Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:18 20.05.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Доволни ли сте от управлението на града до момента  
АвторПлoвдивчaнин (Нерегистриран)
Публикувано26.03.08 19:51



Доволни ли сте от управлението на града до момента /вече минаха 5 месеца от новия мандат/ - ако - да, защо; и ако - не, съответно също защо?

Предлагам да се съсредоточим върху пет основни теми:

1. Състояние на уличната инфраструктура

2. Чистота

3. Транспорт

4. Прозрачност при вземането на решения от страна на местната власт

5. Ефективност на взетите решения


Моето мнение:

1. Много зле: от миналогодишните ремонти следа не остана, бавят се проектите по бул "Източен", "България", дупки на възлови места в центъра, много обещания, а засега резулатти почти инкакви

2. Кой каквото и да ми говори, не забелязвам да се чисти по-добре отпреди 1 година, дори в някои райони на града нещата се влошиха

3. Зле. Вярно, има много натрупвания от предишния мандат, но вече лъснаха няколко скандалчета - Джи Пи Ес-и, нови ялови транспортни схеми, финансова несъстоятелност на "Градски транспрот", безкондукторно електронно таксуване /поредна високопарна изцепка според мен/

4. Прозрачност - равно приблизително на фифти-фифти: тоест, ако има да се каже нещо велико - заставаме пред камерите /нищо, че след месец-два обещанията ще бъдат забравен - общата фирма с Милано, сдружението "Изберете пловдивското", 4-те милиона за спорта, бързото привличане на стратегически чужди инвеститори, театралното размахване на пръст срещу Гергов преди 3 месеца - а сега първи дружки на софрата/.
Не може да се отрече, че поне ограничиха безконтролните имотни сделки и неравностойни заменки. поне засега.

5. Среден (3) Да не кажа слаб.


Вие сте на ход. Нека не отправяме лични нападки, а говорим само с факти. Половин година си е вече значителен период от време.



Тема Re: Доволни ли сте от управлението на града до моментанови [re: Плoвдивчaнин]  
АвторOтroвop (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 12:19



Не съм доволен! Само хвалби и обещания и нищо друго. Всъщност ще видим какво ще нашрави Лявчо.
А бул. България съвсем точно отрязава положението на милата ни държавица -особено в отсечката си от Васил Априлов до ПУ.



Тема Re: Доволни ли сте от управлението на града до моментанови [re: Oтroвop]  
Авторoneandonly (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 13:17



Не съм доволен. Инфраструктурните проекти се точат с години! Недопустимо!

Хаос със застъпващи се и взаимнопротиворeчaщи си ремонти (като асфалтиране на дадена улица и след това наново разкопаване заради полагането на тръби < върхът на малоумието). И се оказа толкова сложно да координараш два ремонта, че се наложи да се създаде специална група към общината, която да следи за това!

Хаос с паркирането! Без коментар просто...

Излагация със снегопочистването.

Заводът за боклук....? Пак без коментар

Бул. "България"? No comment...

Идея бул. "Христо Ботев" да станел пешеходен от Сточна Гара до "Източен", за да се облекчил трафика!!!!!!!! Идея, достойна да се покаже в предаване от типа "Най-смешните инфраструктурни идеи на планетата".

Градски Транспорт - тук нещата вървят към подобрение с пускането на нови и възстановяването на стари линии. Също така се отчете желанието на гражданите относно маршрута на 99. Похвално! НО! Идва но-то. Тези прословути GPS-и. Има няква далавера там. Първо се оказва, че не можело да се сложат всички навреме, трябвало да се чака до лятото, второ - в новина от миналата седмици стана ясно, че шофьори от градски транспорт надписват пътните си листове с неосъществени курсове и буквално бъркат в джоба на гражданите. Да не забравяме, че настояват за ново, поредно увеличение на цената на билета. Къде е контролът???

:: с ирония:: Иначе работата с вдигането на патентния данък я свършиха много добре бързичко! Браво!



Тема Re: Доволни ли сте от управлението на града до момнови [re: Плoвдивчaнин]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано27.03.08 16:37



Славчо е същински Чомак, няма разлика между двамата. В делата. Само дето Славчо много го удря на популизъм, което ме ядосва. Неговата смешна партийка няма право да се възползва от народната памет...

Иначе, физически Чомакът беше много по-представителен... От друга страна е доста "европейски" вторият по големина наш град да има кмет човек с нетрадиционна сексуална ориентация...





Тема Re: Доволни ли сте от управлението на града до момнови [re: Sargon lll]  
Автор.... (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 18:17



Да не си си лягал с него, та знаеш каква му е ориентацията?



Тема Re: Доволни ли сте от управлението на града до моментанови [re: Плoвдивчaнин]  
Автор Mpakorop (крайнодесен)
Публикувано27.03.08 21:08



Аз ще кажа нещо положително - местните данъци и такси остават на нивата от миналата година, нещо важно за нас обикновените граждани.
На много места в страната ги вдигнаха.

Сакар планина - перлата на Тракия


Тема Доказателства!нови [re: ....]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано29.03.08 10:07



Не съм лягал с него, не съм обратен. Но, благодарение на респектиращите си дедуктиво-индуктивни способности, установих, че е педераст. Ето, убеди се сам:

1. Той е висш кадър във ВМРО. Дори само това е достатъчно!

2. Почти винаги около него е "дядо" Николай. Много близко до него. Традиционният педераслък в православието е единственото обяснение да бъдеш митрополит на няма и 40 години.

3. Славчо сам признава, че вижда рядко жена си:



Аз тези хора ги виждам по-често от собствената си жена.

4.



Тема Re: Доволни ли сте от управлението на града до момнови [re: Mpakorop]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано29.03.08 10:14



Не знам какво е официалното становище, но за мен патентният данък(който бе увеличен) е местен данък. Така че, за мен Славчо не си удържа на думата, поне не напълно. Освен това, ако за 5 месеца управление на ВМРО-ГЕРБ, се сещаш само това дело със съмнителна стойност - работата е ясна...





Тема Re: Доказателства!нови [re: Sargon lll]  
АвторГeй (Нерегистриран)
Публикувано29.03.08 15:00



Браво Саргончо

Много си навътре с материала, което е подозрително за твоята хетеросексуалност!
Ама откъде тази твоя наблюдателност и интерес към сексуалната наклонност на Славчо? Да не би да искаш да се издигнеш за заместник кмет?

Допитай се до клуб Адам и Адам, там знят всичко! Аз вече питах и ми казаха, че Славчо не е гей, но не се отчайвай...все някога ще изберем гей за кмет та белким се издигнеш



Тема Re: Доказателства!нови [re: Гeй]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано30.03.08 12:29



Казали са ти, че не е гей... Много си прост, наивен да не кажа! Защо си мислиш, че Славчо е гей?!

Ти, питай простите педерасти, те със сигурност го познават!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.