Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:51 27.04.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Поредната квартална жертванови  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано31.07.08 19:59



Хич даже и не го познавах.
Засичах му мотора, паркирал пред един от фризьорските салони на 190-ти блок. Тъмно синьо старо Сузуки, 600 кубиково..
Момчето горе-долу на моя възраст. Мургаво. Винаги каращо много бързо. А нямаше опит. Личеше му отвсякъде! Без защитни дрехи. По къщи дънкови гащета и фланелка. Добре поне че каска носеше. Която, уви, не го спаси..

Колко ми е жал за роднините му точно сега.. И защо? От глупост те няма. Както и да се казваш...








Тема Re: Поредната квартална жертванови [re: Cтaниcлaв!]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано31.07.08 23:27



Не ме е жал за такива, ама никак! Само се моля, да не пострадат невинни хора! Колко пъти профучават край мен, когато пресичам кръстовище в първите секунди на святкането на зеленото човече за пресичане!
Никой не им е виновен, а роднините си знаят стоката!



Тема Re: Поредната квартална жертванови [re: Paлицa]  
Автор e2e (3d)
Публикувано01.08.08 16:43



че е загинал от глупост и безрасъдие, така че...
НО недей така приказвай, щото не се знае дали утре някой твой близък няма да е на неговото място...

"И наистина, който търси, обикновено намира, макар и не винаги точно това, което е търсил."


Тема Re: Поредната квартална жертванови [re: e2e]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано01.08.08 17:18



Пак повтарям, че за такива безрацъдни не ме е жал!

Жал ми че, че един такъв отнема живота на невинни хора!



Тема Re: Поредната квартална жертванови [re: Paлицa]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано01.08.08 17:31



мен пък ми е жал за мене, щото сега вместо тоя да бачка и да издържа някой пенсионер, аз ще се гърбя и заради него.



Тема чудна дискусиянови [re: f(x)dx]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано01.08.08 17:36



се заформи...

Да знаеш... адски много си прав



Това е рискът да се размажеш някъде по пътя - държавата харчи пари за линейки, за пожарни, за полиция, за медиците, които правят аутопсия. Според мен излишна..

В такъв случай минаваш в нелегалност, спираш да плащаш данъци и съвестта ти е чиста



Тема Re: чудна дискусиянови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор e2e (3d)
Публикувано01.08.08 17:44



Дълъг, я по-конкретно за минаването в нелегалност че ме заинтригува ?! :Р

"И наистина, който търси, обикновено намира, макар и не винаги точно това, което е търсил."


Тема Re: чудна дискусиянови [re: Cтaниcлaв!]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано01.08.08 17:47



Един такъв ако оцелее в произшествие, държавата харчи за линейки, пожарни, полиция и какво ли още не...че на всичкото отгоре после и в затвора трябва да го издържаме!





Тема чужда самоличностнови [re: e2e]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано01.08.08 18:12



или по-скоро да живееш под чужда самоличност - истинския човек плаща всичко както си требе, а ти си неговото второ аз



Предполагам има много по-компетентни от мен. Аз предпочитам да бъда себе си



Тема Re: Поредната квартална жертванови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано01.08.08 23:59



Аз се също се сещам за този мотор.

Четох, че са били двама (на два мотора) и са пердашили със 150 км в час!!!
Аз все си мисля, че тези хора не са толкова глупави, а осъзнават риска и го приемат. Явно просто имат нужда от дозата адреналин в кръвта и се поддават.

Казвал се е Рангел, не че има някакво значение, де.

На едното колело на този булевард има некролог с цветя, сега ще има и на другото.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.