Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:31 20.05.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Светофарите минават на режим!нови  
Автор Sargon lll ()
Публикувано02.05.08 16:47





Светофарите на мигащо жълто от 22 часа
02 май 2008 / News.dir.bg
От 22 часа всяка нощ светофари на възлови за града кръстовища минават на мигаща жълна светлина.
На мигащо жълто минават светофарите до Мебелна къща и на кръстовището на "Източен" и "Богомил", както и на други основни артерии, съобщи Plovdiv24.com
Спираме ги, защото след 22 часа трафика в града е малък, обясни Васил Колиманов, шеф на фирма "Сигма", която поддържа светофарните уредби в града. Ако от "Пътна полиция" кажат , че има опасност за движението, ще ги спираме по-късно, каза още шефът на "Сигма".



Тема Re: Светофарите минават на режим!нови [re: Sargon lll]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано02.05.08 16:51





Че то така си е от край време...



Тема Re: Светофарите минават на режим!нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано02.05.08 17:33



Е, не мислех, че се прави нарочно, а че просто има някакви проблеми със светофарите. Но, сега май ще се приложи по-мащабно.



Тема Re: Светофарите минават на режим!нови [re: Sargon lll]  
АвторBapнeнckи (Нерегистриран)
Публикувано02.05.08 17:52



Хммм...Интересно...Сега ги изключват, защото трафикът след 22.00 часа бил никакъв...Тук пък по-рано от 12.00 - 01.00 не ги изключват, па и понякога наистина се чудя откъде има толкова много коли по булевардите в късните часове (22.00 - 12.00, 01.00)...Преди не беше така...И докога ще изкупуваме боклуците на Западна Европа от гледна точка на автомобили...

...Повече от половината коли са някакви сдухани таратайки...



Тема Re: Светофарите минават на режим!нови [re: Bapнeнckи]  
Авторплoвдивckи (Нерегистриран)
Публикувано02.05.08 18:34



Ти какво пак се обаждаш бе някой искал ли ти е мнението?!Като гледам пловдивчанин не се мярка във Варненския клуб ама ти по цял ден сновеш в пловдивския и се правиш на навиждан спец





Тема Re: Светофарите минават на режим!нови [re: плoвдивckи]  
Авторплoвдивckи (Нерегистриран)
Публикувано02.05.08 18:43



А и в Пловдив има много по-голямо движение в късните часове отколкото във Варна както и през деня тъй че като не си идвал по-добре тряй и не се излагай





Тема Re: Светофарите минават на режим!нови [re: Bapнeнckи]  
Автор Alykard ()
Публикувано02.05.08 18:46



като ти пречат трошките що не им купиш по една нова кола,а ,според мен няма да ти откажат,да не мислиш,че и те искат да карат коли на 15 години



Тема Re: Светофарите минават на режим!нови [re: Alykard]  
Автор e2e (3d)
Публикувано02.05.08 20:31



поредната тема която ми намирисва на заключване, ако продължи спорът между варна и пловдив ;)

"И наистина, който търси, обикновено намира, макар и не винаги точно това, което е търсил."


Тема Re: Светофарите минават на режим!нови [re: e2e]  
Авторплoвдивckи (Нерегистриран)
Публикувано02.05.08 20:41



Няма смисъл да заключвате темата заради някакъв завистливец тука пишете си за Пловдив и не обръщайте внимание на момчето от малкия град.Ама и аз съм за трепане не трябваше да му се връзвам разбирам го много добре че му е тежко





Тема Re: Светофарите минават на режим!нови [re: e2e]  
Автор Alykard ()
Публикувано02.05.08 22:20



аз да съм намекнал за някакъв спор,коментара ми беше по съвсем различна тема




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.