Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:48 27.06.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Да ни са честитинови [re: Лoko Пд]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано18.05.09 10:38



аз не бих казал, че това е най-заслужената титла. Нито всеки, който има очи да гледа. Нито пък целият град е бил в екстаз. по мой спомен 10-15 хиляди бяха на улицата. Колкото м/у другото е и публиката ви

Все пак - да ви е честита.

Любопитно ми е как ще играете в събота



Тема Re: Да ни са честитинови [re: f(x)dx]  
АвторЛoko Пд (Нерегистриран)
Публикувано18.05.09 14:23



хаха 10-15 хил

по-скоро около 35 хил бяха на улицата а публиката 4е ни била 10-15 хил е вица на деня ,колкото колко била засжена,спомни си Уефски и Фесека какво ги направихме на Лаута.



Тема Re: Да ни са честитинови [re: Лoko Пд]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано18.05.09 14:42



аз в живота си 35 хиляди в черно-бяло на едно място и особено на Лаута не съм видял.
Макс 10-15 хиляди ви е посещаемостта, дори и в шампионския сезон.
ако можеш обори ме. например като покажеш снимки с пълен до краен предел стадион Локомотив, който по данни от ваши сайтове в момента е 13 хиляди.



Тема Re: Да ни са честитинови [re: f(x)dx]  
АвторЛoko ПД (Нерегистриран)
Публикувано18.05.09 14:45



пи4,ти на идиот ли се прави6,аз ти говоря не за стадиона а за 6ествието по централните улици с титлата.



Тема Re: Да ни са честитинови [re: Лoko ПД]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано18.05.09 15:18



Пич, ти на идиот ли се правиш?
аз ти говоря, че на мач нямате повече от 10-15 хиляди зрители макс.
ти ми разправяш за някакво шествие, което според повечето медии не беше повече от десетина хиляди



Тема Re: Да ни са честитинови [re: f(x)dx]  
АвторЛoko ПД (Нерегистриран)
Публикувано18.05.09 16:39



А стадиона колко мислиш,че събира ,бе братле?Имаме толкова колото събира стадиона И пак казвам,на шествието бяха 30 хил души,пак според повечето медии и такова честване на титла може да се види само в Англия а да и феновите ни са повече и от 10 хил и от 30 хил И да Локомотив единствен последните 10 години разби хегемонията на държавно подкрепяните комунистически отбори Левски и ЦСКА.





Тема Re: Да ни са честитинови [re: Лoko ПД]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано18.05.09 17:24



Само дето и тоя стадион не го пълните.
И освен вас има един Литекс за последните 10 години

къкто и да е



Тема Re: Да ни са честитинови [re: f(x)dx]  
АвторЛoko ПД (Нерегистриран)
Публикувано18.05.09 18:02



Само дето и тоя стадион не го пълните.
Зависи от мача

А и Уефски и ЦСка не си пълнят стадионите



Тема Re: Да ни са честитинови [re: Лoko ПД]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано18.05.09 18:13



В последните 15 години никога не сте го пълнили.
Няма подуене, няма цдна, няма БОТЕВ. дори и трибуната ви срутихме, и пак не можете да го напълните.

иначе няма да отричам - може и 5 хиляди фенове да има отборчето ви, но са верни и колоритни



Тема Re: Да ни са честитинови [re: Лoko ПД]  
АвторPGE (Нерегистриран)
Публикувано18.05.09 20:10



Локо, честита ти годишнина от титлата и не се поддавай на тези дребнави спорове. То си има статистика, показваща на кой отбор колко публика му ходи на стадиона. Останалото са приказки за величие от времето, когато Лили Иванова е била млада






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.