Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:26 02.06.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: София-Пловиди за 40 мин с влак?нови [re: mark]  
Авторoritang (Нерегистриран)
Публикувано15.05.08 15:17



Надявам се да ида и в Уганда някой ден :) А ти най-много до Румъния да стигнеш с тоя твой каприз да пътуваш не-повече от час :)
Гледам, че ни зовеш да се "културизираме"... значи освен самолетните билети искаш да си мерим и театралните ;)



Тема Re: София-Пловиди за 40 мин с влак?нови [re: mark]  
АвторPGE (Нерегистриран)
Публикувано15.05.08 15:43



Доста взе да се излагаш и е крайно време да млъкнеш. От една страна, уж си бил в много цивилизовани страни. От друга, говориш за София все едно е голяма работа. Ограничена работа. Това с театрите беше върхът





Тема Re: София-Пловиди за 40 мин с влак?нови [re: oritang]  
Автормapk (Нерегистриран)
Публикувано15.05.08 16:39



Изключая пътуването със самолет.



Тема Re: София-Пловиди за 40 мин с влак?нови [re: oritang]  
Автормapk (Нерегистриран)
Публикувано15.05.08 16:42



Пък и сегашното ми местожителство ми позволява да стигам за един час полет до Париж, Лондон и Берлин за по-малко от час.

Иначе може да мерим квото кажеш, нямаш шансове





Тема Re: София-Пловиди за 40 мин с влак?нови [re: PGE]  
Автормapk (Нерегистриран)
Публикувано15.05.08 16:44



В началото на моя разговор тук казах, че харесвам Пловдив. Какво обаче мога да направя, че е провинциален град и вас това ви обижда? Не е мой проблема.

Иначе има голяма разлика в икономическото развитие на София и Пловдив, както и разлика между София и Милано да кажем. И аз респективно я отчитам. Както и в манталитета на хората. По същата схема.



Тема Re: София-Пловиди за 40 мин с влак?нови [re: мapk]  
АвторPGE (Нерегистриран)
Публикувано15.05.08 17:43



А София не е провинциален град, така ли?


Може и да се изненадаш, но не си единственият, излизал извън България. И други сме поживели насам-натам и София изглежда смешна, не само на фона на Милано.
Почна да говориш едни глупости за театри и други подобни, което само показва колко познаваш Пловдив.



Тема Re: София-Пловиди за 40 мин с влак?нови [re: мapk]  
АвторPe6o^ (Нерегистриран)
Публикувано15.05.08 17:59



Ей марк ти си бил голям смешник

!И нещо май не си наред с главата!!!



Тема Re: София-Пловиди за 40 мин с влак?нови [re: mark]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано15.05.08 18:05



Аа, доколкото ти е известно значи..

На влак не се качваш, пък за влак скачаш. Как става тая работа? Финансовото ти състояние мене специално ми е през крачола, та следователно аз специално няма за какво да се озлобявам и завиждам.

Хората, които ме познават добре знаят за какво говоря.

И понеже работя много, няма как да ида на театър точно пък в София

Шмульо...



Тема Re: София-Пловиди за 40 мин с влак?нови [re: mark]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано15.05.08 18:12



театър?? това пък какво е, нещо за ядене ли? дано, защото не съм ял от седмици нещо различно от сух хляб с домашно кисело мляко



Тема Re: София-Пловиди за 40 мин с влак?нови [re: Cтaниcлaв!]  
Авторmark (Нерегистриран)
Публикувано15.05.08 18:15



скоро не съм си правил някакви обстойни прегледи, външно нямам проблеми.
Не знам кво значи тази дума по мой адрес, но ми звучи като да искаш да ме обидиш...
Има за какво да ми завида всеки един но вас, но това няма значение тук за темата. Просто според мене всички до един трябва да си промените мисленете. Много сте жалки и мизерни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.