Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:09 26.09.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: " Хубава" новина за Пловдивския панаирнови [re: kimchi]  
Авторkimchi (Нерегистриран)
Публикувано14.05.08 23:23



За Варна пък изобщо не говорим ;)



Тема Re: " Хубава" новина за Пловдивския панаирнови [re: Falange]  
Автор Alykard ()
Публикувано14.05.08 23:25



Ако му дадат добри терени на Гергов ще се възползва,но всеки човек иска да прави лесно пари,на мен най ме издразни твърдението на този дядка комунист,че пловдивските дрехи му били вече тесни,на какви основания може да каже такава гупост





Тема Re: " Хубава" новина за Пловдивския панаирнови [re: kimchi]  
Автор Falange ()
Публикувано14.05.08 23:28



Абе не говорим ние, ама някои точно това се опитват да направят- да захвърлят славата на Пловдив като панаирен град на бунището и да издърпат всичко каквото има тук към София и Варна.

И при положение че имаме Обл. Управител- дърт комунист и верен слуга на Партията, и кмет комформист и (леко) заблеян, не виждам как Пловдив може да се противопостави.





Тема Re: " Хубава" новина за Пловдивския панаирнови [re: Alykard]  
Автор Falange ()
Публикувано14.05.08 23:32



Имам чувството, че тоя михлюз министъра комунист/капиталист от Варна, мрази Пловдив много върло.





Тема Re: " Хубава" новина за Пловдивския панаирнови [re: Peshev]  
Автор Alykard ()
Публикувано14.05.08 23:32



другото интересно нещо е ,че държавата не разрешава на Гергов да увеличи капитала или да пустат акции на борста за да се наберат 100 млн евро за инвестиции в пловдивския панаир,което е нормално никой няма да ти подари ей така 100 млн,а държавата се дърпавеше,сега евентуарно ако предостави терени за строеж на "филиали"в други градове ще разреши такова нещо ,много тъпо,плюс София си има интер ескпо център,това да не е отново комунизъм,всеки да бачка за тия .....и всичко пак да е там,въобще много по крив начин се управлява държавата,а и българите са с един провинциален манталитет



Тема Re: " Хубава" новина за Пловдивския панаирнови [re: Falange]  
Авторkimchi (Нерегистриран)
Публикувано14.05.08 23:35



Мислиш ли, че градът ни не е преживявал и по-тежки периоди в 8000-годишната си история? ;) Сис сигурност е бил управляван и от по-големи кретени от сегашните.



Тема Re: " Хубава" новина за Пловдивския панаирнови [re: Alykard]  
Авторkimchi (Нерегистриран)
Публикувано14.05.08 23:39



Като се замислиш, нас всъщност не ни управляват софиянци. Кой от управляващите е роден в София, можеш ли да ми кажеш? Май само Симеон, ама аз съм живял в София повече от него всъщност.



Тема Re: " Хубава" новина за Пловдивския панаирнови [re: kimchi]  
Автор Falange ()
Публикувано14.05.08 23:42



Прав си, не зачерквам Пловдив и не мисля, че ще "западне" както прогнозират разни недоброжелатели, но искам повече инициативност и дейност от Кмет, Община и Обл. Съвет.



Тема Re: " Хубава" новина за Пловдивския панаирнови [re: kimchi]  
Автор Alykard ()
Публикувано14.05.08 23:44



мисълта ми беше ,че начина по който се управлява държавата т.е. свръхцентрализирано и т.н. не е на добре,а кой къде е роден не е чак толкова важно,стига да си върши работата



Тема Re: " Хубава" новина за Пловдивския панаирнови [re: kimchi]  
Автор Falange ()
Публикувано14.05.08 23:47



Може да не са Софиянци, но всеки идиот който живее в София 2-3 годинки и става по-голям Софиянец от някой израстнал на жълите павета. А и искат всичко да е там, да им е по-лесно на тези от "Дондуков" да контролират и да им е под г*за.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.