Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:04 24.06.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: " Хубава" новина за Пловдивския панаирнови [re: Falange]  
Автор Alykard ()
Публикувано14.05.08 23:49



това ти казвам ,проблема е в манталитета на българите



Тема "Отесняла дрехата на Пловдивския Панаир"нови [re: Alykard]  
Автор Falange ()
Публикувано14.05.08 23:53



Отесняла дрехата......???
Това, значи да се разбира..."всичко юруш навън от Пловдив"....значи да не се влагат пари в Пловдив, да не се облагородяват теренети до Панаира, да не се облагородява р.Марица, да не се строи нов хотел в Панаира, да не се правят паркинги.....въобще всичко на самотек да се остави.
Е как да не го е яд човек после на такива шибаняци като министъра тепигьоз.





Тема Re: " Хубава" новина за Пловдивския панаирнови [re: Alykard]  
Автор Falange ()
Публикувано15.05.08 00:00



В конкретния случай....проблема е в манталитета на ПЛОВДИВЧАНИТЕ, щото трябва Пловдивското Лоби да се изрепчи на министъра и на подобни идиотски идеи. Вместо държата да дигне капитала на Панаира и да насърчава строителството на нови палати, хотели и т.н......където наистина им е мястото-в Пловдив, те ще го местат. Славчо А. давай да те видим колко милееш за Пловдив сега.



Тема Re: " Хубава" новина за Пловдивския панаирнови [re: Falange]  
Авторkimchi (Нерегистриран)
Публикувано15.05.08 00:43



За мен липсата на инициативност от страна на местните началници не е голяма беда - свикнали сме търтеи да са ни начело, ще се справим и без тяхна помощ. Но безропотно да отстъпват от така трудно завоюваните позиции на града ни - това няма как да им простя.
Иначе нали и пловдивчани управляваха държавата - нищо не направиха. Бат' Петьо беше боклук, Жан Виденов беше наивен... Остава Стефка Костадинова да се пробва, тя като че ли няма да се изложи :) Че ми писна разни мьекащи селяци да насочват тръбата с парите към градчетата си от селски тип с неистовото желание да не изтърват и стотинка от далаверата.



Тема Re: " Хубава" новина за Пловдивския панаирнови [re: Peshev]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано15.05.08 12:29



Нямам никаква вяра - била тя светла и чиста или тъмна и мръсна. Просто забелязах , че ако някой иска да загроби Панаира (може и да е така, може и да не е - аз не мога да знам) - няма логика да го прави по предполагания от теб начин...
Не виждам причини да ми слагаш в устата думи, които изобщо не съм написал...



Тема Re: " Хубава" новина за Пловдивския панаирнови [re: Peshev]  
Автор ch_iva (непознат )
Публикувано16.05.08 22:47



толкова слаб панаир не е имало в скоро време,но е време да се изпълни желанието на софиянци за собственност под някаква форма на панаира..



Тема Re: " Хубава" новина за Пловдивския панаирнови [re: ch_iva]  
АвторPeshev (Нерегистриран)
Публикувано17.05.08 00:39



Предполагам е било така - мои познати, отказаха за първа година участие - неприемливи цени. Самото отказване, също било усложнено .
Какво ли ще стане с терена...?



Тема Re: " Хубава" новина за Пловдивския панаир [re: Peshev]  
АвторBapнeнckи (Нерегистриран)
Публикувано17.05.08 03:18



"Какво ли ще стане с терена...?"
==================================

Аз ли съм пропуснал нещо или ще го закриват?



А иначе си е тъпотийка пловдивският панаир да има филиали в София и Варна...Нека се направят отделно варненски и софийски...И пловдивският да си е пловдивски...Ама не ни е добре държавата, знаем си го...



Тема Re: " Хубава" новина за Пловдивския панаир [re: kimchi]  
Авторmark (Нерегистриран)
Публикувано17.05.08 08:49



Да и въпреки, че не са родени в София, работят за нея


Как си го обяснявате?



Тема Re: " Хубава" новина за Пловдивския панаир [re: Falange]  
Автормapk (Нерегистриран)
Публикувано17.05.08 08:53



Леле, каква параноя. Когато си изработите възможността да въртите панаир без да да има икономическа нужда от подобни другаде в България или пък спрямо вас са въведение особени административни режими, тогава се оплаквайте. Иначе всичко друго е пазар. Такъв е принципът.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.