Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:15 19.05.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Бити полицаи в Изгрев?  
Автор izgrev_lamerz (No Surrender)
Публикувано15.08.08 23:55



Преди около 1 час се прибрах от центъра. При влизане в квартала ме посрещна странна гледка. 2 линейки стояха и чакаха, а до тях микробус на жандармерията и полицейски патрулки.

От другата страна в циганската махала навлизаха полицаи, въоръжени с палки, като даже имаше един който държеше дълга дебела дървена пръчка ?!?!

Искахме да се приберем към нашия блок, а един разярен чичко в униформа ни се сопна. Аджеба къв го дървим там. Както и да е прибрахме се.

Според непотвърдена информация е имало схватка между пияни цигани от една циганска сватба с полицаи. Като това което ми казаха ме учуди. Имало е 3-4 ранени полицейски служители, като може би единия е бил по-сериозно пострадал. Имаше счупени магазини и така нататък. Та явно ядосания чичко в униформа, беше там решил да отмъщава за колегите си.

Другата седмица се очертава също доста интересно. Над 60% от гаражите са незаконни, а пък за къщите да не говорим. От другия вторник се очаква събаряне на незаконните постройки. И едва ли циганите ще се дадат толкова лесно.

Айде отивам да си допия :)

Петел, що не ме вземете за кореспондент за кв Изгрев в пловдив24?



Тема Re: Бити полицаи в Изгрев?нови [re: izgrev_lamerz]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано16.08.08 11:42



Полицията да разтървава пияни цигани-нищо ново под слънцето!Имам познат жандармерист,който си счупи крака точно по време на една такава "омиротворителна" акция!


Няма да се учудя също,ако утре някое НПО осъди България за това,че полицаите са прекратили веселбата на "селокупно веселящото се роми",като по този начин са ги ДИСКРИМИНИРАЛИ и са потъпкали ПРАВАТА им да си правят циганиите когато и където поискат!
С една дума-цигания.




Тема Re: Бити полицаи в Изгрев?нови [re: F(x)+C]  
Автор e2e (3d)
Публикувано19.08.08 22:32



и днес става ясно че един от инициаторите на боя /от циганска страна/ при две предишни присъди бива осъден на година и четири за тая си проява...
ебати...ако тва беше в щатите или в която и да е нормална страна униформения щеше да го остави с поне 2-3 куршума в гърдите, лежащ в локва кръв..
НО все пак това е България и тук всичко е позволено и нищо не трябва да ни изненадва :)
не че защитавам униформените, ама тва да посегнеш на полицай, при това, дошел да ти направи забелжка по сигнал, да знаеш че си МАНГАЛ и имаш ИЗЛЕЖАНИ 2 предишни присъди...е тва вече си е чиста НАГЛОСТ...

"И наистина, който търси, обикновено намира, макар и не винаги точно това, което е търсил."


Тема Re: Бити полицаи в Изгрев?нови [re: e2e]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано20.08.08 20:50



Не харесвам мангалите, но в случая полицаите са си виновни. Въобще българският полицай е един страхлив дебил. Имат пистолети, за украшение ли ги носят?! Още малко ще им ги вземат и ще ги набият с тях...





Тема Re: Бити полицаи в Изгрев?нови [re: Sargon lll]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано20.08.08 22:59



Чувал ли си за Михаил Цонков?



Тема Re: Бити полицаи в Изгрев?нови [re: пeтльo]  
Автор vanio_l ()
Публикувано30.08.08 11:40



Аз не съм





Тема Re: Бити полицаи в Изгрев?нови [re: vanio_l]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано30.08.08 15:01



еми чуй




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.