Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:39 12.06.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Какво ще става магазин "Направи си сам"нови [re: kimchi]  
АвторБM (Нерегистриран)
Публикувано24.03.08 08:30



Добре. Справяй се с проблемите и успех.



Тема Re: Какво ще става магазин "Направи си сам"нови [re: kimchi]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано24.03.08 11:16



добре де, какви са толкова тези проблеми. айде изплюй котката



Тема Re: Какво ще става магазин "Направи си сам"нови [re: *margo*]  
АвторБM (Нерегистриран)
Публикувано24.03.08 16:51



Марго, не му се вързвай.





Тема Re: Какво ще става магазин "Направи си сам"нови [re: *margo*]  
Авторkimchi (Нерегистриран)
Публикувано24.03.08 20:28



Проблемът, който описваш, не е изолиран и не се отнася само до кварталните бакалии. Всъщност е доста по-дълбок и ти също си част от него, а вероятно и аз. Все пак държа да те информирам, че се намират гаражни магазинчета, чиито собственици са готини и коректни. Късметлия съм, че едно от тях се намира в моята махала. Освен всички останали предимства, ми напомня за бакалиите отпреди 25 години, когато отношенията между хората бяха по-добри.
А твоите деца, горките, един ден ще станат част от персонала на някоя от търговските вериги, дето само тях признаваш. Дано си жива тогава, да чуя дали все още така разпалено ще ми ги хвалиш. Мен не ме мисли, аз минах през това и отблизо видях за какво става въпрос. За разлика от теб. Щерка ти един ден ако иде да работи в столовата на "Метро" в София, сигурно ще да е хубавица и шефът ще я чука срещу осигурената работа и квартира. Синът ти ще буха от тъмно до тъмно, крак няма да подвива, ще му се завива свят от ревизии и инвентаризации (правят ги нощем, да не се губят работни дни) за мизерна заплата и нулева защита от страна на синдикатите. Такава е практиката в момента, не виждам знаци, че някога ще се измени, особено пък към по-добро. Айде със здраве и не ми се връзвай.



Тема Re: Какво ще става магазин "Направи си сам"нови [re: kimchi]  
АвторБM (Нерегистриран)
Публикувано24.03.08 21:02



Завалията... Много комплекси бе бате.

Викаш отношенията от преди 25 години? Ми хвърли компа тогава, що обшуваш виртуално, а не реално както е било преди 25 години и както е било по - добре?



Тема Re: Какво ще става магазин "Направи си сам"нови [re: kimchi]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано24.03.08 21:26



Не ти се връзвам, ама някак си не мога да си представя как точно това се отнася точно до моите деца...



Тема Re: Какво ще става магазин "Направи си сам"нови [re: *margo*]  
Авторkimchi (Нерегистриран)
Публикувано24.03.08 21:28



Ще видиш.



Тема Re: Какво ще става магазин "Направи си сам"нови [re: БM]  
Авторkimchi (Нерегистриран)
Публикувано24.03.08 21:31



Комплекси? Проявата на съчувствие към експлоатираните като роби мои сънародници е предизвикана от комплекси?!



Тема Re: Какво ще става магазин "Направи си сам"нови [re: kimchi]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано24.03.08 22:12



добре, че си ти та да сучувстваш на експлоатираните.



Тема Re: Какво ще става магазин "Направи си сам"нови [re: f(x)dx]  
Авторkimchi (Нерегистриран)
Публикувано24.03.08 23:09



Какво сега, на язвителен ли ще ми се правиш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.