Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:11 25.04.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема писсед офф съм...  
Автор e2e (3d)
Публикувано03.02.09 20:26



от едно от главните заглавия в днескашната марица, а именно: опрощават сметките за ток в столипиново,
поради факта че давността на задълженията от 5 години била изтекла.
ей МАМА МУ СТАРА ЗНАЧИ, ТОВА САМО В НАШАТА МИЛА РОДИНА МОЖЕ ДА СЕ СЛУЧИ. и после ония малоумник шефа на енергото тая сутрин по новините ше ми обяснява, че сметките за декември и януари били завишени заради минусовите температури и газовата криза. честно, като видях няколкото бележки които показаха интервюираните хора от репортажа, чак мен ме втресе...не намирам сметка за електричество от порядъка на 300+ лева за нормална, та ако ще и в 200 квадрата апартамент да се шири човек ...



The limitation is only in your imagination...

Тема Re: писсед офф съм...нови [re: e2e]  
Автор Linchpin (откровен)
Публикувано03.02.09 22:51



Е как иначе-нали идват избори!Съвсем скоро жителите на столипиново ще бъдат помолени да върнат жеста като гласуват със съответната бюлетина!Ще има и още "безплатни" соц.придобивки(в случая соц. може да се чете и като социалистически).
На предишните избори социалистите извадиха от панделата отявления престъпник цветелин кънчев за да спечелят циганските гласове, няма да се учудя ако на тези избори освободят и кондьо...все пак циганите са най-важните в тази държава и правителството дава мило и драго за техния шукаритет



Емигрант ли да стана, хайдутин ли...



Тема Re: писсед офф съм...нови [re: e2e]  
Автор Vetrim (сталкер)
Публикувано04.02.09 11:12



Явно пишещите са с ниско правно осведомяване...
Има давност, само ако през изтеклия срок няма писмено изискване да се изплатят борчовете, което, предполагам, че енергото не са допуснали...
Остава тълкуването от местния съд по казуса.

















.

"Робът се бори за свобода,
свободният - за съвършенство!"


Тема Писмено исканенови [re: Vetrim]  
Автор Mиpa_M (несериозна)
Публикувано04.02.09 11:20



...извъобще не е достатъчно.

Трябват други неща, като например признание на задължението от страна на брата ром (то прекъсва давността и започва да тече нова), дело пред съда относно задължението или изпълнително дело, т.е. дело при съдебен изпълнител (при вторите две давността не тече, докато продължават).

А като имаш предвид, че съдебният изпълнител по всяка вероятност ще събере принудително точно толкова, колкото ромите са платили доброволно, сиреч хич, аз, честно казано, не виждам драма в това, че принудително изпълнение явно не е започвано и давността е оставена да изтече (ако написаното е вярно).



П.П. Погасителната давност е повсеместно позната и извън нашата мила родина, независимо дали в съответната държава има цигани, или няма.

П.П.П. И аз не намирам сметка от 300 лева за нормална.

La Maritza c'est ma riviеre...

Редактирано от Mиpa_M на 04.02.09 11:30.



Тема EVN спира тока на Белодробна болницанови [re: e2e]  
Автор portal (пристрастен)
Публикувано04.02.09 11:48



Група на EVN се е опитала да прекъсне електрозахранването на Белодробна болница - Пловдив заради дълг от близо 7 хиляди лева. „Ситуацията е критична, тъй като общината не може да отпусне пари за погасяване на 30% от задължението, за да се подпише споразумение за разсрочено плащане", призна зам.-кметът по стопанската политика Александър Константинов.

Болницата, която обслужва пациенти от цяла Южна България, е регистрирана като търговско дружество и единствената форма за подмомагане е чрез заем, който трябва да бъде гласуван от Общинския съвет. В момента текат преговори за получаване на отсрочка между управителя д-р Георги Благоев и представители на EVN.

От болницата отказват без разрешението на д-р Благоев да посочат колко пациенти имат в момента, дали здравното заведение има възможност да преведе над 2 000 лева от собствената си сметка и как това ще се отрази на доставката на медикаменти. Пресцентърът на EVN също отклони за по-късно коментара по ситуацията.


Без коментар....

Revolution, the only solution,
The armed response of an entire nation
System of a Down P.L.U.C.K.


Тема Re: EVN спира тока на Белодробна болницанови [re: portal]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано04.02.09 12:58



През януари по време на газовата криза МБАЛ Свети Георги нямаше отопление и пациентите сами си носеха духалки. Разбира се и болницата беше осигурила духалки, но недостатъчно. Нямаше и топла вода! А все пак там се намира раковото отделение.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.