Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:43 26.06.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Затварят Планета Пайнер клубнови [re: f(x)dx]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано31.03.08 16:32



В дискотека "Червило" никой не е умирал. Много добра е обстановката и охраната се грижи за спокойствието на посетителите.
Умряха деца в "Индиго", но кой им е виновен на децата, че се блъскат вкупом и нарочно? Била съм малка и знам закакво става въпрос.

Исках да кажа, че дребните неуредици стават новини, а истински крупни проблеми все така остават в 3-та глуха.



Тема Re: Затварят Планета Пайнер клубнови [re: Paлицa]  
Автор portal (ентусиаст)
Публикувано31.03.08 16:35



Самото наличие на чалга клубове показва, че има увредени хора, от къдеот следва, че тяхното съществуване вреди ....



Тема Re: Затварят Планета Пайнер клубнови [re: portal]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано31.03.08 16:49



А ти каква музика слушаш и какво им е увреденото и с какво увреждат другите?



Тема Re: Затварят Планета Пайнер клубнови [re: Paлицa]  
Автор portal (ентусиаст)
Публикувано31.03.08 16:54



Всякаква без цигански маанета, члагия и бг рап от тип "генгста" ...
За всек трябва да има, просот смятам че чалага клубовете и потребителите им са в повчеко, но това е дълга тема заразговор и е за други клубове....
Щом не усещаш/виждаш вреда от чалгията, занчи няма какво да ти обяснявам... забвалявай се щом ти хареесва, лошо и да има не те интересува ...



Тема Re: Затварят Планета Пайнер клубнови [re: portal]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано31.03.08 16:59



Щом питам значи ме интересува каква е вредата от тази вид музика. Току виж ако я узная и бих се отказала да я слушам. Интересно ми е. Пък може и прав да се окажеш.



Тема Re: Затварят Планета Пайнер клубнови [re: Paлицa]  
Автор portal (ентусиаст)
Публикувано31.03.08 17:06



Ок да речем че наситина ме питаш сериозно...
Вредата е най вече за подрастващите, с въпросните песни се рекламира отковено курвенко/мутренскоп поведение, ниска култура и чисто амтериални ценности, аморал от висока клас, коеот води доуховна нищета и в крайна сметка до изпорстрвяан, опростачване и мизерия...

Ако за възратсните това е забавление за след Нто питие, малко да отпуснеш, то това не може да се каже за подрастващите....

Щом го има - има го, не съм ултра против, порсото казвам, че е предозирано и опасно се предлага на неправилни аудитории....



Тема Re: Затварят Планета Пайнер клубнови [re: Paлицa]  
Авторoritang (Нерегистриран)
Публикувано31.03.08 17:17



Избираш си друг любим клуб и готово.



Тема Re: Затварят Планета Пайнер клубнови [re: Paлицa]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано31.03.08 17:20



Правилно, в Индиго беше. моя грешка.

но кой им е виновен на децата, че се блъскат вкупом и нарочно?

втора глупост за днес. Очевидно правиш опит да подобриш някакви рекорди за Гинес.

Децата са деца, на тях акълът им не е като на възрастен и предполага се разумен човек. именно затова има разпоредби, които да осигурят безопасност на посетителите. Очевидно въпросният клуб не ги покрива и следва да бъде затворен.



Тема Re: Затварят Планета Пайнер клубнови [re: Paлицa]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано31.03.08 17:26



Не знам дали само един човек се подвизава под вече легендарния ник "Ралица", обаче всички до последният с огромен успех доказват липсата на мисъл в главите си. Както и на памет, в последния пост.

и ми кажи кои са долнопробните кръчни. И ми цитирай мнение, в което "най-важното условие беше да е евтино".

Напротив, ти предложи безумно скъп ресторант - сори, не можем да караме клубарите, които си изкарват парите с честен труд, да се бръкнат толкова, само защото ти си намерила будала да ти плаща сметките (ако всичко не е само хвалба, разбира се ).

И никъде, погледни пак - НИКЪДЕ не се псоменава за кръчме, в което да пускат чалга. Говорихме за заведения, където всъщност музиката не се чува много, за да може ние да се чуваме, но не те обвинявам - нямаше как да се сетиш сама Да беше дошла и да чуеш музиката - доста далече беше от чалга

Сега по въпроса ти - ако не беше, цитирам, "любимия ти клуб", щеше ли да вдигнеш такава олелия, а? Май не. Аз пък се радвам, че са го затворили, не заради чалгата (за съжаление с това не може да се бори човек по разумен начин), а заради нарушенията. Обърна ли внимание колко са много - 6 акта!! Нагличко, а? Дано не се измъкнат по тъча



Тема Re: Затварят Планета Пайнер клубнови [re: portal]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано31.03.08 17:41



Разбира се, че сериозно те попитах.

Ако погледнем в световен мащаб, резултата е същия - Бритни Спиърс, Парис Хилтън.....секс, откровенно курвенско поведение и т.н.

Още през 80-те Мадона направи бум с нейната сексуална революция, но днес е обявена за световната кралица на поп музиката.

Бийтълс, Роулинг Стоунс... също се свързват с времето на джулай морнинг - секс, наркотици и рокрндрол , но днес те са символи!?

Какво да кажем когато в последните 5 години, по-голямата част от рок музиката се изроди в тъй наречения ЕМО стил и има ужасно много последователи - депресирани тийнейджъри, рязане на вени и т.н. Доста е разпространен този стил и бих казала опасен, но кой знае защо никой не се вълнува от това.

Навремето така е било и със зараждатата се българска поп музика. Лея Иванова е обявена за враг на народа само защото е пяла на английски!?

Паша Христова, Емил Димитров, Стефан Воронов и прохождащата Лили Иванова са обявени за лекия и несериозен жанр от оперното изкуство в България. Не са се ползвали с добро име, но днес именно те са оставили едни изключително стойностни български песни.

Така и сега поп-фолка преминава от чалгата към рок и поп звученето.
А колкото до възпитанието на подрастващото поколение, мисля, че е в ръцете на родителите и училището.

Погледнете и модните ревюта и агенции и за дискретно платените момичета там, погледнете и рекламите - отвсякъде голота и секс....

"Шоуто на Слави" и "Шоуто на Азис" - уличен жаргон, откровенни простотии в ефир. А сегашния "Мюзик Айдъл" - "големите хора от журито" обиждаха цинично и наред кандидатите. Нали самото жури не е израсло в чалгаджийска среда?

В момента поп-фолка е на доста добро ниво и се създават рок и поп парчета, които и най - запалените чалгари им отреждат челни позиции.
Отмина времето на "Тез червени домати" и прочие.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.