Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:17 02.06.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Паветата от пловдивските улици..  
АвторPeshev (Нерегистриран)
Публикувано21.03.08 17:38



Какво става с тях ? Две минути след като зададох същия въпрос, в един пловдивски сайт - всичко беше изтрито ! Наистина сайта е доста незначителен , но дали същото се отнася и за тези павета !?



Тема Re: Паветата от пловдивските улици..нови [re: Peshev]  
Автор Alykard ()
Публикувано21.03.08 19:20



само да не вземат пак да взривяват тепета за павета

ебати маумниците дет са го направили тва едно време



Тема Re: Паветата от пловдивските улици..нови [re: Alykard]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано21.03.08 20:48



Те и тези, които са построили панелките, са малоумници. Но малко са тези, които си дават сметка, че това е бил единствения начин да се справят тогавашните управници с жилищния проблем.

Та и сега така... Извинявай много, но не е ли аналогична ситуацията с "Марково тепе" mall

Нали вече няма комунисти?! Защо го взривяват. Да построят поредния бизнесцентър без место за спиране

Кога ще порастнете?



Тема Re: Паветата от пловдивските улици..нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Alykard ()
Публикувано21.03.08 20:50



Тепето така и така не може да се върне така,че ....................
а го взривяват толкова много точно за да има паркинки,подземнир700 броя доколкото знам



Тема Re: Паветата от пловдивските улици..нови [re: Alykard]  
АвторPeshev (Нерегистриран)
Публикувано21.03.08 22:21



Не, няма кой да прави павета вече - това е много скъпо занимание и затова ми е интересно - какво става с тях . Явно има интерес /търговски/ и вероятно, това е общото за улиците, планирани за ремонт - всичките са павирани. Асфалтираните могат да почакат.
Надявам се, някой от агитката на Общината, да ме опровергае .



Тема Re: Паветата от пловдивските улици..нови [re: Peshev]  
Автор Alykard ()
Публикувано21.03.08 22:28



а според теб кое е по-добре пвета или асфалт,на мен паветата ми влият как да се изразя романтично и може би носталгично,честно казона





Тема Re: Паветата от пловдивските улици..нови [re: Alykard]  
АвторБM (Нерегистриран)
Публикувано22.03.08 10:20



И по - раздрънкващо мозъка. Павета трябваше отдавна да се махнат.



Тема Re: Паветата от пловдивските улици..нови [re: БM]  
АвторPeshev (Нерегистриран)
Публикувано22.03.08 17:01



Всъщност "Alykard " е абсолютно прав - този вид настилка е доста "ретро", както може би си забелязал - "Главната" е отново с павета ! Тя си е била такава винаги, ако разгледаш стари снимки на града, дори и в този Форум. В този смисъл изпълваме определението, че " Историята се повтаря винаги, като пародия"! Така е и при нас - паветата по Главната са турски, направени от цимент /гаранция 8 години/. А след това ?
Добре,махаме паветата - какво губим ?
http://news.ibox.bg/news/id_1859789514
от тук можеш да прецениш съвсем приблизително разбира се . От това инфо излиза, че само от павета по бул. " В. Априлов", общината може да изплати заема, оставен ни от предишния кмет.Приходите от останалите улици са
бонус!
Имаш ли други възражения ?



Тема Re: Паветата от пловдивските улици..нови [re: Peshev]  
АвторБM (Нерегистриран)
Публикувано22.03.08 17:15



Абе главната е пешеходна зона там е ок, ама като минавам с кола по Васил Априлов или Доматевско Шосе например и ми се раздрънква мозъка от тия павета.



Тема Re: Паветата от пловдивските улици..нови [re: Alykard]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано22.03.08 20:51



как ти влияят на окачването на колата?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.