Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:44 11.06.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Какво ще става магазин "Направи си сам"нови [re: zz]  
Автортц (Нерегистриран)
Публикувано23.03.08 19:17



и кой е най-силният



Тема Re: Какво ще става магазин "Направи си сам"нови [re: kimchi]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано23.03.08 19:20



Ако имаш да напишеш нещо по темата - заповядай. Не съм попитала или помолила за категоризиране на децата ми. Ако ще правиш подобни квалификации, поне се регистрирай...
Писна ми от хора, които са се вживяли на Господ и все трябва да дадат някое умно умозаключение и да поучат другите как да живеят...
Радвам се, че няма как ти да си родител на тези "горки" деца.



Тема Re: Какво ще става магазин "Направи си сам"нови [re: kimchi]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St.Lucifer)
Публикувано23.03.08 19:38



Без да наливам масло в огъня - защо пък "горките деца"?




Тема Re: Какво ще става магазин "Направи си сам"нови [re: *margo*]  
Авторkimchi (Нерегистриран)
Публикувано23.03.08 20:01



Не категоризирах децата ти, но не се учудвам, че не си го проумяла. Все пак ти пазаруваш само от "Била".



Тема Re: Какво ще става магазин "Направи си сам"нови [re: kimchi]  
АвторБM (Нерегистриран)
Публикувано23.03.08 22:31



Като гледам и Fallen_Angel не те е разбрал, аз също.
И кво като пазарува само от Била? Проблем?

В крайна сметка в големите хипермарките избора е по - голема, цените са по евтини и стоките не са толкова залежали като кварталните магазинчета.



Тема Re: Какво ще става магазин "Направи си сам"нови [re: БM]  
Автор Alykard ()
Публикувано23.03.08 22:55



цените са по евтини и стоките не са толкова залежали като кварталните магазинчета.

ето тука вече не съм съгласен,тези твърдения не венаги са верни,да не кажа почити никога



Тема Re: Какво ще става магазин "Направи си сам"нови [re: Alykard]  
АвторБM (Нерегистриран)
Публикувано23.03.08 23:04



Що?

Кварталният магазин, разчита на това, че ще те мързи за 1 хляб да ходиш до Била. Нормално е да ти продава на по - висока цена. Освен това в големите хипермаркети редовно има промоции на разни стоки с намеления в цените.



Тема Re: Какво ще става магазин "Направи си сам"нови [re: БM]  
Авторkimchi (Нерегистриран)
Публикувано23.03.08 23:52



Проблем, да. Не един при това.



Тема Re: Какво ще става магазин "Направи си сам"нови [re: kimchi]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано24.03.08 07:33



Проблем ДА, като гледам един основен, и той е за кварталните гаражчета... Където нито можеш да пипнеш стоката, нито да прочетеш етикета, а разчиташ само на добрата дума на приятеля-търговец, който винаги прави муцуни и със седмици не ти казва "Добро утро" когато влезеш в магазина му, ако случайно те е видял да пазаруваш от другаде. Проблем ДА, че при тези именнно търговци си на уважение, докато си нов клиент, после ставаш нещо от рода, на приятел, от когото ще мине... нали затова са приятелите, да прощават... е да ама аз плащам, и не искам за това да се чувствам длъжна да обяснявам на някой гаражен търговец, че ми е осигурил възможността да купя едно кисело мляко набързо, защото мога и да не го купя набързо... за тях далеч клиентът не е на първо място... е аз така не мога, а ако ти самият си гаражен търговец и разрастваненто на големите вериги не ти е по-вкуса си е твой проблем, не на моите деца или на които и да е други.



Тема Re: Какво ще става магазин "Направи си сам"нови [re: Alykard]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано24.03.08 07:36



Цени рядко гледам, просто държа да мога да прочета етикета, срокът на годност на стоката и като не ми хареса да я оставя отново на рафта, а не както в гаражчето...
"Искам пакет сол, но ако може да е ситна"
"Ама как, аз само такава продавам"
Вземам я, не е ситна, тя като камъни, ама не мога да му я върна, че сме и съседи, пък ще се сърди от Великден до Коледа и дори "добро утро" няма да казва като се сбъркаш да му нарушиш спокойствиетот с претенциите в магазинчето му...
Е затова пазарувам в Била. Там поне никой не ме уговаря, че солта става, аз си я избирам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.