Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:49 13.05.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Да ни са честитинови [re: пeтльo]  
АвторPGE (Нерегистриран)
Публикувано18.05.09 20:13



Аз пък познавам много ботевисти, които се радваха при убийствата на нашите президенти. То не бяха плакати, не бяха песни. Ако става дума за заяждане, хора се намират и от двете страни. Виж постовете в темата, ако не вярваш.



Тема Re: Да ни са честитинови [re: PGE]  
АвторЛoko ПД (Нерегистриран)
Публикувано18.05.09 21:26



Човек аз няма за какво да се обиждам от тези глупости за публиката,а за успехите на двата отбора последните 10 години и дума не може да става за сравнение.Завърших даскало преди 2 години,70% от
от випуска лодкряпяше Локо,интеграла просто си мисли,че все още е краят на 80-те . И ПГЕ,кажи ти такова празнуване на титлата ,в БГ,като това през 2004 виждал ли си някъде другаде?



Тема Re: Да ни са честитинови [re: PGE]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано18.05.09 21:56



Нормално е на заяждане да се отвръща със заяждане. Във форума на буферите всяка втора дума е - ама жълтурите това, папагалите онова. Във форума на Ботев ако влезнеш даже има тема в която правят евала за хореографията на Локо в Ловеч. Комплексите на Локо са, че са отбора на Пловдив и т.н., а всъщност винаги са били зад Ботев и като база и като посещаемост. Не отричам успехите на Локо - станаха шампиони, направиха готини мачове в Европа, имат много по-сплотена агитка, по-малка, но все пак по-сплотена в която се спазва ред и се пее точно и ясно на един глас. Нашите са три пъти повече, но е пълен хаос и се пеят три песни на четири гласа. Всъщност дори в шампионския сезон на Локо разликата в посещамостта не беше чак толкова сериозна.

На шествието не е имало 30 000.

Нормален разговор може да се води с нормални буфери, в тоя форум май няма такива за съжаление.



Тема Re: Да ни са честитинови [re: PGE]  
АвторЛoko ПД (Нерегистриран)
Публикувано18.05.09 21:57



и още нещо,понеже има постоянни заяждания с отбора и наричането му Велбъжд,ето тук се вижда,че релано Ботев не е истинският Ботев
Според мълвата, клубът ще се създаде от фенове на "канарчетата" и Фондацията "Бъдеще за Ботев" на Марин Бакалов и ще опита да откупи патентите на клуба от бившият брокер Христо Александров. Той всъщност държи само автентичната емблема, която по-късно бе променена от Димитър Христолов.



Тема Re: Да ни са честитинови [re: пeтльo]  
АвторPGE (Нерегистриран)
Публикувано18.05.09 23:25



Виждам, че и ти не си от нормалните жълтури, след като гледаш толкова предубедено на нещата. Изкара едва ли не, че всички теми във форума на Локо са заяждане с Ботев, а Ботев едни такива благородни и великодушни...
Навсякъде пише колко е имало на шествието, така че твоето мнение за бройката си е за теб (а и всъщност какво значение има).





Тема Re: Да ни са честитинови [re: Лoko ПД]  
АвторPGE (Нерегистриран)
Публикувано18.05.09 23:30



Честно казано, в годината, когато Локо станаха шампиони, бях студент в Щатите и нямаше как да се върна за празненствата, за което още ме е яд. Гледал съм записи на празненствата и наистина са доста добре. Обективно погледнато, има още 4 отбора в България, които могат да направят подобни празненства за шампионска титла - двата обаче не го правят, понеже стават шампиони през година, а последният - щото няма как да станат. Сещаш се за кои отбори става дума





Тема Re: Да ни са честитинови [re: Лoko ПД]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано20.05.09 10:21



относно Велбъжд:
27.11.2001 г. Пловдивски окръжен съд Пловдивския окръжен съд на основание чл. 6 във връзка с член 231, ал. 3 Т3 С решение № 4460 от 24.12.2001 г. по ф.д. № 2527/2001 вписва промени за ПФК Велбъжд – АД - Вписва ново седалище и адрес на управление – Пловдив, кв. Лаута, стадион “Локомотив”; - Влива ПФК Локомотив – Пловдив – АД, в ПФК Велбъжд – АД - Вписва прекратяване, без ликвидация на ПФК Локомотив – Пловдив – АД, чрез вливането му в ПФК Велбъжд – АД - Промяна наименованието на приемащото дружество на ПФК Локомотив Пловдив – 1936

поразтърси се в гугъла, ще намериш решението сканирано.

иначе, ако трябва да си говорим честно аз също бях на въпросното шествие. Заедно с мои приятели локомотивци.
баща ми и чичо ми пък, върли ботевисти, са ходили на мача Локо-Берое през 81-ва. Ей така, интересен мач да погледат.

м/у другото, като по-запознат можеш ли да ми дадеш някакъв линк с доказателство за някои от клубните ви рекорди по посещаемост - 68 хиляди с Берое, 40 хиляди за гостуваща публика при баража с Осъм. Аз досега ги приемам на доверие, най-малкото защото от първа ръка знам, че на първия мач 9-ти септември е бил фул. Обаче имам колеги, фенове на средец и витоша и не вярват. пък досега не съм открил независим източник, подкрепящ тези числа да им го покажа.

Редактирано от f(x)dx на 20.05.09 10:28.



Тема Re: Да ни са честитинови [re: f(x)dx]  
АвторЛoko ПД (Нерегистриран)
Публикувано21.05.09 23:01



Густо майна!!!!Ботев ни се моялт да ти спасим и по-конкретно чичо Митко,за да има възможност да продаде отбора


най-хубавото нещо е,че и да ги бием и да паднем от тях пак ще сме моралните победители
1-во ако бием ги вкарваме в Б група
2-ро ако паднем ще им натякваме ,че сме ги оставили в А за да може и догодина да имаме 6 сигурни точки срещу тях



Тема Re: Да ни са честитинови [re: Лoko ПД]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано22.05.09 02:11



а ако вихрен паднат и от нас и от вас, в последния кръг сме със сигурност останали в "А" група и пак ви бием - тогава кой е моралния победител?



Тема Re: Да ни са честитинови [re: пeтльo]  
АвторЛoko Пд (Нерегистриран)
Публикувано23.05.09 21:33



Това не е дори възможно и на теория,вече


всичко е във вашите ръце




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.