Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:42 27.04.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема СТРОИТЕЛЕН ХИПЕР МАРКЕТ РИЛА Е НОМЕР 1  
Автор itzoti (непознат )
Публикувано27.01.09 07:45



Здравеите искам да споделя колко много съм доволен от обслужването в строителен хипер маркет РИЛА-ПЛОВДИВ прекрасен персонал,адекватни и компетентни мнения и идеии,ниски цени безплатен транспор на мебели в рамките на града само дави кажа че цялотоми обзавеждане на апартаментатми е от там,доста време разглеждах из града цени но повярваитеми там са наи поносими и са наистина качествени.Възхищавамсе на идеите на собственика създал е чудесен зоокът с екзотични животни кадето ив зоологическа градина неможеш да видиш а там се виждат и то напълно безплатно децатами всеки уикенд искат даги водя там да виждат сърничките,гълабите пауните фазаните заиците и още много други красиви животни.Персоналат е винаги усмихнат и лъчезарен готови са да помагат и да дават добри идеи как вазможно наи евтино и наи качественно даси поправим това за което сме отишли.Товае от мен препоръчвам го на всички да отидат и дапоразгледат хипер маркет РИЛА гарантирам че и вие като мен щесте доволни



Тема Re: СТРОИТЕЛЕН ХИПЕР МАРКЕТ РИЛА Е НОМЕР 1нови [re: itzoti]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано27.01.09 11:03



Като написано от първокласник! Браво!

Дали стоките са качествени? Написан ли е произхода на стоката и отговаря ли на БДС? Може ли една закупена стока да се подменя без проблем? Каква е заплатата на персонала и спазва ли се работния ден спрямо кодекса на труда?



Тема Re: СТРОИТЕЛЕН ХИПЕР МАРКЕТ РИЛА Е НОМЕР 1нови [re: itzoti]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано27.01.09 12:07



Аз като ги попитах предлагат ли разкрояване на плоскости - консултираха се няколко души и накрая признаха, че нямат представа за какво им говоря. Повече не стъпих там. А и "разнообразието" от артикули е плачвно...



Тема Re: СТРОИТЕЛЕН ХИПЕР МАРКЕТ РИЛА Е НОМЕР 1нови [re: vens]  
Автор Refine (усмихната)
Публикувано27.01.09 12:12



Предполагам, "разнообразието" на артикулите е така плачевно, както и граматиката на поста, дето така сърцераздирателно хвали въпросния хипермаркет....

Пък и смотаната реклама отблъсква, а не привлича клиенти...



Тема Re: СТРОИТЕЛЕН ХИПЕР МАРКЕТ РИЛА Е НОМЕР 1нови [re: Refine]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано27.01.09 12:21



тоя келеш бая клубове е наспамил.

Queen's only



Тема Re: СТРОИТЕЛЕН ХИПЕР МАРКЕТ РИЛА Е НОМЕР 1нови [re: itzoti]  
Авторbebidas (Нерегистриран)
Публикувано27.01.09 16:49



Браво много хубаво сиго написал и също тека аз искам дати кажа че съм твои безкраен фен и настоявам да напишеш какво тие мнениетоза осаталите строителни хипер маркети номер 2 номер 3 и така нататъка



Тема Re: СТРОИТЕЛЕН ХИПЕР МАРКЕТ РИЛА Е НОМЕР 1нови [re: Last Roman]  
Автор Refine (усмихната)
Публикувано27.01.09 17:56



Е, сега пък е влязъл като нерегистриран - не вярвам да има двама идиоти, които да пишат с еднакви граматични грешки



Ми пише си и си отговаря сам

Брей, днес да не са пуснали пациентите в домашен отпуск?!?



Тема Re: СТРОИТЕЛЕН ХИПЕР МАРКЕТ РИЛА Е НОМЕР 1нови [re: Refine]  
Авторempanadas (Нерегистриран)
Публикувано27.01.09 19:42



Уважаема рефине аз искам дати кажа че ти освен усмихнатаси и много куха но това нее беда защото в хипер маркет рила които е номер 1 има всичко включително и чуство за хумор такаче какво чакаш несе офлянквай ами отиваи там даси купиш такова чуство и след това сигурно ще разбереш че никои тук неси пише и одговаря сам



Тема Re: СТРОИТЕЛЕН ХИПЕР МАРКЕТ РИЛА Е НОМЕР 1нови [re: empanadas]  
Автор Refine (усмихната)
Публикувано27.01.09 20:24



Всички луди така разправят


разкарай се



Тема Re: СТРОИТЕЛЕН ХИПЕР МАРКЕТ РИЛА Е НОМЕР 1нови [re: empanadas]  
Автор itzoti (непознат )
Публикувано27.01.09 21:14



враво на тези които са оценили това което съм написал,на другите които са негативно настроени ще кажа само накажи глупакат с малчание а дали имам граматически грешки нека ме съди учителкатами по български език.всичко наи хубаво ви желая






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.