Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:34 05.06.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Да слугуваш на хората и да взимаш луда заплатанови [re: oneandonly]  
Автор Linchpin (откровен)
Публикувано01.10.08 17:45



Ето как жълтата измет си докарва по 2-3к на месец:



"Трима таксиметрови шофьори са с принудително отнети книжки за срок до 1 месец и с временно спрени от движение коли заради различни нарушения, свързани с нерегистрирани в метрологията тарифи. Те са санкционирани от ДАИ само за първите 2 дни на панаирната седмица, в която зачестиха сигнали за измами в цените, призна регионалният директор на изпълнителната агенция Йордан Арабаджиев. Единият от таксиджиите е заловен по жалба на немски гражданин, платил 30 лв сметка за разстояние, по-малко от 4 км. Другите двама с нерегистрирани солени цени са хванати при рутинни проверки на подсилените екипи на ДАИ.

Най-високата тарифа на такси, засечена от инспекторите, е 6, 50 лв на км. Журналисти обаче видяха на стоянката срещу панаира кола със стикер с цена 7,80 лв/ км и сигнализираха контролните органи. В района на панаира повечето чакащи жълти коли са с тарифи над 2 лева на километър. Измамниците имитират емблемите и номерата на 2-3 големи радиотаксиметрови фирми. Част от тях изобщо нямат право да работят в Пловдив, тъй като са регистрирани в други по-малки общини в региона и са платили по-ниски данъци.

От ДАИ призовават измамените клиенти да пазят фискалните бонове и да подават сигнали на телефон 63 16 11 и на интернет адрес dai_plovdiv@mail.bg. Можем да извършим и последваща проверка и да наложим санкция след засичане на данните с регистрацията на цените на автомобила в метрологията, подчерта директорът на ИА "Автомобилна администрация". Той съобщи, че от тази нощ до края на панаирната седмица ще работи един допълнителен екип на ДАИ, а през деня на улицата са изкарани
"


А тези от ДАИ отнели цели 3 книжки за 1 месец!!!Ау ,направо са пресекли жълтото мошеничество още в зародиш!
Направо да се чуди човек-да се смее ли, да плаче ли...!!!



Тема Re: Да слугуваш на хората и да взимаш луда заплатанови [re: f(x)dx]  
Авторcлaвuвaнoв (Нерегистриран)
Публикувано06.04.11 20:04



изкарват 1500 , аз бачках такси като студент и изкарвах толкова, сега съм младши адвокат и изкарвам 800



Тема Re: Полудяхте хихии:)))нови [re: F(x)+C]  
Автор tirtirlin (дразнител)
Публикувано15.04.11 09:25



Еее......едвам избягах от учебника,сега и тук да ви търпя









В учебник по математика


Не съм цифра,
нито теорема,
а ръжда във
бройната система.
Ще разкъсам
всеки десетичен знак,
колчем се опита
да ми сложи крак.
Нули!нули!
-като върволица самномбули,
със протегнати
ръце-настъпват!
-искат моето сърце!
Не се строявам
аз под общо кратно,
дори съсловието
да е знатно!
Корените криви
-пак стърчат отвред.
Бързат!бързат!
-уравнения с кирливи ризи,
пак се бутат-най отпред.
Логаритмуват!
Степенуват!
Под показалка
чинно маршируват!
Аман!!!!!!
Това да не ви е хан!
Тук.........
и там........
просто съм си черен гологан.
Скоби малки си прескачам,
без да ме е грях....
а големите...?
-надути и високомерни
нищожества мизерни!
Знак за равенство?????
какъв е този фалш???
Под общ знаменател ,
на завет сте се наредили,
и наши,и ваши пак в дебели
книги с връзки сте се уредили.
Срам!
Но не съм светец!
и вий не сте ми храм.
А ти дърта Аксиомо!
Що закръгли оня остатък?
А?



Тема Re: Да слугуваш на хората и да взимаш луда заплатанови [re: oneandonly]  
Автор Иван Семков (непознат )
Публикувано01.06.11 11:54



За жалост има нещо такова, и то не е само за таксиджиите и сервитьорките! За страшно много различни работни места и професии има големи диспропорции в заплащането... просто нямам думи, няма такава държава...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.