Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:32 22.05.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Искам да ви споделя нещо  
Автор GDi (i for idiot)
Публикувано18.10.08 23:03



Аз съм идиот, който не разбира от дума, нито пък от забележки иако продължа да бъда толкова тъп, ще бъда баннат, тъй като клубът си има правила

Редактирано от пeтльo на 19.10.08 21:27.



Тема Re: Нощния бар на хотел НОРИСнови [re: GDi]  
Автор izgrev_lamerz (No Surrender)
Публикувано19.10.08 11:36



интересно ми е, докога петела ще те търпи.





Тема Re: Нощния бар на хотел НОРИСнови [re: izgrev_lamerz]  
Автор GDi (i for idiot)
Публикувано19.10.08 14:14



ще си взема поука, следващия път ще напиша тема:

Нощния бар на хотел (НЯМА ДА КАЖА, РЕКЛАМА Е)

и съдържание:

поснимахме малко нощния бар на хотел (няма да кажа, реклама е), вижте го в най-новите обекти на сайта ( няма да кажа, реклама е )

п.с. ако нищо не сте разбрали от темата ми и нищо не сте видяли независимо дали Ви интересува или не, то това се дължи на факта че каквото и да искам да споделя ново, което го има и искам да Ви го покажа - то ще бъде и реклама.

п.п.с. най-добре е да не пишеме нищо, защото 99% от това което пишеме и коментираме може да се сметне за реклама на това което обсъждаме..

п.п.п.с. ситуацията е смешна..



Тема Re: Нощния бар на хотел НОРИСнови [re: GDi]  
Автор e2e (3d)
Публикувано19.10.08 18:14



Пич, ти като човек който УЖ се занимава с реклама би трябвало най-добре да знаеш какво е реклама и по какви начини се разпространява тя из печатните и електронни медии (а именно чрез заплащане, и то немалко). И ако ти взимаш пари, за да снимаш и рекламираш нощния бар на това или онова заведение или клуб, то тук никой не получава и стотинка от твоите опити за пропаганда. така че най-добре намери съответните начини да направиш сайта си по-посещаван вместо да пускаш тука случайни и 'невинни' адвъртайзинги...
и незнам изобщо за кво правиш излишни забележки, след като хората ти казват истината...
и да - ситуацията наистина е смешна

"И наистина, който търси, обикновено намира, макар и не винаги точно това, което е търсил."


Тема ПишемЕ?нови [re: GDi]  
Авторempanadas (Нерегистриран)
Публикувано19.10.08 18:24



Таня и Иван черпиха ли те, я кажи! ;)



Тема Re: ПишемЕ?нови [re: empanadas]  
Автор GDi (i for idiot)
Публикувано19.10.08 19:34



уви не взимам $ за "адвъртайзингите", "истината" за много хора има различно значение пък аз не се влияя от "хората" - имам си собствено мнение, и Таня и Иван които знам че са собствениците не са ме черпили и недоумявам въобще как Ви хрумна, че някой ще плати друг някой да пуска реклами в клуб на дир.бг който дори не мога да кажа че е посещаван от много и различни хора ( наблюдения от послените 6 месеца )

относно смешната ситуация... онези които са минали случайно, почерпили са положителната страна че са научили какво къде има итн.. не са писали мнения

ние сме така, ако ни убива обувката ревем като откачени, ако обаче си ни е удобна - не се обаждаме грам

човешко е, разбирам Ви, и аз съм така
просто темите които ме дразнят ги дискутирам, тези от които съм почерпил полезна информация просто ги чета и подминавам..



Тема Re: Нощния бар на хотел НОРИСнови [re: e2e]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано19.10.08 21:29



Къде му разясняваш на него за рекламата...
че ние сме на светлинни години зад него в тея сфери. Нямаме никаква представа от закони за видеонаблюдение(напечатахте ли ЗАДЪЛЖИТЕЛНИТЕ табели "районът се видеонаблюдава", или сте позабравили, с което нарушавате грубо закона, господин гди), не разбираме от реклама, нито пък от фотография. Той е професионалист



Тема Re: Нощния бар на хотел НОРИСнови [re: пeтльo]  
Автор GDi (i for idiot)
Публикувано19.10.08 22:04



г-н Казашки, а.k.а. петелче... в правилата на клуба някъде пише ли, че модераторите могат да променят мнения с които обиждат другите потребители?

само този въпрос имам към теб

Редактирано от GDi на 19.10.08 22:08.



Тема Re: Нощния бар на хотел НОРИСнови [re: GDi]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано19.10.08 22:59



момент....
























вече да

п.п. Казашки!?!?



Тема Re: Нощния бар на хотел НОРИСнови [re: пeтльo]  
Автор GDi (i for idiot)
Публикувано20.10.08 09:37



аз ще се въздържа да ти падна на нивото на наглост.. пф

само чета извадка от правилата на клуба:
2. Лични обиди, изразяващи се в епитети, ще бъдат изтривани, както и отговорите на подобни епитети - затова, ако ви обидят по този начин, не отговаряйте, защото ще изтрия и обидата, и отговора. Мисля, че сме разумни хора и можем да пишем без да се обиждаме.

и к`во са? модераторите нарушават правилата зад които стоят и за чиито ред и спазване са сложени?

току що се изкара по нагъл от мен човече.. тц тц

Редактирано от GDi на 20.10.08 09:42.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.