Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:52 02.06.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Летище Пловдив...нови  
Автор micelle (непознат )
Публикувано14.03.08 18:18



...Представители на английски авиокомпании,които са посетили Пловдив са учудени как толкова голям град няма международно летище!!!Те също така са заевили,че са готови да пуснат редовни полети до Пловдив!!!
Другата добра вес относно летището е че ще се открие редовна линия Пловдив-Франфрукт,която практически ще 'отвори вратите на Пловдив' към останалия свят!!!Също така ще има и други редовни линии,като първоначалните предвиждания след пускането на новия терминал са пътникопоток да нарасне до 500 000,а в последствие и повече!!!
П.С.Така скоро няма да се налага на пловдивчани,а и не само,да ходят до онова село на запад от Пловдив

!!!



Тема Re: Летище Пловдив...нови [re: micelle]  
Автор Falange ()
Публикувано14.03.08 18:59



В началото ще бъдат нискобюджетки с редовни полети, но па добре. Иначе Зимата си кацат от ЮКей всяка седмица. Трябваше най-накрая някой да се заеме с това летище.
Оправят се нещата в ПД но мноооого бавно.



Тема Re: Летище Пловдив...нови [re: Falange]  
Автор Alykard ()
Публикувано14.03.08 19:06



абе за тва си имаше тема,няма нужда да се отваря нова
аз смятам,че летището има голямо бъдеще като карго летище,защото мисля,че бъдещето на превоза на товари е по въздух,ако се изгради един модерен карго терминал,целия регион ще има полза,за пътническо ,освен за чартъри за курортите,не виждам голям кяр,все пак ,като се пуске живот и здраве високоскростна линия за влакове до софия,едно 200 км в час,то софийското ще е съвсем близо,мисля,че в тази насока трябва да се съсредоточат инвестиции,шопите не си дават така лесно позиците да разрешат и тук да има конкуретно летище,а за оправянето на нещата,ми то в цяла бг нещата се оправят дори по-бавно




В началото ще бъдат нискобюджетки с редовни полети
а високобюджетки за кво ти са въобще

Редактирано от Alykard на 14.03.08 19:12.



Тема Re: Летище Пловдив...нови [re: micelle]  
Автор Alykard ()
Публикувано14.03.08 19:09



тва го четох в марица, и става въпрос не за представители на авиокомпании,а ,за представители на английска консултантска агенция относно летищата,представители на авиокомпании трудно ще дойдат




Тема Re: Летище Пловдив...нови [re: Alykard]  
Автор Falange ()
Публикувано14.03.08 19:40



В района от Пловдив, в четириъгълника Смолян-Карлово-Казанлък-Кърджали (Ст.Загора, Хасково, Димитровград) живее голямно население които пътува до Европа често. За кво да се разкарват, чак до София и там скъпи таксита, ако могат да летят чрез Пловдив, ако има удобни евтини линии?



Тема Re: Летище Пловдив...нови [re: Falange]  
Автор Alykard ()
Публикувано14.03.08 19:50



да този район е най-населения в бг,аз не съм против евтини линии и въвеждането им,една линия до франкфурт наистина отваря врати до почити целия свят,но както казах софия е близко,шопите не обичат конкуренция ,а и софийското има сериозна подкрепа от държавата ,много трудно пловдивското ще го конкурира по някои направления,ако не е изцяло частно естествено,просто смятам,че в карго превозите се крие силата и потенциала на летище пловдив




Тема Re: Летище Пловдив...нови [re: Alykard]  
АвторФaлaнre (Нерегистриран)
Публикувано14.03.08 20:28



То каргото си бачка и митницата е на печалба. Като се разкрият пътнически полети, и каргото ще се популизира.



Тема Re: Летище Пловдив...нови [re: Фaлaнre]  
Автор Alykard ()
Публикувано14.03.08 20:30



митницата е на загуба вече,след влизането в ЕС и дори смятат да я закриват,иначе каргото си бачка,ама има възможност да бачка много по-добре




Тема Re: Летище Пловдив...нови [re: micelle]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано14.03.08 20:41



още един неграмотник, готов за безкрайни препирни на тема "голяма - малка пишка"

Модове, трийте такива теми, ако нямате нищо напротив.



Тема Re: Летище Пловдив...нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор micelle (непознат )
Публикувано14.03.08 23:00



Ей я по-полека с обидите

!!!Незнам за какъв се мисли,че да ми даваш подобна оценка,а ако не ти харесва темата,не е чети...никой не те кара насила "неграмотнико"!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.