Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:04 28.09.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Добре де, може ли такъви идиоти да има?нови  
Автор f(x)dx ()
Публикувано07.03.08 13:22





Измамиха по телефона пловдивчака с рекордна сума
07 март 2008 / БТА
Пловдивчанка бе измамена с около 13 000 лева на принципа за пътен инцидент от близък с жертва, съобщиха от пресцентъра на ОДП - Пловдив.
В жалбата си до Трето РПУ 59-годишната жена разказала, че около 16.30 часа на 6 март по телефона се обадил мъж, представяйки се за сина й и съобщил, че е предизвикал пътен инцидент, при който е починало лице. Мъжът казал, че трябва да се платят 3000 лева, за да бъде освободен от ареста и малко по-късно жената предала сумата на изпратен на адреса й таксиметров шофьор. Малко след това "синът" се обадил повторно с молба за още 5000 лева, които майката предала също на таксиметров шофьор. Последвало трето обаждане около 18.30 часа за още пари, които жената предала по същата процедура. В жалбата си тя уточнила, че част от сумата е събрала от роднини. Вечерта, когато синът й се прибрал от работа, тя разбрала, че е измамена. По случая е образувано дознание в Трето РПУ. Вчера в същото районно управление са били получени още три сигнала за опити за подобни измами. Според полицаите телефонна измама с подобен размер е рекордна за Пловдивска област.




Тема Re: Добре де, може ли такъви идиоти да има? [re: f(x)dx]  
АвторR+ (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 14:30



Според мен е идиотско да наричаш 60-годишна жена изпаднала в паника- "идиот", ама ти си знаеш.



Тема Re: Добре де, може ли такъви идиоти да има? [re: R+]  
Автор Alykard ()
Публикувано07.03.08 15:04



и според мен






Тема Re: Добре де, може ли такъви идиоти да има? [re: R+]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано07.03.08 15:41



ще я наричам и още как. Първо - на три пъти говори със "сина си" и не се усъмнява. Както и да е. Теоретично е възможно
второ - по телевизията през ден пускат репортажи за такива "синове". ОК - не ги е гледала
трето - за два часа така ли нема време да се свърже със сина си. Той няма ли мобилен телефон, няма ли служебен? Теоретично - също е възможно, макар че само МТел имат 5 милиона абонати
четвърто - виж какво мислене - претрепал човек, ама да дадем тука едни пари, ще оправим работата. Майната му - живеем в дни велики, в славно време - човек за човека е вълк
Обаче, да ме прощаваш - синът ти се мотае по не знам какви затвори, ти три пъти се срещаш с някъв таскиджия дето ще му носи пари. Аджеба как не ти идва на акъл да се метнеш на задната седалка в таксито и да отидеш да видиш твоя хубустник как е, що е, има ли нужда от още нещо?
60 годишна била. Кво от туй?



Тема Re: Добре де, може ли такъви идиоти да има? [re: Alykard]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано07.03.08 15:43



ти пък кво се нервиш?



Тема Re: Добре де, може ли такъви идиоти да има? [re: f(x)dx]  
Автор Alykard ()
Публикувано07.03.08 15:57



възрастните хора мислят различно,реагират различно и имат различен манталитет от теб,дори и от най-малкия повод за притеснение или когато усетят,че техен близък е леко изнервен или ядосан си правят супер крайни изводи за дадена ситуаци,така че в конкретния случай реакцията на жената е да некажа напълно нормална,но очаквана от 60-70 годишен човек,а да обвиняваш възрастен човек ,че просто се притеснява прекалено за близките си е глупово,а и той няма да престане да го прави,като станеш ти на 60-70 години ще усетиш за какво говоря




Тема Re: Добре де, може ли такъви идиоти да има? [re: f(x)dx]  
Автор Alykard ()
Публикувано07.03.08 16:04



а да,аз пък бих задал въпроса как може да има такива боклуци ,които да крадат от възрастни хора,които се чудят как да свържат двата края всеки ден

ебати шибаното същество е човекът




Тема Re: Добре де, може ли такъви идиоти да има? [re: Alykard]  
АвторBapнeнckи (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 16:31



Автор Alykard ()
Публикувано 07.03.08 16:04 Отговор на мнението

а да,аз пък бих задал въпроса как може да има такива боклуци ,които да крадат от възрастни хора,които се чудят как да свържат двата края всеки ден ЕБАТИ ШИБАНОТО СЪЩЕСТВО Е ЧОВЕКЪТ
===========================================

Виж сега...Ако не си наясно, има ЕДНИ хора, ДРУГИ хора, ТРЕТИ хора...Всички, колкото и да сме еднакви, толкова сме и различни...Прав си, че има "хора", които имат манталитет, ум и чувства по-малки от на хлебарка и биха забили нож в гърба на всекиго, стига да измамят, да вземат "кирията"...Но не си прав, че "човекът е ебати шибаното същество", има всякакви, просто трябва винаги да си нащрек от различни хора, тъй като както може да се окаже разбран, така може и да е от тия олигофрени...



А за измамената по-скоро си прав. ФхиксДъХикс, 'що я наричаш идиот...Не всички, особено възрастни хора, биха помислили, че е измама! Те са отгледани в СОЦ РЕАЛИЗЪМ - тогава не се е мамело и крадяло (поне не толкова очевидно и не от "обикновените" хора), хората са си оставяли апартаментите отключени, велосипедите на тротоара и после пак са били там, дори колите и т.н. Пък и в паниката тя не знае какво става...Иначе е малко абсурдно и смешно, че цели 3 пъти се е хванала за едно и също нещо...

На мен един такъв олигофрен ми звънна един път и такова разговорче, а после и само монологче му дръпнах, че лайното му се сви и затвори телефона без да каже нищо накрая...



Тема Re: Добре де, може ли такъви идиоти да има? [re: Alykard]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано07.03.08 17:02



ей, мъдрецът. специално за теб ще задам пак въпроса:
... синът ти се мотае по не знам какви затвори, ти три пъти се срещаш с някъв таскиджия дето ще му носи пари. Аджеба как не ти идва на акъл да се метнеш на задната седалка в таксито и да отидеш да видиш твоя хубустник как е, що е, има ли нужда от още нещо?

И още - човек дето за два часа може да излупка 13 бона е всичко друго, но не и едва свързващ двата края.

а иначе какви са въпросните крадци - не мисля, че е нужно да коментирам.



Тема Re: Добре де, може ли такъви идиоти да има? [re: f(x)dx]  
Автор Alykard ()
Публикувано07.03.08 17:06



казах ,старите хора не мислят като теб,по -нантатък всички спорове са излишни................





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.