Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:17 28.04.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Зъболекарнови  
АвторTPB (Нерегистриран)
Публикувано13.10.08 18:18



Моля, препоръчайте ми добър зъболекар в Пловдив, който да работи на световно ниво.Благодаря!



Тема Re: Зъболекарнови [re: TPB]  
Автор e2e (3d)
Публикувано14.10.08 12:41



Български зъболекар на световно ниво ?! Тия не (е/и)мигрираха ли в Холивуд !?



"И наистина, който търси, обикновено намира, макар и не винаги точно това, което е търсил."

Тема Re: Зъболекарнови [re: TPB]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано14.10.08 13:16



Наскоро се сдобих с финни керпедени - китайски, но изпипани. За без пари, само за спорта, съм готов да ти извадя зъба! Лошото е, че тези клещички ще хващат поне по два едновременно, но пък ще имаш възможност превантивно да се отървеш от още един бъдещ проблем.



Тема Re: Зъболекарнови [re: TPB]  
Авторзъбчo (Нерегистриран)
Публикувано16.04.09 21:07



Моят е много добър и се намира срещу ПУ-то -

.



Тема Re: Зъболекарнови [re: TPB]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано16.04.09 21:39



Хайде, бре ънноун - везми си направи малко реклама, пусни тук снимки от кабинета.

Работата е там, че един от клубарите е зъболекар. Ама май е излишно скромен. Чудесно работи човекът. Знам, че няма да ми се разсърди, ако му дам телефона: 0878345118, д-р Милев.



Тема Re: Зъболекарнови [re: Бepeзka!]  
Автор [unknown] (незнаен)
Публикувано17.04.09 12:39



Благодаря ти за топлите думи!



А за рекламата и "световното ниво" ще отговоря с виц:

Дошъл нов обущар в града, отворил си работилницата и сложил един голям надпис отпред- "Най- добрият обущар в града!"
Да, ама имало и други двама обущари, които работили непосредствено до него, на същата улица.
Единият се ядосал много и заковал табела- "Най- добрият обущар в СВЕТА!"
И вторият написал нова реклама, съвсем скромна- "Най- добрият обущар на тази улица!"

И аз се опитвам да бъда най- добрият зъболекар на моята улица...понеже съм скромен...



Тема Re: Зъболекарнови [re: [unknown]]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано18.04.09 12:34



Аз лично бих препоръчала доктор Гайс Бадер.
Подробности можете да намерите на сайта : www.dr-gais.com

Само не ходете при доктор Дошева, че след нея всичко наново трябваше да си правя, пък и цените са й световни.



Тема Re: Зъболекар [re: Paлицa]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано18.04.09 21:05



Че то ако хората търсеха зъболекар в София, що щяха да пускат тема в клуб "Пловдив"?



Тема Re: Зъболекарнови [re: Бepeзka!]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано18.04.09 23:38



Знам Березке, просто споменах от личен опит, а другото нека всеки сам си прецени.

Не бих препоръчала зъболекар или лекар при който не съм била, защото смятам, че не е коректно.



Тема Re: Зъболекарнови [re: TPB]  
Автор Cимa ()
Публикувано21.04.09 07:56



Д-р Елка Лилова, в поликлиниката на Понеделник пазара. Не казвам, че е на световно ниво, но е достатъчно добра. Ходя при нея петнайсет години. Мисля,че това е добър показател,че съм доволна от нея.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.