Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:43 27.04.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема sushi barнови  
Автор GDi (i for idiot)
Публикувано01.05.08 23:27



може ли да ви пусна линк да видите суши бара в тунела? без да е реклама....?



Тема Re: sushi barнови [re: GDi]  
Авторkimchi (Нерегистриран)
Публикувано02.05.08 00:23



Ние го гледаме още откакто започнаха да го обзавеждат :)



Тема Re: sushi barнови [re: kimchi]  
Автор GDi (i for idiot)
Публикувано02.05.08 09:19



е да.. но аз имам предвид как изглежда на снимки правени специално за да бъде видян в най-добрата му светлина ( или поне се опитваме ).. както и да е, в линка в подписа ми ще го откриете... приемам конструктивна критика за снимките ( за суши бара - не, не е мой.. )



Тема Re: sushi barнови [re: GDi]  
Автор Falange ()
Публикувано02.05.08 10:47



Що питаш дали може? Невиждам защо би трябвало да има проблем да пускаш линкове за нови заведения в Пловдив. Така всички, в това число и хора от други градове които имат намерение да посетят Пловдив, ще знаят кое къде е.



Тема Re: sushi barнови [re: Falange]  
Автор GDi (i for idiot)
Публикувано02.05.08 12:00



незнам защо питам, повечето клубове имат афинитета да не разбират, че част от рекламните линкове могат да бъдат и полезни все пак..

http://oc.i-plovdiv.com/ е web адреса на Sushi Bar Orange County ( O.C. Club )



Тема Re: sushi barнови [re: GDi]  
АвторBapнeнckи (Нерегистриран)
Публикувано02.05.08 17:54



"Ориндж Каунти"...Хе-хе...

...Добре изглежда иначе...



Тема като стане дума за суши барнови [re: GDi]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано02.05.08 18:59



няма как да не се сетя за репликата на един мой приятел от Ю Ес енд Ей (

), който твърдеше, че единственото суши, което яде, е пусито на жена му

P.S. Ако онова, за което се сещам, е суши бар, моментално си задавам въпроса дали нямаше по-удачно място за нещо подобно?!

Редактирано от Cтaниcлaв! на 02.05.08 19:00.



Тема Re: sushi barнови [re: GDi]  
Автор e2e (3d)
Публикувано02.05.08 20:27



бара е як, харесва ми като дизайн решения, обаче мястото неоспоримо е супер в гъза...чудя се толкова ли няма свободни 200 квадрата в центъа на града, където биха могли да направят заведение от подобен тип.
и в тоя ред на мисли, незнам как стои въпроса с бившия ДетМаг /колко спомени и носталгия/, обаче имам чувството че ако се префасонира, би станало яко заведение. /нищо че отсреща е Макалали, смятам че бар/кафе от подобен род няма да остане празно, макар и с конкуренция на отсрещната страна на улицата.../

"И наистина, който търси, обикновено намира, макар и не винаги точно това, което е търсил."


Тема Re: sushi barнови [re: GDi]  
Автор cлънчorлeд (узрял)
Публикувано05.05.08 13:58



За мен снимките са доста фрагментарни,т.е. снимал си отделни обекти от бара.Не мога да придобия ясна представа за цялостния пейзаж,sorry,ама ти попита.



Welcome to the real world

Тема Re: sushi barнови [re: cлънчorлeд]  
Автор GDi (i for idiot)
Публикувано05.05.08 17:32



прав си, начина на снимане е такъв, именно за да те накара да го посетиш реално и сам да си добиеш представата какво представлява, пък и да оставиш стотинки за кафе :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.