Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:24 22.05.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Сметосъбирането сутриннови  
Автор Sargon lll ()
Публикувано19.11.08 06:09



Преди няколко месеца шефът на Чистота Кошински сподели в медиите, че е осенен от гениалната идея боклукът да се събира рано сутрин. Така нямало после да се пречи на движението. Явно природата не е била твърде разточителна, дарявайки го с мъдрост. Вече има изградени "джобове" за казаните(друг е въпросът дали винаги поставят контейнерите там) и по широките шосета на Тракия не виждам как ще стане задръстване, ако минават боклукчиите като по-рано.

Преди не обръщах внимание, но напоследък сякаш стана още по-шумно. Всяка сутрин събират боклука ок. 5.30. Днес пак ме събудиха. Вярно е, че съм малко изнервен в последно време, но знам, че и други хора имат проблем с този шум сутрин. Шумът е особено неприятен, явно камионът е много амортизиран и не е достатъчно шумоизолиран. Винаги се задействат поне 2-3 аларми на паркирали автомобили от него.

Някои от вас имат ли подобен проблем? Чистота ли определя наистина времето за сметосъбиране или някъде другаде решават? Сериозно се замислям, дали да не предприема действия, които могат доведат накрая нещата и до съд. Не съм длъжен всяка сутрин да бъда тероризиран по този начин.



Тема Re: Сметосъбирането сутриннови [re: Sargon lll]  
Автор izgrev_lamerz (No Surrender)
Публикувано19.11.08 13:00



Ми когато беше по-топло времето и спяхме на отворен прозорец, редовно ме будеха сутрин междъ 5:30 и 6:30. Все пак живея на 6-тия етаж. Но сега не ги чувам.



Тема Re: Сметосъбирането сутриннови [re: Sargon lll]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано19.11.08 13:03



Не знам в Тракия дали събират боклука в 5:30, ама по бул. "Христо Ботев" камионите минават между 8:30 и 10:00 - в най-голямото движение, когато всички отиват на работа. В ДОПЪЛНЕНИЕ казаните не се оставят в предвидените "джобове" в тротоара.
И ПАК В ДОПЪЛНЕНИЕ циганките "метат" (щото не става по-чисто) пак по това време, като слизат на улицата сред цялото натоварено движение, често без конуси и жилетки.

Ха познай тези три фактора задръстват ли допълнителни движението или не?

Колкото до шума - освен амортизирането на камионите, циганите изобщо не си правят труда да пазят тишина и блъскат здраво и безотговорно





Тема Ах, колко сме нежни :)))нови [re: vens]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано19.11.08 13:11



Извинявам се, но комшиите ми ползват тоалетни казанчета на Видима и не ми се приказва в малките часове на нощта как се чуват!
Аз ползвам изключително безшумно устройство, което не се чува при пълна тишина дори и да си пред вратата!

А вие какви казанчета ползвате?





Тема Re: Ах, колко сме нежни :)))нови [re: Paлицa]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано19.11.08 16:02



За теб е ясно, че си сереш в гащите и си мислиш, че всичко е наред! Даже, вероятно, чувстваш мека топлина...





Тема Re: Ах, колко сме нежни :)))нови [re: Sargon lll]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано19.11.08 16:19



Човек може и по-семпло да се насере! Просто кляка





Тема Re: Ах, колко сме нежни :))) [re: Paлицa]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано20.11.08 05:20



А, ти сякаш и права лесно се насираш...



Тема Re: Ах, колко сме нежни :)))нови [re: Paлицa]  
Автор Falange ()
Публикувано20.11.08 11:07



Ралица от доста време пишеш тук, що не се регистрираш?

ПП, айде разговора за екскременти, фекалии и други човешки отпадъци да си го водите другаде





Тема Re: Сметосъбирането сутриннови [re: Sargon lll]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано20.11.08 19:48



Аз пък искам да се оплача от шумния асансьор. Всяка сутрин някакви глупаци ползват асансьора в 6 сутринта!!!! и ме събуждат!!

А по време на гръмотевични бури ГРЪМОВЕТЕ са толкова ШУМНИ че ме притесняват и не мога да седя спокойно!!!

НЯМА ЛИ КОЙ ДА СПРЕ ТОВА БЕЗУМИЕ!?

Charades
Pop Skill


Тема Re: Сметосъбирането сутриннови [re: пeтльo]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано20.11.08 22:34



Бе Петльо, нали темата за гръмотевичните бури отмина! Както стана ясно тогава Славчо Атанасов е виновен

За асансьорите май също той отговаря

Хайде със здраве




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.