Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:03 03.06.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: София-Пловиди за 40 мин с влак?нови [re: мapk]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано15.05.08 18:19



от руски паметник само до летището ти е повече от час...



Тема драги ми смехурконови [re: mark]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано15.05.08 18:25



Защо ми е да те обиждам? Ти сам най-добре трябва да си знаеш какво всъщност си. Ако не - тогава имаш голям проблем.

Със сигурност някой друг може да ти завижда. Това чувство за мен е чужно. За което се радвам.



Дали сме жалки или мизерни ти няма как да знаеш. Кога всъщност няма да сме такива? Когато живеем на пъпа в София? Или някъде в Швейцария, например. Дай да не говорим глупости, че на мен специално взе да ми омръзва. Пък и състоянията "жалък" и "мизерен" са основно състояние на душата...



Тема Re: София-Пловиди за 40 мин с влак?нови [re: пeтльo]  
АвторPe6o^ (Нерегистриран)
Публикувано15.05.08 18:47



Марк ми прилича на типичния селянин отишъл в софия,започнал да лети из космоса,говорещ глупости и живеещ в измислен свят

!!!
П.С.Момче само ще ти кажа че си много зле щом си мислиш че като живееш в софия си по-богат от мен или който и да е било в този клуб!!!



Тема Re: София-Пловиди за 40 мин с влак?нови [re: пeтльo]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано15.05.08 19:46



с градския транспорт да. С кола около половин час макс дори и в най-зверското задръстване.

и като гледам, какво е естеството на обсъжданите теми, викам да попитам - някой знае ли какви са правилата на крикета?



Тема Re: София-Пловиди за 40 мин с влак?нови [re: f(x)dx]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано15.05.08 20:04



Разправяли са ми, че в "най-зверското задръстване" често се е случвало от съдебна палата до петте кьошета да се минава за около час... Но не знам, де, пеша е два пъти по-бързо:)



Тема БНБ - Орлов мостнови [re: f(x)dx]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано15.05.08 20:18



3-4 пъти ми се е случвало да минавам отсечката за около 50 минути. Кога ли? Ами, между 6 и 6.30 вечерта. Имало е моменти в същия времеви диапазон да ми отнема и по-малко време.



Тема Re: София-Пловиди за 40 мин с влак?нови [re: Pe6o^]  
Автормapk (Нерегистриран)
Публикувано15.05.08 20:45



тук си говорим за влакове. Но не знам какъв е тоя огромен интерес към моята личност. Коментраите са повече по мой адрес, отколкто по темата.
Айде малко да се успокоите:
на 24 сам, живея в Люксембург, завършвам един от най-добрите универитите е Европа, в софия баща ми има къща до пл. Славейков, готин пич съм, висок 180, 70 кила с 21 см. Питайте ако нещо друго ви интересува, на разположение съм.



Тема Re: София-Пловиди за 40 мин с влак?нови [re: мapk]  
Автор Alykard ()
Публикувано15.05.08 20:56



питам веднага


1во като не можеш да пътуваш повече от час в кола,самолет,каруца и тн как си стигнал до люксембург,пътувал си на интервали ли ,1час пътуване -1седмица почивка и пак
2ро като софия е толкова велик богат и преуспяващ град какво правиш в малкия Люксембург и като си там как така преценяваш,че пловдив е беден и провинциален град,искаме аргументи
и последно казваш
тук
Колко интересно. Почти 6 години от живота си прекарах в този факултет и едва сега разбрах за това животни че било дейнотериум.



което е малко странн хем си учил в люксембург ,хем вСУ рда не страдаш от раздвоение на личноста



Тема Re: София-Пловиди за 40 мин с влак?нови [re: Alykard]  
Автормapk (Нерегистриран)
Публикувано15.05.08 21:12



магистратура карам сега



Тема Re: София-Пловиди за 40 мин с влак?нови [re: мapk]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано15.05.08 21:20








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.