Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:57 24.09.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ЛИБРА - Пловдивнови  
АвторHeзнaйko (Нерегистриран)
Публикувано21.09.08 20:42



Може ли някой да ми даде инфо за тази фирма? Търсят работници и се каня да ходя.



Тема Re: ЛИБРА - Пловдивнови [re: Heзнaйko]  
Автор3нaйko (Нерегистриран)
Публикувано21.09.08 20:58



Ти луд ли си, бе Незнайко или само си незнаещ. Там ги скъсват от бачкане за никакви пари. Редовно се полага извънреден труд, който нито се компенсира, нито се заплаща. За 12 часов работен ден им се полага само 15-минутна почивка. Ако искаш пий, ако искаш пей, ако искаш пикай, но само през тези 15 мин. Текучеството е огромно именно поради тази причина. Че то там вечно търсят работници, защото който отиде не издържа повече от 1-2 месеца. Заплащане бруто 400 лв. Взимаш - 300 лв. Някакви ваучери за храна, които ще имаш да вземаш някой ден, ако не са ти ги отрязали за нещо си там измислено тяхно. Бега-а-а-й!



Тема Re: ЛИБРА - Пловдив [re: Heзнaйko]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано22.09.08 21:33



Май доста хора могат да ти дадат инфо,но си мълчат
Хич не ти и трябва,колегата ти е обяснил много точно,освен ако не си мазохист...
Нека си търсят.По начина,по който третират хората скоро там ще остане само Малинчо с мазната си усмивчица,да си набира и проверява сам и хич "да не си брои часовете",щото тва му бяха думите,когато повдигнах въпроса за извънредния труд.Е,и мен ме резнаха с храната за двата месеца,които "издържах" там,но предпочитам да отстоявам позиции,отколкото някой да си мисли,че може да се ебава безкрай.
Айде със здраве и...ти си знаеш,работа има бол,моя съвет е да потърсиш другаде



Тема Re: ЛИБРА - Пловдивнови [re: инaт]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано01.10.08 21:39



Някой беше казал тук: " Не е важно колко получаваш, а колко харчиш"

Ама май не е точно така





Тема Re: ЛИБРА - Пловдивнови [re: Heзнaйko]  
АвторHaдя (Нерегистриран)
Публикувано08.10.08 16:12



някъде бях прочела, че в нета се разпространени клипчета за бачкането в ЛИБРА Пловдив. Може ли някой да ме ориентира да ги видя?





Тема Re: ЛИБРА - Пловдивнови [re: Haдя]  
Авторминaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано11.10.08 13:40



Хора , не правете тази глупост да ходите да работите там. По-голям гърч едва ли има някъде, още повече , че е на майна си райна. заплатата от 400 лв не мръднала от 5-6 години, ама толкова пари преди толкова време бяха нещо пък имаше и бонуси



Тема Re: ЛИБРА - Пловдивнови [re: Haдя]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано18.10.08 18:38



И аз искам да видя,ако ги намериш пусни моля те линк тук






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.