Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:19 10.06.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Паметникът Альошанови [re: Пoro]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано31.05.08 18:31



Да си стои. Нищо лошо не виждам в този паметник. Не е Ленин, не е Сталин, нито пък Брежнев или Тодор Живков. А просто човек, символизиращ една нация..



Тема Re: Паметникът Альошанови [re: Cтaниcлaв!]  
АвторBapнeнckи (Нерегистриран)
Публикувано31.05.08 19:32



Именно! Също както е тук паметникът против фашизма, така нареченият Пантеон...Просто двама неидентифицирани човека...





Тема ако ще махат..нови [re: Bapнeнckи]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано31.05.08 19:51



да махат всичко...

Да започнат от джамиите.. Нали 500 години са ни мачкали..
Да махнат и турските новини по централния канал (баси излагацията)..
Да махнат и всички турски паметници... в чест на разни измислени национални герои от близкото тоталитарно минало.
Да бутнат и всички "тоталитарни" сгради и да се построят нови. Белким заприличаме на нещо европейско..

Абе, както съм казвал много пъти - нацията ни трябва да си направи национално харакири и да се посее наново





Тема Re: ако ще махат..нови [re: Cтaниcлaв!]  
Авторxekcoreн (Нерегистриран)
Публикувано02.06.08 14:40



Свежо предложение от Русе - на мястото на Ал(ьоша) да бъде поставен паметник на Ал (Бънди) за веселба и разнообразие...



Тема Re: Паметникът Альошанови [re: Пoro]  
Автордядo Йoцo (Нерегистриран)
Публикувано02.06.08 16:52



NO COMMENT:




Тук дискусията стана интересна, но единият от модератрите реши да се прави на много възпитан и я банна Да е жив и здрав, в който са хлябът и ножът , той командва парада



Тема Re: Паметникът Альошанови [re: Пoro]  
Автор Mиpa_M (несериозна)
Публикувано06.06.08 11:49



Аналогът е в Русе. В Пловдив е оригиналът.



*****
"А просто човек, символизиращ една нация.."
На мен лично ми е неприятно - унизително е - да прославям чужди нации.
Но щом като ВЕЧЕ е сложен - нека да остане. Още по-тъпо е сега пък да се маха.


Редактирано от Mиpa_M на 06.06.08 12:30.



Тема Гюро Михайловнови [re: Falange]  
Автор Mиpa_M (несериозна)
Публикувано06.06.08 12:21



Аз съм последната, която ще се отнася подигравателно към ценности като родина, воински дълг и подобни, и пак, да ме убиеш, не мога да разбера защо точно е загинал Гюро Михайлов.



Популярната версия е: станал пожар в сградата, която пазел, но нямало кой да го освободи от поста, затова той не го напуснал и загинал.

Ако е наистина това - ми малоумно е. Ти сам казваш, че е "нелепо".
Дори за един дисциплиниран войник (без ирония този път към военните) би трябвало да важи правилото, че в действията трябва да има смисъл или поне да няма вреда.




Тема Re: ако ще махат.. [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Mиpa_M (несериозна)
Публикувано06.06.08 12:33



"Абе, както съм казвал много пъти - нацията ни трябва да си направи национално харакири и да се посее наново "
Абе, както съм казвала много пъти - моята нация си е нормална, виж, за твоята (и преди всичко за теб лично) не знам, оправяй се.



Тема Re: Паметникът Альоша [re: Пoro]  
Автор Calis (Елф ;))
Публикувано06.06.08 20:47



Да се маха, но не да се руши. Миналото трябва да се помни. Мисля че на един нов парк в покрайнините на града на никой няма да пречи

ще го напълним със соц и кому статуи да им се радват идните поколения. За Альоша все ще се намерят няколко стотин кубични метра материал за мини тепенце... даже сега се сетих, че направо може да го слошим в братската могила, да му стърчи само главата

Money, so they say
Is the root of all evil today.



Тема Re: ако ще махат.. [re: Mиpa_M]  
АвторAlbaneca (Нерегистриран)
Публикувано07.06.08 10:59



Ако се числиш към българската нация то аз не смятам че нацията ти е нормална.
Ако беше нормална българската нация щеше и държавата да ни е нормална.
А българите са задни колела и тъпанари и завистливи копелета ,а България е лайняна държава. Затова и сега тук сега се обсъжда тази глупост ,а пред България стоят много много по-важни и по-тежки проблеми....
500 години турско робство и сега вече имаме робски манталитет.
Държавата ни е ограбена до шушка ,а българите са все по разделени и все по злобни.
След 50 години държавата ни няма да я има вече заради българския манталитет.
Не държава , а фарс .......




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.