Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:02 02.05.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Изпит по Английски езикнови  
Автор fossilO1 (непознат )
Публикувано05.09.08 11:48



Здравейте, търся човек който може да се яви вместо мен на изпит по Английски език и го владее перфектно. Мъж между 20-30 години. По възможност от Пловдив.За хората извън Пловдив поемам транспортни разходи плюс подобаващо възнаграждение.
Става въпрос за най обикновена проверка на знанията. Изпитът ще се проведе на 11.09 (четвъртък) от 13:30 в Нова сграда на Университета. Изпитът ще се състой в следното: Текст от 20 страници подготвен от мен от който преподавателката посочва един пасаж и се чете и превежда. В това се състой целия изпит.





Тема Re: Изпит по Английски езикнови [re: fossilO1]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано05.09.08 12:07



И всичките пет години ли ще се явява този човек вместо теб? Или всяка година ще търсиш различни хора? Ми ако не прилича на теб - нали има снимки в студентстките книжки?
И ако човекът се представи блестящо, бъди сигурен, че преподавателите ще го запомнят. И после ще лъсне измамата.

Все пак 20 страници текст не са много и би могъл и сам да си седнеш на задника и да се подготвиш!



Тема Re: Изпит по Английски език [re: fossilO1]  
АвторБM (Нерегистриран)
Публикувано05.09.08 13:07



Здрасти, що не си ебеш майката ?



Тема Re: Изпит по Английски езикнови [re: fossilO1]  
АвторБaй Блaroй (Нерегистриран)
Публикувано05.09.08 13:40



Състой?







Тема Re: Изпит по Английски езикнови [re: Бepeзka!]  
Автор fossilO1 (непознат )
Публикувано05.09.08 14:05



Първо английския е само една година. Второ тази преподавателка не ме е виждала изобщо. Трето вероятноста да поиска студентска книжка е 1:1000000



Тема Re: Изпит по Английски езикнови [re: fossilO1]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано05.09.08 17:27



И няма ли да ти нанесе оценката в книжката преподавателката?
Пък като го учиш само една година, то е ясно, че не ти е основен предмет, ама тогава защо ти е притрябвала висока оценка, та търиш човек, който да знае перфектно езика?



Тема Re: Изпит по Английски езикнови [re: Бepeзka!]  
Автор fossilO1 (непознат )
Публикувано05.09.08 18:15



Незнам дали ще я нанася това се и неин проблем.
Проблема е, че в Средното училище Английския език беше изключително слабо застъпен (бяха намерили един от САЩ, който бъкел незнаеше български и съответно нищо и не предаваше пък и ние нищо и не учехме). А сега, като ми трябва немога да се справя с този изпит. Та за това си търся човек който да се яви вместо мен срещу подобаващо възнаграждение



Тема Re: Изпит по Английски езикнови [re: fossilO1]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано05.09.08 20:46



200 лева



Тема Re: Изпит по Английски езикнови [re: пeтльo]  
Автор fossilO1 (непознат )
Публикувано06.09.08 08:53



От къде си?



Тема Re: Изпит по Английски езикнови [re: fossilO1]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано06.09.08 17:30



Пловдив, Тракия




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.