Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:02 22.05.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Таддааам, информацията вече е навсякъде  
Автор GDi (i for idiot)
Публикувано18.05.08 21:43



Е, звучи отново малко самопохвално, всъщност информацията не е особено пълна, но е въпрос на броени часове да се появи там където и е мястото. Говоря за РЕКЛАМА, отворете го през мобилния си телефон за да видите информация, която може да се окаже важна и полезна и възможна за достигане и без компютър с интернет наоколо..

Засега сме решили 4 основни неща - хотелите, аптеките ( с работно време ), промоциите в града категоризирани по райони и важни номера. Приемаме конструктивна критика или просто съвети, какво да се пусне в този wap, че да стане ползваем.

За малко да забравя, има и винаги актуални валутни курсове и прогноза за времето..

Редактирано от пeтльo на 18.05.08 23:20.



Тема Re: Таддааам, информацията вече е навсякъденови [re: GDi]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано18.05.08 23:19



ще кажа, че е реклама и не само, че отдавна има сайтове с аптеки, хотели и важни номера(нямам представа какво имаш предивд под промоции, курвите на скобелева майка ли?), ами че тези сайтове за Пловдив са десетки може би



Тема Re: Таддааам, информацията вече е навсякъденови [re: пeтльo]  
Автор GDi (i for idiot)
Публикувано19.05.08 09:26



къде видя десетки пловдивски WAP ( подчертавам WAP ) сайтове бе петльоооооооо

п.с. аа петльо - редактирал си, и си изтрил wap адреса на сайта, и вместо него си написал реклама с червени големи букви. Така.. е как аджеба читателите и писателите в този клуб да разберат, че иде реч за wap сайт на Пловдив?

Разбирам те, професионално изкривяване му викат, но в случая си обезмислил мнението ми с тази редакция. Можеш да си поправиш грешката когато пожелаеш и както сметнеш за добре, междудругото нека читателите да разбират червените големи букви РЕКЛАМА като РЕКЛАМИЩЕ

Редактирано от пeтльo на 19.05.08 13:33.



Тема Re: Таддааам, информацията вече е навсякъденови [re: GDi]  
Авторbokumbap (Нерегистриран)
Публикувано19.05.08 09:58



Ако знаеш колко ги е грижа читателите за твоя глупав портал... :)



Тема Re: Таддааам, информацията вече е навсякъденови [re: GDi]  
Авторпeтльo (Нерегистриран)
Публикувано19.05.08 11:51



Цялата работа е, че рекламата е забранена. В случая си рекламираш сайта, няма значение дали е WAP-сайт, вестник, телевизия или каквото и да е. Всъщност, ако продължаваш със спама, може да получиш бан, чувствай се официално предупреден



Тема Re: Таддааам, информацията вече е навсякъденови [re: пeтльo]  
Автор GDi (i for idiot)
Публикувано19.05.08 19:18



в духа на официално предупреден, се чуствам длъжен да поискам дефиниция кога един интернет и по специално wap адрес e реклама, след като ми обясниш това и се аргументираш спрямо някакви общи правила на клубовете в дира, ще реша че е време да те взема на сериозно и 100% няма да пускам "рекламища" макар че с тях се изчерпах с тази "реклама"



Тема Re: Таддааам, информацията вече е навсякъденови [re: bokumbap]  
Автор GDi (i for idiot)
Публикувано19.05.08 19:22



bokumbap се изживява като някакъв тип медиум който е напълно наясно с мненията на читателите в този клуб.. кажи ми bokumbap ... числата от тотото.. и няма да се занимавам да си изкарвам прехраната като част от екип реализиращ wap портали и въобщеее няма да ме мернеш в този или който и да е клуб..



Тема Re: Таддааам, информацията вече е навсякъденови [re: GDi]  
Авторbokumbap (Нерегистриран)
Публикувано19.05.08 19:34



Числата от тотото, драги, са съответно от 1 до 35, от 1 до 42 и от 1 до 49. Дали ще продължиш да пишеш в клуба или не, е все едно за мен, защото безграничното ти нахалство неминуемо ще ти докара смачкване на фасона в преносен или не толкова преносен смисъл. Даже предпочитам това да ти се случи тук, защото поне физически ще е по-малко болезнено за теб.
И друго да ти кажа - ако съм толкова закъсал за информация, а имам само телефон под ръка, или ще звънна на приятел и ще го помоля да се поразрови в интернет заради мен, или просто ще вляза в http през браузъра на телефона ми, защото това не представлява никакъв проблем за мен. Още повече, че е по-удобно и по-прегледно от WAP. Не ти приказвам празни приказки, навъртял съм много мегабайти на телефона си. Впрочем броячът на посещенията ще ти каже истината.



Тема Re: Таддааам, информацията вече е навсякъденови [re: GDi]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано19.05.08 21:22



И как точно ще го отварям тоя безценен WAP портал с IPhone-а ми

?



Тема Re: Таддааам, информацията вече е навсякъденови [re: bokumbap]  
Автор GDi (i for idiot)
Публикувано19.05.08 22:21



bokumbap, ако много не са дорасли да ползват масово wap, това не означава, че всички не са и уап портал е неизползваем. ти самия си доказателство затова според твоите си думи, че си навъртял безкрайно много мегабайти.. а ако беше влязъл в този адрес, който не иска да споменавам че и този път ще го изкарат рекламище - щеше да видиш че той не е wml форматиран а си е чист html, просто значително олекотен за да се зарежда по бързо..




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.