Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:33 26.04.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Списък на селските хитреци /некоректни фирми/  
АвторИвo (Нерегистриран)
Публикувано09.06.08 12:33



Виждам, че в клуба се предлага полезна информация за града. Мисля, че е хубаво да подхванем една тема за некоректните фирми - доставчици на интернет, питейни заведения, автосервизи, магазини , агенции за невдижими имоти и прочие...
Идеята е наглите селски хитреци, които се опитват да лъжат потребителите, да бъдат изтипосани в интернет-форумите, за да знаят хората с кого си имат работа и да не се подлъгват да ползват услугите им. Щото в тая държава, ако ние, обикновените граждани, не си помагаме, никой няма да ни помогне. Чиновниците гледат да си приберат заплатите и да не се занимават с онова, което трябва да правят. Контролните органи спят.


И така, подхващам списъка:

1. Не ходете в Автосервиз Румекс на бул "Източен". Работят немърливо, крадат от шефовете си, продават бракувани гуми за нови и вземат нереално високи такси за идвършената услуга. Вече 5-ма познати се оплакват, че залепена там гума, след два дни буквално не става за нищо. Като отидат да се оплачат, ги пращат за зелен хайвер, с оправданието, че майсторът, извършил калпавата работа, бил в почивка , и фирмата не носила отговорност за извършените от него безобразия.



Тема Re: Списък на селските хитреци /некоректни фирми/нови [re: Ивo]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано09.06.08 14:25



Иво, има клуб "Черни списъци".
На мен ми се струва по-подходящо вместо да правим "черни" списъци, да направим точно обратното: да пишем за стоки и услуги, от които сме доволни.
Това би било много по-полезно.
Ако ми трябва автосервиз, предпочитам да ми кажеш къде да отида, а не къде да не отивам.



Тема Re: Списък на селските хитреци /некоректни фирми/нови [re: Бepeзka!]  
АвторИвo (Нерегистриран)
Публикувано09.06.08 15:28



Не възразявам. Просто реших, че би било полезно да пишем конкретно за Пловдив.
Човек се учи от грешките си

Иначе, каквото и да ти напиша, има вероятност неволно да те подведа, навсякъде могат да те прецакат. Такъв ни е манаталитетът - дребнав, селски, дребно-келипирски. Ще излъжеш с 50-100 лв, но после ще загубиш 1000, ама кой да мисли за това, нали потребителите са балъци и се вързват на евтините номера



Тема Re: Списък на селските хитреци /некоректни фирми/нови [re: Ивo]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано09.06.08 18:08



Идеята на Березка е добра


Но всичко това е нож с две остриета.
Тук има сериозни хора със сериозни никове и единствено на тях мога да се доверя.

Информацията от нерегистрираните анонимни никове винаги е под съмнение



Тема Re: Списък на селските хитреци /некоректни фирми/нови [re: Paлицa]  
Автор cлънчorлeд (узрял)
Публикувано10.06.08 10:24



А ти защо също не вземеш да се регистрираш?



Welcome to the real world

Тема Re: Списък на селските хитреци /некоректни фирми/нови [re: Ивo]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано12.06.08 21:57



Фирма "Ивест 93" за изработка и монтаж на дограма - седалище Асеновград, но имат офис на доста добро място под тепетата - ъгъла на Гладстон и Руски, срещу спирката...
Безкрайно некоректни и арогантни...
За съжаление в бранша не мога да похваля никой от личен опит.



Тема Re: Списък на селските хитреци /некоректни фирми/нови [re: *margo*]  
АвторEвpokoм (Нерегистриран)
Публикувано14.06.08 17:17



При цялото ми уважение кабелния оператор "Евроком" /в интерес на истината засега съм по-доволен от тях, в сравнение с БТК/, смятам, че е некоректно да променят договорите за предоставяната услуга, без да питат предвалително клиентите.

За какво става въпрос: в рамките на 4 месеца променят тарифите и скоростта на интернета, и така от 25 лева месечно, сега плащам по 48 лева. Хубаво, че са увеличили скоростта, на трябваше поне да ме питат дали съм съгласен, не всеки може да си позволи да отделя допълнително 25-30 лева месечно за интернет. да не говорим, че денонощният им телефон почти никога не работи, когато имаш нужда или че лелките на гишетата затварят 1 час преди края на работното време.



Тема Re: Списък на селските хитреци /некоректни фирми/нови [re: *margo*]  
Автор Mpakorop (крайнодесен)
Публикувано14.06.08 23:48



За Ивест съм напълно съгласен, излъгаха ме с парите, не ми възстановиха надвзетата сума, чаках 2 месеца за една нищо и никаква пвц врата за баня, и чак като им вдигнах скандал и си поисках капарото обратно, ми я монтираха. Гадна фирма, не ходете там наистина.



Сакар планина - перлата на Тракия

Тема Re: Списък на селските хитреци /некоректни фирми/нови [re: Ивo]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано17.06.08 12:15



I az da kaja.... Mnogo zdravo se laje po benzinostanciite, osobeno OMV. Edno priatel4e rabote6e tam izvestno vreme i me predupredi da ne hodia da zarejdam na OMV. Na 10 litra spestavali po edin. Tai 4e ako se 4udite za6to kolata vi gori pove4e ot normalnoto, tova e vazmojnoto obiasnenie.





Тема Re: Списък на селските хитреци /некоректни фирми/нови [re: goga]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 13:03



Не си купувайте дюнери. Рязаните пушки дето ги правят въобще не си дават зор да поддържат елементарна хигиена.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.