Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:09 12.06.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Строят нов ромски кварталнови [re: Alykard]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано30.04.08 05:38



Не е сигурно, дали циганите са хора. Но, тук не е мястото да се дискутира в тази област. Сега, ако и парите ще дойдат от общината, а не от вън -

!



Тема Re: Строят нов ромски кварталнови [re: Falange]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано30.04.08 05:39



И това най-добре ще стане, като не се строи нов квартал, а мангалите се притиснат в стария - да си плащат сметките!



Тема Re: Строят нов ромски кварталнови [re: Sargon lll]  
Автор F(x)+C (откровен)
Публикувано30.04.08 10:44



Докато тази държава я управляват турци,руснаци и испанци то България няма да е за българите.

...доброму добро да прави,
лошия с ножа по глава...



Тема Re: Строят нов ромски кварталнови [re: Бepeзka!]  
Автор F(x)+C (откровен)
Публикувано30.04.08 10:56



Права си!Най-дискриминирани(и рекетирани от държавата) в България са именно българите.
Но какво значение имат там някакви си български лекари,инженери,учители и пр!Да работят и да си плащат данъците и осигуровките.Много по-важни за държавата са тези с чиито гласове лесно се печелят избори,т.е. циганите(не мога да разбера защо им викате "роми" след като цял свят им казва или цигани или джипси!А и думата ром в българския означава нещо съвсем различно от циганин!)

...доброму добро да прави,
лошия с ножа по глава...



Тема Re: Строят нов ромски кварталнови [re: F(x)+C]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано30.04.08 18:47



Едно допълнение. Пловдив се управлява от мутроиди + пишман патриоти. Именно от управляващата града коалиция зависи дали ще се строи подобен квартал.



Тема Re: Строят нов ромски кварталнови [re: Sargon lll]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St.Lucifer)
Публикувано30.04.08 19:27



А някой знае ли нещо друго - добавяме нов квартал или вместо Столипиново - друг?




Тема Re: Строят нов ромски кварталнови [re: Fallen_Angel]  
Автор3мeя (Нерегистриран)
Публикувано30.04.08 19:33



И аз това се чудех дали този квартал е на мястото на Столипиново или е още едно Столипиново.



Тема Re: Строят нов ромски кварталнови [re: 3мeя]  
АвторPe6o^ (Нерегистриран)
Публикувано30.04.08 21:11



На мястото на "Столипиново" ще бъде и ако може(което ме съмнява)всички цигани от Пловдив да ги пратят там ще е супер!!!



Тема Re: Строят нов ромски кварталнови [re: Pe6o^]  
Автор Alykard ()
Публикувано30.04.08 22:04



а тези от изгрев как ще е ,те и сега се оплакват,че все едно живеят в друг град



Тема Re: Строят нов ромски кварталнови [re: Sargon lll]  
АвторPeshev (Нерегистриран)
Публикувано30.04.08 23:07



Струва ми се, че имаше идея, да се строи такъв квартал някъде след източната промишлена зона, дори не беше много отдавна. Факта, че това не се коментира повече, ме кара да си мисля, че и от това намерение на областния - няма да излезе нищо. Че и в срок, от една седмица !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.