Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 11.06.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ТЦ"Цетрални хали"нови  
Авторзa цeнитe (Нерегистриран)
Публикувано22.03.08 20:52



мислите ли, че там е скъпо и стоките са готини, защото е много удобен търговски център, но не зная какво му е нивото.Сега се връщам от чужбина и искам като се върна да занеса подаръци, но не могя да реша откъде да пазарувам.Главната не, защото там е ясно, че магазините са с огромни разходи като наеми и цените са петорни.
Какво ще ме посъветвате, кое е най-доброто място за пазаруване?Не най-евтиното, а най-доброто.



Тема Re: ТЦ"Цетрални хали"нови [re: зa цeнитe]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано22.03.08 23:07



Руския пазар























цените и качеството на стоката обикновено са в права пропорционалност. вярно, на главната наемите са високи, ама Фокс няма да си направят магазин в Столипиново, я. Пловдив не е чак толкова голям, не е и София да те е гнус да обикаляш по улиците, ще се разходиш един ден няколко часа ще си отделиш и хем ще си направиш хубава разходка да си спомниш гара, хем ще разбереш къде какви са цените и предлагането.



Тема Re: ТЦ"Цетрални хали"нови [re: пeтльo]  
Автор Alykard ()
Публикувано23.03.08 01:11



руския пазар , особено след като го покриха,е едно приятно място за пазаруване

ако търсиш евтини боклуци ест,иначе в халите според мен има и от двата типа магазини,и с надути цени и с нормални,така че може да пробва там спокойно



Тема Re: ТЦ"Цетрални хали"нови [re: Alykard]  
Авторmi6ma6 (Нерегистриран)
Публикувано23.03.08 10:45



Зависи какво ще пазаруваш. В общи линии на всякъде се продава едно и също, разликата е в цените. ТЦ Илиенци на търговията също предлага голям избор, пуският пазар също не е лош, но всичко зависи от стоката която търсиш.Успех!



Тема Re: ТЦ"Цетрални хали" [re: зa цeнитe]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано24.03.08 12:28



Аз нещо не мога да схвана. Искаш да занесеш подаръци от България в чужбина, а ги търсиш в Халите. Я и кажи какво точно мислиш да купиш от там, дето да го няма (с по-добро качество и по-евтино) в Европата и Америката? Или под "чужбина" имаш предвид Албания?
Купи нещо, дето там го няма - това е моят съвет.

Оня ден разхождах един французин из града. Искаше да си вземе нещо за спомен, защото много му хареса. Търговските центрове и златарските дюкянчета не ги и погледна даже. Туристическите капанчета в Стария град ги разглеждаше за по 1 минута. Познай какво си купи накрая. Мартенички и чубрица. Искаше и биволско мляко, ама се притесняваше от проблеми на летището. Аз му подарих едно парченце от керамичен съд от пред-тракийско време и си умря от кеф.



Тема примират по марки, нашето тук е нищонови [re: vens]  
Авторв чyжбинa (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 20:19



с тази разлика, че там много трудно минават митница стоки с марково съдържание, защото е супер забранено.Когато видят дънки Долче и Габана, колкото и да са турски или китайски, скачат до небето, защото едни оригинални дънки на Габана са по 300 евро, обикновен модел.
Да не говоря колко са откачени на тема Луис Вюитон, просто де що има неговото лого, полудяват.Не защото са бедни и не могат да си позволят хубави неща, а защото марковите стоки наистина са адски скъпи и не могат да си ги позволят, а до ментата нямат достъп, за разлика от нас в България.
Не робувам на марки и предразсъдъци, искам да се върна с подаръци, които ще ги зарадват- за чубрица, за мартеници и други такива чисто български неща, мога да подаря на хора, които ще схванат смисълът и ще ми образува топлина.
Благодаря за мненията, но руски пазар и Илиенци определено е за хора без претенции, не коментирам нито соц. статус, нито вкус- просто пълна липса на претенции.Попитах ми за халите, защото там преди съм намирала маркови неща, естествено имитации, но на сноси цени, например чанта на Вюитон за 110 лв. и колан за 60, помня добре, защото момичето направи голяма отстъпка, понеже моя приятелка паразува и бижутерия на Булгари и Версаче.Ще потърся пак този магазин, а вие бяхте много любезни да ме посъветвате, благодаря






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.