Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:55 19.05.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Какво ще става днес?  
Автор vens (малко странен)
Публикувано25.02.09 13:28



Тази сутрин видях да вдигат наред всички коли по "Васил Априлов" - близо до гарата. 3 паяка на разстояние общо 50 м. Някой знае ли какво става? Кампанийна акция? Подготовки за ремонт? Някоя делегация ще минава?



Тема Re: Какво ще става днес?нови [re: vens]  
АвторLinchpin (Нерегистриран)
Публикувано25.02.09 13:34






"Всичките пет паяка на "Общинска охрана" от днес мобилизирано насочват вниманието си към спрелите и паркирали автомобили по "Васил Априлов". Отпреди два дни е забраната дори за кратко спиране по една от най-натоварените с движение улици. Обстановката допълнително се усложни от пренасочения там поток след затварянето на бул. "Руски" заради подмяна на водопровода. Вече са поставени съответните забранителни и предупредителни пътни знаци.

От 1 март се прекратяват и сключените от общината наемни договори за паркоместа. "Няма да допуснем блокиране на движението заради неправомерно спрелите автомобили", обеща шефът на "Общинска охрана" пред репортер на Plovdiv24.bg и увери, че няма да се изплъзнат от контрол и санкции возилата, нарушаващи правилата, и в другите райони на града.
"



Тема Re: Какво ще става днес?нови [re: Linchpin]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано25.02.09 14:06



А-ха, кампанийно, значи. Довечера ще видя дали има знак, указващ тази забрана, или пак е по български.



Тема Re: Какво ще става днес?нови [re: Linchpin]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано25.02.09 14:09



Преди няколко дена четох в "Марица" изказване на въпросния шеф на "Общинска охрана", в което човекът искаше глобата за неправилно паркиране да стане една минимална работна заплата.



Ако щете ми вярвайте, ама всяка сутрин се поболявам докато намеря къде да паркирам. Днес, гледам са ме запушили. Вчера аз запуших една кола, но оставих на чистачката на запушената кола бележка с телефона си, ако на човекът му се наложи да излезе преди мен. Голям кошмар!



Тема Re: Какво ще става днес?нови [re: Бepeзka!]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано25.02.09 14:21



паркирането верно си е проблем, макар че имахме спор преди време на темата.
Не знам как е в Пловдив, обаче в София трафикът видимо е намалял. Някои казват, че заради кризата хората вече нямали пари за бензин. Други, че много хора са си загубили работата и съответно не пътуват към нея. Въобще много по-малко хора ползват колите си за щяло и не щяло.

лошото е, че няма инфраструктура - паркинги, велосипедни алеи, скоростни булеварди, редовен градски транспорт. Без това няма как да стане.



Тема Re: Какво ще става днес?нови [re: f(x)dx]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано25.02.09 16:44



Стига сте се оплаквали! Паркира се кой където свари! Трябва ли да предупреждават, че някой си паркирал неправилно? Има си знаци, табели и т.н. По която и улица да тръгнете пеша, трябва да вървите по шосето, защото тротоарите са станали паркинги. Трябва ли да е така?
Да не говорим, че никой не спазва ограничение на скоростта.
Стига се писали и стига се оплаквайте по форумите. Тук няма кой да ви помогне.
Бива ли за една песен на Евровизия да има 5 000 подписа и протест, а за толкова важни неща като инфраструктурата да няма?
Гледайте къде паркирате и спазвайте правилата.
И не забравяйте, че тротоарите са за пешеходци





Тема Re: Какво ще става днес?нови [re: Paлицa]  
АвторLinchpin (Нерегистриран)
Публикувано25.02.09 17:56



Ми хайде тогава пусни една "Подписка за инфраструктурата", пък дано с нея се реши проблема с паркирането и с трафика.Можеш да разчиташ на моята подкрепа(предполагам и на още много хора), макар да съм твърде скептичен в положителния краен резултат на подобно начинание!
УСПЕХ!



Тема Re: Какво ще става днес?нови [re: Linchpin]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано25.02.09 18:01



Ми аз си паркирам където си поискам пък и рядко ходя пеша... и паяка не ме лови... Що да се набутвам с подписки?





Тема Re: Какво ще става днес?нови [re: Paлицa]  
Автор Cтaниcлaв! (Stasi)
Публикувано25.02.09 19:29



Раличке, не се научи да се цепиш от колектива


То това е цяло изкуство, мари..

Не те лови паяка значи. Що? Тежка ти е колата? Хаха..

Ами, съвсем скоро и тук ще дойде задокеанския вариант на паяка
Ето така лекуват там такива, дето си мислят, че тях ... паяк не ги лови





Тема Re: Какво ще става днес?нови [re: Paлицa]  
Автор Linchpin (откровен)
Публикувано25.02.09 22:31



Както е казал Народа:"Ситият на гладния не вярва"!Иначе е лесно да размахваш пръст и да поучаваш останалите.Абе ти направо си готов депутат-те така издават закони за да ги нарушават после

.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.