. Общо взето - на самотек са нещата (на парче и понякога на юруш). Не знам дали е и необходимо...











.

"Робът се бори за свобода,
свободният - за съвършенство!"


Тема Re: Свободно време и как го запълваменови [re: morning.dew]  
Автор masterix (Mr. Smith)
Публикувано15.05.09 23:42



В Пловдив има няколко клуба за исторически възстановки. Ако се интересуваш от история - питай.

Редактирано от masterix на 15.05.09 23:42.



Тема Re: Свободно време и как го запълваменови [re: morning.dew]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано16.05.09 07:47



Има клубове, не мисля, че Ви трябва възрастово профилиран. Потърсете в Интернет. Хубаво е, че имате свободно време. Аз, ако имах, със сигурност нямаше да го прекарвам по клубове, особено за салса.



Тема Re: Свободно време и как го запълваменови [re: masterix]  
Автор Falange ()
Публикувано16.05.09 09:04



Ми дай някво инфо и координати за тези клубове де. Те, междудругото, само на маса на биричка с картофки ли се събират, щото до сега не съм чул да се прави няк'ва истореска въстановка с изключение на шаблонните възстановки на клуб Родолюбие на 6-ти Септември?



Тема Re: Свободно време и как го запълваменови [re: Kpизaтa]  
Автор morning.dew (друго аз)
Публикувано16.05.09 09:04



зарежи ги чалга клубовете.





Тема Re: Свободно време и как го запълваменови [re: Sargon lll]  
Автор morning.dew (друго аз)
Публикувано16.05.09 09:13



Не, не ми трябва възрастово профилиран. Но в Бг, не зная нищо , което да обхваща различни групи от хора или ако изобщо има нещо такова то се слчува само в софия. Аз съм на 35 години, от доста време рабоя в затворена среда в която има 10-15 човека, които нямат моите интереси. Омръзнали са ми темите за разговор - "парите не стигат" , " идва поредната епидемия от неизвестна болест" , " политика" и т.н.
Имам свободно време и искам да го посветя на нещо по приятно. Знам, че по света има разни курсове по рисуване, грънчарство , примерно. Искам да правя нещо по различно от това да ходя на работа и да се прибирам в къщи. Предполагам, че има и други хора, които искат да променят нещо от ежедневието си, но незнаят, че има такива възможности, затова помолих , които знае нещо за такива групи, клубове и др. да сподели.



Редактирано от morning.dew на 16.05.09 09:19.



Тема или пък нещо по-активно и приключенско?нови [re: morning.dew]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано18.05.09 03:23



Клуб "Нептун"
Спелео клуб (пещерняшки) "Еделвайс"
Клуб за пътешествия и приключения "Вертикал"

Редактирано от vens на 18.05.09 03:24.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.