Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:14 10.05.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Починал е бай Данчо...нови [re: e2e]  
Автор Vetrim (сталкер)
Публикувано26.03.08 08:49



Съболезнования и от мен.
Познавах го - добър човек беше.
Но природата си е природа - не можем да я надкрачим. На всеки му идва реда, важното е да бъдем себе си и като си отидем да ни помнят за духа, който сме носили и ивентуално предали на околните...

Вечна му памет!
Ще предам и на баща ми - бяха приятели /той му реставрира латерната на времето/.

пп идеята за плоча не е лоша, още повече, че точно срещу "работното му място" са и "паметници на културата". Може би ще е необходим някой щрих и две-три думи, съгласувано с кметството на стария град.









-

Вулканът не търпи тинята!


Тема Re: Починал е бай Данчо...нови [re: Vetrim]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St.Lucifer)
Публикувано26.03.08 10:05



Просто да вземем разрешение от район Централен, мисля, че ще можем да направим една малка кампанийка за събиране на средства и да я направим ние...




Тема Re:за паметния знак...нови [re: Fallen_Angel]  
Автор Vetrim (сталкер)
Публикувано26.03.08 11:07



Мисля, че няма да има проблеми с Рени /или нейния зам по културата/.
Предлагам да съберем по 5 лв от човек /тия, които смятаме да го сторим/ на Пролетната сбирка, която, надявам се БУ да насрочи скоро!

Може би Фаланге да съчини една аргументация, а Фолъна да я внесе в Централен. Ако е и необходимо да има юридическо лице, като вносител - готов съм да ударя един печат.

Както и да го гледаме, въпросът си е за маса. На чаша пенливо и на замаяна глава се взимат по-лесно решения от подобен характер. А и подписи ще трябват, май...








-

Вулканът не търпи тинята!


Тема Re:за паметния знак...нови [re: Vetrim]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St.Lucifer)
Публикувано26.03.08 11:08



Що пък БУ?

Или тя, или за се заемаме да правим срещи

Давайте някой друг да се заеме с туй благородно дело!




Тема Re:за паметния знак...нови [re: Fallen_Angel]  
Авторcлyчaйнo пoпaднax (Нерегистриран)
Публикувано26.03.08 13:22



Отдавна не живея в Пловдив, но съм пловдивчанка.Честно ви казвам, направо се разстроих-отиде си още една от емблемите на града. Отлична идея да се направи плоча там, ако започнете да събирате пари аз съм ОК. Ще следя форума и ще се свържа с вас, ако има телефон.
Съболезнования на близките му и на пловдивчани!





Тема Re: чест ти правинови [re: Falange]  
Автор e2e (човек)
Публикувано28.03.08 01:56



Благодаря и аз. Почувствах се длъжен да съобщя, па макар и тъжната новина, в случай че някой не е разбрал. Ако емблемите и лицата си не помним и не предаваме спомените на следващите поколения, какво ни остава тогава...и все пак, дал Господ всекиму от нас да доживее годините, на които си отиде той /88/. И това би бил немалък подарък.
Подкрепям начинанието напълно...една графика с някаква възпоменателна табелка точно на място, би било добро като идея да засвидетелстваме почитта си към него.

We all go a little mad sometimes...



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.