Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:56 10.06.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема И отновонови  
Автор e2e (човек)
Публикувано05.04.08 17:02



Пловдив показа че е само черно-бял

Честита победа на всички фенове ;)

We all go a little mad sometimes...

Тема Re: И отновонови [re: e2e]  
Автор Alykard ()
Публикувано05.04.08 19:50



Преди секунди гледам по супер евтината и долна тв бтв,спортните новини,почват и аз очаквам водещия,Борис еди кой си,да каже първо за Локо Пд-Ботев,а той нашия почва с " Цска -СЛАВИЯ Е ДЕРБИТО НА 22РИЯ КРЪГ В а ГРУПА" толкова смешно ми стана просто...........................мяумници





Тема Re: И отновонови [re: e2e]  
АвторFalange (Нерегистриран)
Публикувано06.04.08 03:44



Честито на всички черно-бели рицари.

"Даже и на край света
и в сърцето на врага......"



Животът продължава.





Тема Re: И отновонови [re: Falange]  
Авторmorskiq (Нерегистриран)
Публикувано06.04.08 10:09



***

P.S. Подобни изцепки - или в техния клуб, или в други сайтове... Можеш по-интелигентно да ги захапваш, простотии тук не се толерират.

Редактирано от Fallen_Angel на 06.04.08 10:23.



Тема Re: И отновонови [re: morskiq]  
Автор Falange ()
Публикувано06.04.08 10:21



В отговор на:

***




Иска ти се.
Злобата е лоша работа, и май всеки път ви изиграва лоша шега.
Животът продължава жълти приятелчета.

Редактирано от Fallen_Angel на 06.04.08 10:24.



Тема Re: И отновонови [re: e2e]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St.Lucifer)
Публикувано06.04.08 10:22



Вярно е така - 3000 черно-бели срещу 17 000 жълто-черни... Дай да се махнем ние от този град, а? Да си останете Бял-Мангал-Бял-Мангал...



Интересни скандирания имаше в черно-бялата агитка... "Истанбул, Истанбул"???

Иначе резултата от мача го познах от две седмици насам. Просто за Доко това е единствения мач тази година. И пролетния полусезон, и сега.

Както винаги е било, най-големите успехи на отбора в задния двор на ВСИ са победите срещу Ботев.

А за поведението на играчите по време на почивката не ми се говори - да отидеш и да вземеш топката от 4 хлапета, само защото са облечени с анцузи на Ботев - това е проява на височайша комплексарщина... И някакъв физкултурник да им се кара... Айде, черно-белите, пораснете малко, а?

И последно да вметна... Бях свидетел на най-арогантното поведение на фен на друг отбор на Колежа.

Добре де, фен си на Локо. И пак добре - не искаш да си с агитката. Ами да му е*а мамата, за какъв чеп си застанал насред феновете на Ботев, че и крещиш, че и на всичкото отгоре като ти викат да се махнеш - налиташ на бой???

Няма подобна простотия, честно! Ей такива фенове си ги вземайте в "най-вярната" агитка и си ги дръжте там! Дошли хората със семействата си на мача и ще стават свидетели на баталии заради комплексарското и идиотско поведение на 2-3 "черно-бели". Ако такъв ще е "черно-белият" Пловдив... Айде, няма нужда!!!




Тема Re: И отновонови [re: Falange]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St.Lucifer)
Публикувано06.04.08 10:25



Falange, в момента, когато си отговарял редактирах мнението. Не смятам, че подобни мнения трябва да битуват тук. Има си спортни клубове, там да се цепят такива образи колкото искат. Не и тук.






Тема Re: И отновонови [re: Fallen_Angel]  
Автор Falange ()
Публикувано06.04.08 11:08



Уф, още не ти е минало като гледам.
Качеството е важно Фолане, качеството





ля ля ля ля



Тема Re: И отновонови [re: Falange]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St.Lucifer)
Публикувано06.04.08 11:12



Качество? На кое?

Знаеш ли кое не ми е минало? Прочети последната част от постинга ми...

Не ми пука колко свърши мача - вие играхте 15 минути от него. Разликата беше в това, че в Ботев нямат лидер. Както и да е, това няма как да го чуеш от "ля ля ля ля".

Пука ми за арогантността на самите ви "резерви", за грозната случка по време на почивката, за идиотското и профанско поведение на онези "двама" фена (сега ги наречи герои???), за скандиранията "Истанбул" (които защо ли подмина?). Ей за това ми пука.




Тема Re: И отновонови [re: Fallen_Angel]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St.Lucifer)
Публикувано06.04.08 11:32





Ей затова ти говоря, аз бях на 20 метра оттам. Като си седнал на "чужд" стадион измежду феновете на градския съперник - просто си траеш и това е. Ако не можеш да си траеш - има си сектор за агитката. Когато съм ходил в задния двор на ВСИ на мачове Локо-Ботев - винаги съм бил с агитката, колкото и да ми е неприятно да ми викат на главата цял мач.

И, моля те, недей ми казва как това е било типично поведение за нашите фенове... Представи си обратната ситуация на което и да е дерби (не само у нас, а по света), и ми кажи дали няма да се стигне до подобна ситуация.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.