Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:35 26.04.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Търсим тайни клиенти - Пловдив  
АвторMarket Eyes (Нерегистриран)
Публикувано22.04.09 08:48



Здравейте

Търсим тайни клиенти, които да посещават ресторанти, магазини офиси. Идеята е да се оцени качеството на обслужване получено от страна на служителите в тях.Като след края на всяко едно посещение се попълва анкетна карта.Заплащането се извършва на брой посещения.При интерес се свържете с нас на емайл office@marketeyes.biz



Тема Re: Търсим тайни клиенти - Пловдивнови [re: Market Eyes]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано26.04.09 23:47



Това не е форум за безплатни обяви, още повече анонимни! Хайде кажете за колко пари ги карате хората да вършат безсмислени глупости, при условие, че във всяка сграда има видеонаблюдение, а по-умните са се снабдили и със софтуер със звук. Винаги може да се разбере кой как си върши работата, дали любезно ли се отнася, дали свършва работата си за кратко време, дали е избърсал праха от работното си място....Е, вярно е, няма как да се усети дали устите на служителите миришат, затова помислете за тайни клиенти с чувствителни рецептори. И моля, съветвайте вашите клиенти, сервитьорките да бъдат с хубави ръце, с добре подържан маникюр, че ми се отщява храната, а в къщи ме мързи да готвя.

А между другото за какво служат управителите???





Тема Re: Търсим тайни клиенти - Пловдивнови [re: Market Eyes]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано27.04.09 01:46



убеден съм, че веднъж вече изтрих тази обява....



Тема Re: Търсим тайни клиенти - Пловдивнови [re: Paлицa]  
Автор e2e (3d)
Публикувано27.04.09 06:05



Рали, ти сериозно ли можеш да готвиш ?!

Чрез нахалство, към прогрес...


Тема Re: Търсим тайни клиенти - Пловдивнови [re: пeтльo]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано27.04.09 08:37



Да e2e, готвя много вкусно



Петльо и да триеш и да не триеш обявата все тая. Само това, че са я постнали тук, говори колко "сериозна" е обявата. Какво остава да имаш взаимоотношения с тези хора? Тежко и горко на тези, които се вържат.
Ама да видим какво ще ми отговорят, че ми е много интересно ако въобще "сериозната" фирма ми отговори



Тема Re: Търсим тайни клиенти - Пловдивнови [re: Paлицa]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано27.04.09 09:12



Не очаквам да ти отговори

. Ако все пак ти се занимава, драсни му на имейла, там по може да бафне



Тема Re: Търсим тайни клиенти - Пловдивнови [re: Market Eyes]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано27.04.09 12:36



Аз пък смятам, че страшно много фирми у нас имат нужда от подобни услуги, дори и самите те да не го осъзнават. Толкова пъти са ме обслужвали по начин, който не само ме е карал да се откажа да бъда повече клиент на тази фирма, но също и активно да препоръчвам на приятели и познати да ги избягват. Убеден съм, че ако собственикът знаеше как служителите му практически гонят клиенти (т.е. бъркат му в джоба), щеше да вземе съответните мерки.
И тия неща не стават с видеонаблюдение - не говоря за физически грубости, които могат да се видят на камерата, а за тотална липса на професионализъм и желание да се свърши работа. Примери - колкото искаш. При желание, ще споделя.

А дали е мястото на обявата тук - не знам. Все пак работа предлагат - винаги можеш да провериш какви са условията...



Тема Re: Търсим тайни клиенти - Пловдивнови [re: vens]  
АвторKpизaтa (Нерегистриран)
Публикувано27.04.09 14:03



Сподели примери





Тема Re: Търсим тайни клиенти - Пловдивнови [re: Paлицa]  
Автор e2e (3d)
Публикувано27.04.09 15:14



Рали, в такъв случай получаваш моите най-искрени адмирации. Значи освен красотата все пак има и други ценни качества които притежаваш :)

Чрез нахалство, към прогрес...


Тема Re: Търсим тайни клиенти - Пловдивнови [re: Kpизaтa]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано27.04.09 17:18



Благодаря e2e

Готвя много вкусно ястия с ориз

Венс, тайните служители са за ресторантьорския или финансовия ресор. Отнася се за офис служители най-вече - как оперират, как се отнасят....
Какво да кажем за ремонтните фирми? Вътрешни и външни ремонти, дограмаджии и прочие... Кой таен служител ще си направи ремонт на апартамента за да опише как фирмата обслужва? За един качествен ремонт, цената е около 30 000 лева. Един таван не могат да отсекат правилно, какво остава дограма да ти сложат. Оплакваш се - нищо! Показваш им грешките - нищо! Какво очакваш? Шефа да уволни едни некадърници и да извика други? Дреме му Всички са едни и същи. Ще дойдат в четвъртък - идват в неделя? Дават един срок, а той се оказва доста по-дълъг. Платил си капаро и това е. Ако не им дадеш допълнително пари на ръка на всеки един от майсторите и се почва: единия бил болен, другия са успал...В такива случаи 10 - 20 лева на всеки вършат чудеса.
На кого да се оплачеш? Шефа не обръща внимание, та тайния агент ли????
Работата е ясна - шефа пести (краде) от осигуровки, подчинените крадат от шефа или клиента. Какво не ти е ясно??? Това е България все пак




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.