Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:54 25.06.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Мюзик аидъл 2  
Автор Kopeняk (минаващ)
Публикувано26.02.08 22:03



Разбира се, сигурно има форум, в който да се обсъждат нещата в предаването на БТВ, но току що прочетох един материал, който изцяло се покрива с личните ми впечатления, направо ще го пейстна:

" 21:23 - Music Idiot
В момента го гледам. За втори и последен път. Да, има колоритни участници. Вярно е, че има и лумпени, които никога няма да могат да приспят децата си с песен, защото просто ще ги стреснат. Но заглавието се отнася до журито, по-точно- до отношението на Фънки и отчасти на Филип Киркоров. Би било комплимент за тях, ако кажа, че съм потресена. Направо съм си втрещена!


1. Визията е всичко!

- А диетка, нещо?!- Филип Киркоров

- Приличаш на домакиня, която пее пред печката!- Фънки

Мило жури, нима наистина смятате, че това е отношение от интелигентни, възпитани хора на изкуството?! Ако е така, любопитно ми е да чуя разговор на хамали, защото според мен, вие успяхте да завладеете абсолютно всички висини на простащината и за тях нищо не остана! Но да говорим в картинки:


Име: Димитър Ковачев – Фънки

Крилата фраза: Никой с наднормено тегло да не си мисли, че ще го пусна ей така. Хората нямат нужда от мамути, динозаври и камиони”

Прав си, Фънки! Ама много си прав. Само дето и мамутите, и камионите, а вероятно и динозаврите са били по-възпитани от теб. И по-дребни! Едва ли точно този член на журито би могъл да дава градивна критика за визия, а особено за тегло. Пък и някак неестествено ми е да слушам мнения за цветосъчетания от човек, който авторитетно „отсява” облечен в потник по национална телевизия.

2. Всички сме родени с познания по сценично поведение!

Преди броени минути „руската” звезда Филип Киркоров обясни на сляпо момиче, че ще й е трудно да покрие изискването за сценично поведение! Сигурна съм, че никому неизвестните изпълнители Рей Чарлз, Стиви Уондър и Андреа Бочели също не биха го покрили, ако зависи от именно това жури.

Казаха й „да”- от онова, стимулиращото „да”, което те кара да се чувстваш около 20 сантиметра висок и ти се ще да си чул „не”. С отношението си ясно й показаха, че няма да я бъде дълко в меката на „Мюзик Айдъл”, но от тях да мине (държа да отбележа, че девойката пееше страхотно).

3. Да втрещим младоците с простащина си!

При цялото ми уважение към хората, застанали зад масата, не мога да приема такова отношение към живи същества, повечето от които са в крехка и доста емоционална възраст. Авторитетите, драго жури, не се затвърждават с тираджийски реплики като : “Казвали ли са ти, че си дърво?” (Фънки). Сигурна съм, че има и по-цивилизован начин да се регистрира факта, че човекът не става. При това, речника, който изисква елементарното възпитание, се набавя в първите няколко години на съзнателното съществуване и не се изпарява под светлините на прожекторите.

Много се надявам победителят в този Мюзик Айдъл да не прихване от „качествата” на тези, които ще му позволят да победи! Просто в ефира няма място за още един заслепен от репортерските светкавици и оглушал от дрънкане на стотинки "

Не мога да понасям, когато някой бива унижаван, дори когато сам дава повод за това. Момичето написало предложения на вниманието Ви постинг, коментира само държанието на Фънки и Киркоров, но същото го прави и Вили Казасян, само че присмехът му е неизмеримо по-интелигентен. Но не по-малко болезнем и гаден. Да гаден, защото от един интелигент е трудно да се преглътнат подигравки.

Накрая, за да довършат започнатото, двамата запъртъци (водещите) слагат черешката.



Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Kopeняk]  
Авторoritang (Нерегистриран)
Публикувано26.02.08 23:18



Всяка жаба да си знае гьола. Фънки и Вили Казасян са си на мястото.



Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: oritang]  
АвторФaлaнre (Нерегистриран)
Публикувано27.02.08 02:35



Обикновено не гледам такива Реалити простотии- нито Сървайвър, нито Мюзик Айдъл, нито Биг брадър......щото всичко е нагласено предварително и кадрите са подредени от режиьора и екипа. Това е начин да представиш шоуто за истинско и интересно без актьори.

А тези Фънки и Филип Киркоров най-вероятно са гледали Американския Идол -American Idol-- където един Британец Саймън Коуел е известен с това, че постянно обижда и обсъжда външния вид на кандидатите. Първото Мюзик Айдъл в БГ беше що годе добре



Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: oritang]  
АвторBapнeнckи (Нерегистриран)
Публикувано27.02.08 04:23



Не мога да разбера к'во толкова е станало, че тая мома толкова се е вживяла, че и ти покрай нея...
Фънкито си е дебел, да, спор няма, ама той няма да става "музикален идол", той както си го каза (май някой си го е спестил това), "мястото ми е зад бюрото на стола, вие ще сте на сцената! Относно речника на Фънки - ами не е от най-интелигентните, но пък разбира от музика...На кастингите и в Русе, и във Варна имаше по един-двама, от които беше доста впечатлен и веднага ги пусна, просто хора които заслужават да продължат...И журито к'во е виновно, че на тия кастинги се явяват всякакви лумпени и идиоти, които нито имат излъчване, нито могат да пеят. Да, това със сляпото момиче донякъде е вярно, 'щото пее доста добре и правилно, но и за в такава ситуация, каквато не е очаквал, Киркоров доста добре се изказа, а и я пуснаха...Просто тук винаги ще има неблагодарни хора - такива, които за тях винаги ще се намери нещо, което ги кара трудно да дишат, па и нали е шоу предаване, няма само да ги аплодират и да им приказват във виенски стил...





Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Kopeняk]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано27.02.08 18:18



какво неприлично са казали?

Нека не забравяме, че това, за което уж са се събрали участниците, а именно голямата сцена, е нещо, което определено иска визия и глас. Може да си много талантлив, но когато приличаш на паднал от 8-ия етаж хипопотам... просто не вървиш..

Ако смяташ, че продуценти и жури те ощетяват - има безброй други начини да се проявиш. Да пееш по сватби, например.. Или в някой малък ресторант. Припомни си "Оркестър без име"



И аз искам да съм актьор.. хихи, имам визия, но нямам талант И се седя в гьола без много да квакам

Редактирано от Cтaниcлaв! на 27.02.08 18:18.



Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Kopeняk]  
Авторbibimbap (Нерегистриран)
Публикувано27.02.08 19:32



Ето ти три особено брутални сцени с тия простаци и запъртъци - Фънки и Казасян. Интересно ми е как самият ти би ги коментирал.









Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Kopeняk (минаващ)
Публикувано27.02.08 23:40



Мдааа, какво толкова са казали? Арогантното и агресивно говорене в такава степен е заляло страната ни, че даже ти не виждаш нещо ненормално. Даже си служиш с речника на онзи "Шрек" -"приличаш на паднал от 8-ия етаж хипопотам".

Все пак това е конкурс за певци, а не за манекени, ако нямаш против. Може наистина да нямаш визия, но да имаш божествен глас. Според теб таланта, ако нямаш вид, няма значение - тогава обаче, светът би загубил едни от най-големите си певци и артисти. Да споменавам ли имена?

Интересно кой би играл ролите на дебели, некрасиви герои във филмите ако се приемаха само красиви артисти. Няма ли начин да признаем и пуснем на сцената талантливите и креативни хора независимо от вида им?

И най-накрая, нормално ли е да унижиш и подиграеш пред цяла България тези тийнейджъри, които най-вероятно дори не са взели само решението да се явят на този конкурс, да не говорим за облеклото, което също бе на присмех.

Дълбоката рана се забравя- тежката дума не!

Онова 14-годишно закръглено момче, с уплашените маслинови очи, което беше оплюто, подиграно и изгонено пред своите съученици, родители, учители и българската публика, без да му се даде да пее, до края на живота си ще помни тези мигове. Той понесе тежка психична травма и тя никога няма да се изличи.

Не мога да понасям такива касапи и духовни дървари. Не смятам, че това което става е нормално и допустимо. Има десетки начини да отсееш зърното от плявата без да нанесеш душевна рана, но за това се иска да имаш човечност, да имаш първите седем години и да не се смяташ за Господ.

Не желая да коментирам повече този човек. Жал ми е единствено за това, че някой го е сложил там и сега процеса на опростачване на Родината ми ще се усили с нова оперативна единица. Да ни е честито!

Редактирано от Kopeняk на 27.02.08 23:56.



Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Kopeняk]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано27.02.08 23:55



Напротив, не е конкурс за певци. Това е конкурс за музикални шоу-звезди. Цялата идея е да спечели някой, който може да пее, може да танцува, ще се хареса на публиката.. всъщност оригиналното име на този вид шоу е POP IDOL, популярен сиреч, може да пее великолепно, ама масата балъци ще си викат абе тая кьоравата/тоя дебелия кво правят там. Мюзик Айдъл(а също биг брадър и т.н.) се правят за масата балъци, така че е съвсем нормално да не се допускат грозни, скучни, темерути и т.н. Това не значи, че те не могат да пеят, просто няма да успеят в риалити форматът Мюзик айдъл.



Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: пeтльo]  
Автор Kopeняk (минаващ)
Публикувано28.02.08 00:03



Петльо, не става дума за това, че не одобряват този или онзи. Това е нормално.

Не е нормално тези деца да бъдат обиждани, унижавани и подигравани. Има и други начини те да бъдат отхвърлени, но да си отидат от там с достойнство, без да стават обект на злобен присмех.

За това става дума. За ЧОВЕШКОТО ДОСТОЙНСТВО.



Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Kopeняk]  
АвторФaлaнre (Нерегистриран)
Публикувано28.02.08 05:13



Кореняк, принципно съм съгласен с теб, но това е Шоу бизнес и бъди сигурен, че точно такова шокиращо, вулгарно и присмехулно поведение е търсено от режисьорите. Те искат сензациии, хората да обсъждат и да коментират, да има шок и дразги. А кандидати да излезат пред камерите да ги види цялата рода и приятелите с лопата да ги ринеш.

Нека това да служи за показателно за всички които пак ще напират на талази за айдъла следващия път.



Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Kopeняk]  
Авторoritang (Нерегистриран)
Публикувано28.02.08 08:36



Те сами са плюли на достойнството си, като са се явили на конкурса... тези "деца". Конкретно онова недоразумение, което толкова те е трогнало, имаше и самочувствие - "пял съм два пъти на сцена в центъра на Бургас". Виж, аз мисля, че един Азис ни стига.



Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Kopeняk]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано28.02.08 11:12



И кой точно от дошлите на кастинга досега имаше божествен глас, че аз не се сещам. А онова дебело същество, което Фънки изгони дори без да го прослуша, си го заслужаваше. И в никакъв случай не мога да се съглася, че беше момче.
Журито си е на място, много повече от миналогодишното, където се наслушах и нагледах на простотиите на Дългия. От предишното жури единствено Дони ставаше. Сегашното според мен е много по-добре подбрано.
И да не забравяме - това е шоу със сценарий, онези двамата "запъртъци" са му продуценти и това което правят, го правят, защото се харесва. На журито му е разрешео да се държи така, за да може част от зрителите да се възмутят и да го гледат с още по-голям интерес. А определено Фънки е интересен. Каквото и да си говорим. Вили Казасян пък е институция в музиката. Есил Дюран е в пъти по-добре от Глория. Само дамата Люси нещо не ми харесва много, но ще видим.



Тема понеже се контузихнови [re: Kopeняk]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано28.02.08 23:34



и писането с 10 пръста сега ми е голям проблем

...

Мисля, че обясних нещата ясно - става дума не за талант, а за звезда, която трябва да бъде определена комбинация от талант и визия. Само едното и само другото не върви. Гледал съм доста кастинги и смея да твърдя, че отношението на журите към участниците обикновено е такова...

Не забравяй - бъдещите звезди излизат пред хора все пак. Трябва да свикват от рано на всякакво отношение.. добро и лошо. Тъй де.. няма само да им ръкопляскат. Ще ги освиркват от време на време..

Сигурен съм че ми разбираш мисълта. Не разбирам защо отричаш очевидни неща обаче



Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: bibimbap]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано29.02.08 12:57



Младите са много заблудени, че с този конкурс ще станат звезди

Още по-малко световни!!!

Чухте ли как пее Люси в шоуто на Азис? Просто мучеше! Няма да коментирам сексуалната й ориентация и външен вид!

Слушали ли сте Есил Дюран на живо? Катастрофа!!! Намерете живи нейни изпълнения и ще се убедите!

Ех, Фънки.... ето какво харесва той
Крещене, грозота и.... още нещо....

Какво да кажа за Вили Казасян, за който няма българска звезда. Нима Лили Иванова, Емил Димитров, Богдана, Маргарита Хранова са некадърни????

Просто трябва да има зрелища! Оплюване, трагедии за да има интерес и шоу!

И онова малко момиче, което пее чудесно какво прави там? Имаше късмет, че е малка иначе щяха да просъскат, че има свинска зурла, редки и големи зъби и изпъкнали очи...а недай си боже ако напълнее като порасне..... не ми се мисли как биха я смлели...

После защо чалгата пробивала?
Ами Митьо Пайнера си прави много коректни прослушвания! Избира това което ще пробие и успява.... Няма Пайнерка която благодарение на Пайнер да не е била из Европа. Да не говорим за турнетата из Америка!!!

Та Пайнера отказа доста тлъста сума на богата и известна бизнес дама, която искаше да стане звезда. Това показва, че човека си разбира от работата!

Ама смятате ли, че селското девойче Невенка е звезда? Купихте ли си диска?
Ами съмнявам се, че е звездата на България! Просто безлично талантливо бузесто девойче....



Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Paлицa]  
Автор Falange ()
Публикувано29.02.08 13:03



Ааа не....... Невена Цонева е готина и добре пее момичето. А дали ще стане зведа или не, тепърва ще видим. Аз се кефя на Светльо от Файв Старс който и може да е малко надут и да плямпа по селски, но е талантлив това не може да се отрече. Ти с това изказване заприлича на хората от които негодуваш. недей да злорадстваш.



Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Kopeняk]  
Автор Bat_Vanio (варненец)
Публикувано29.02.08 13:15



На първо място стои икономическият интерес във всяко едно съвременно мероприятие! Няма какво повече да кажа, поздрави от Варна!





Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Bat_Vanio]  
АвторR+ (Нерегистриран)
Публикувано29.02.08 13:59



Ако един простак може да те обиди, значи и ти си ... простак!



Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: R+]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано29.02.08 14:37



Не съм обидила Невена Цонева, просто влязох в стилистиката на Мюзик Айдъл. Това, че Невена има албум неможе да я направи звезда ако публиката не я направи такава! Определено е талантлива!
Имам чувство, че Мюзик Айдъл търси визията на Анджелина Джоли съчетан с таланта на Уитни Хюстън......





Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Paлицa]  
Автор Alykard ()
Публикувано29.02.08 14:41



Разбирачката от всичко пак се появи






Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Paлицa]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано29.02.08 15:40



"Това, че Невена има албум неможе да я направи звезда ако публиката не я направи такава!"
На по-голямата част от публиката каквото и пуснеш-това слуша.
Хайде да започнат всички медии да въртят нон-стоп албума на Невена,някой да и организира едно прилично турне,пък да видим дали няма да стане звезда!

.
Като имаме впредвид какви чалга-идиотщини се котират на нашия пазар,едва ли на Невена албума ще е толкова трудно продаваем.
Пък за да си продават албумите и най-големите изпълнители не чакат само на медийната реклама,а правят и турнета,които струват скъпо и някой трябва да инвестира,за да спечели след това от продажба на албуми.Хората си му викат на това "шоу-бизнес".В БГ това си е "сеир-далавера" и като такава-не виждам какви са очакванията на феновете?



Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Paлицa]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано29.02.08 16:05



Имам чувство, че Мюзик Айдъл търси визията на Анджелина Джоли съчетан с таланта на Уитни Хюстън

а добър ден.

то и аз търся един с кинтите на Абрамович, последователността на Морати и нюхът на Берлускони.
Ама ха де - Христолов



Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: f(x)dx]  
Автор Alykard ()
Публикувано29.02.08 16:37



тва беше яко






Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Alykard]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано29.02.08 18:32



Не съм разбирачка , просто си казвам мнеието.
Албуми не се купват, защото всичко го има в нета. Чалга певиците не печелят от албуми а от участия.
На Невена колкото и турнета да й направят звезда няма да стане.
Мтел и Вивател правеха турнета на Графа, Каризма, Мария Илиева...естествено с вход свободен и беше пълно! Но...едно голямо НО те нямат самостоятелни изяви в зала 1 на НДК просто защото няма как да съберат публика.
Учудващо за мен е , че зала 1 на НДК напълниха и препълниха Ритон, Росито Кирилова, Веско Маринов, да не говорим за Лили Иванова която имаше и билети от 30 до 100 лева!
Вие как мислите? Защо Тони Димитрова препълва залите във София, Бургас и Варна? Нима е красива е стройна? Ако трябваше да я избира някакво жури, едва ли щеше някой да я познава. Но тя има някакъв чар, който дори и на мен ми харесва!





Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Kopeняk]  
АвторPeshev (Нерегистриран)
Публикувано29.02.08 22:35



http://lifestyle.ibox.bg/news/id_347897432

Eto edno potvarjdenie !


izvinete za latinicata!



Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Alykard]  
АвторBapнeнckи (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 04:22



Абрамович - руско-израелска мафиотска чукотка, повечето от парите му не са истински, в смисъл не са негови. Купи Челси само за да пере, тези които може да изпере, не че те са малко...Нито им е бил фен, нито нищо. Той даже май искаше първо да купува Ливърпул, но Муурс тогава не му позволи, а и не искаше да продава...За около 4 години Абрама наля около 1 МЛРД. ПАУНДА в Челси, а за така бленувата от него Шампионска Лига, се видя в мачовете срещу Ливърпул, че се иска много повече от някакви си милиони, иска се сърце и раздаване на терена, 'щото колкото и много класни играчи да купиш, те като са просто едни наемници, не става. Купува разни знаменца за публиката им и тя пак не може да стъпи и на малкия пръст на скаусърите и атмосферата, която правят...



Морати - отново голям мафиот (все пак Италия), все пак е фен на клуба, но пък е прекалено заслепен и си мисли, че Интер са най-добрият отбор в света и от това си пати именно отбора...Е, видяхме ги преди седмица и нещо колко струват на Анфийлд...

Берлускони - най-големият мафиот, но все пак добре че беше той, но най-вече че английските отбори бяха наказани за 5-6 г. (двата най-силни отбора в света по това време - Ливърпул и Евертън), че Милан да станат един от най-великите отбори...



Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: f(x)dx]  
АвторBapнeнckи (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 04:25



Абрамович - руско-израелска мафиотска чукотка, повечето от парите му не са истински, в смисъл не са негови. Купи Челси само за да пере, тези които може да изпере, не че те са малко...Нито им е бил фен, нито нищо. Той даже май искаше първо да купува Ливърпул, но Муурс тогава не му позволи, а и не искаше да продава...За около 4 години Абрама наля около 1 МЛРД. ПАУНДА в Челси, а за така бленувата от него Шампионска Лига, се видя в мачовете срещу Ливърпул, че се иска много повече от някакви си милиони, иска се сърце и раздаване на терена, 'щото колкото и много класни играчи да купиш, те като са просто едни наемници, не става. Купува разни знаменца за публиката им и тя пак не може да стъпи и на малкия пръст на скаусърите и атмосферата, която правят...



Морати - отново голям мафиот (все пак Италия), все пак е фен на клуба, но пък е прекалено заслепен и си мисли, че Интер са най-добрият отбор в света и от това си пати именно отбора...Е, видяхме ги преди седмица и нещо колко струват на Анфийлд...

Берлускони - най-големият мафиот, но все пак добре че беше той, но най-вече че английските отбори бяха наказани за 5-6 г. (двата най-силни отбора в света по това време - Ливърпул и Евертън), че Милан да станат един от най-великите отбори...



Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Bapнeнckи]  
АвторBapнeнckи (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 04:27



наказани в ЕКТ*



Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Bapнeнckи]  
АвторBapнeнckи (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 04:31



дабъл поуст*



Да добавя за Интер на Морати - те винаги са се дънили в ШЛ, т'ва на Анфийлд не им беше прецедент.

Така че, братле, избери си някаква друга симбиоза...Тая не е от най-подходящите...



Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Bapнeнckи]  
АвторBapнeнckи (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 04:33



...прецедент...



Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Bapнeнckи]  
Авторkimchi (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 10:27



Това, че в клуба е разрешено да пишат нерегистрирани, не означава, че сме съгласни да четем безкрайните ти хиперкомпетентни словоизлияния по всички въпроси за живота и вселената. Бъди така добър да ни спестиш словесната си диария. Ако се изживяваш като втори професор Вучков - ориентирай се към изхода.

Към модератора: Петльо, пет последователни постинга не ти ли се виждат като добро основание за забрана на достъпа?



Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Paлицa]  
Авторoritang (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 10:32



Разбираемо е, че си бясна на Фънки, защото на кастингите той съсече много Ралички (разбирай - турбо-фолк мутреси). За разлика от инж. Пайнера и от селския бег Слави, Фънки е завършил Консерваторията и оттогава не е спирал да свири. Да не говорим, че е негова заслугата да гледаме в България изпълнители като "Металика", Стинг, "Уайтснейк", DM и други, които всъщност едва ли са ти познати, тъй като не са от каталога на Пайнера.
А Тони Димитрова е свиня, която може и да се научи да пее... но не в тоя живот.



Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: kimchi]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St.Lucifer)
Публикувано01.03.08 18:25



Вярно, Петел! Ама ха!






Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Fallen_Angel]  
Авторbibimbap (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 18:56



Я, тоя клуб имал двама модератори!



Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: bibimbap]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St.Lucifer)
Публикувано01.03.08 19:35



Верно? А стига бре! Тю, да му се не види! И кой е втория?...



P.S. Не се засягай, майтапя се :) В интерес на истината сме двамата с Петела от... не знам от колко време




Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Fallen_Angel]  
Автор Alykard ()
Публикувано01.03.08 19:45



Ти си от бая годинки обаче,от 2002-2003 някъде ,ако не се лъжа.........




Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Alykard]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St.Lucifer)
Публикувано01.03.08 19:59



24 януари 2004 - тук

иначе в История - от 2003 август или септември...

И в разни други клубове...




Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: kimchi]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано01.03.08 20:14



вече да
приятно ни беше, но вече няма да му четем глупостите на варненеца



Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Fallen_Angel]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано01.03.08 20:16



а аз - май от година по-късно

а кога ще се радваме на стария бг-хистори?:)



Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: пeтльo]  
АвторBapнeнckи (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 20:16



Е що бе, къде сгреших...





Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Bapнeнckи]  
Авторbibimbap (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 20:21



Майка ти е сгрешила, не ти. Впрочем на колко си години? Според мен с Ралица много бихте си паснали... лика-прилика, както се казва ;)



Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Bapнeнckи]  
АвторBapнeнckи (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 20:21



*И не са глупости, драги Петльо! Всичко, което съм написал, е истина...





Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: пeтльo]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St.Lucifer)
Публикувано01.03.08 20:22



то бачка бре?






Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: bibimbap]  
АвторBapнeнckи (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 20:23



Не говори за майка ми, палячо недъгав. Никой не съм обидил тук, а вие ме нападате - е*ати селяните...





Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Bapнeнckи]  
АвторBapнeнckи (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 20:24



селяндури* по-точно...





Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Bapнeнckи]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St.Lucifer)
Публикувано01.03.08 20:32



Ми какво правиш в нашата компания тогава?

Со кротце, со благо, со малко кьотек - айде дома...






Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Fallen_Angel]  
АвторBapнeнckи (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 20:37



Е т'ва не беше ли форум за дискутиране/обсъждания, където всеки може да си изкаже (напише) мнението? Аз досега никого не съм обидил от вас, просто пиша истини на всякакви теми, обаче някои от вас са прекалено заслепени и в неспособността си да си защитят мненията с факти, почват да ме хулят...Като няма какво да кажеш (напишеш), по-добре не говори (не пиши)...





Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Bapнeнckи]  
Авторbulgogi (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 20:46



Окей, аз също изказвам мнението си, а то е, че майка ти е направила голяма грешка, че е смесила бира с водка оная вечер. Това са факти :)



Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: bulgogi]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St.Lucifer)
Публикувано01.03.08 20:53



Зарежи, файда няма...






Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Bapнeнckи]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано01.03.08 22:07



току що спомогна цяла варна(сигурно) да няма достъп до клуба:)



Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: bibimbap]  
Автор Alykard ()
Публикувано01.03.08 22:17



Глупости,няма да даваме пловдивски жени на варненски откачалки,не може да им се оказва така чест






Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Alykard]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано02.03.08 00:48



Недей да ги бъркаш, тая Ралица няма нищо общо с оная мутреса от другите теми. Погледни сам - няма никакви правописни и пунктоационни грешки, речниковият запас е широк, а мисълта тече логично (дори и да не си съгласен с тезите й)





Тема А защо не посочи източника?нови [re: Kopeняk]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано03.03.08 12:11



Който е на автор от женски пол, в blog.bg



Тема Мтц, така не се прави.нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано03.03.08 12:15



Никъде по света. Подобно просташко оценяване не се прилага дори в Италия.
Подобни реплики биха могли да бъдат спестени. Отново се забравя, че преди да сме каквото и да било, та дори и кандидати за Мюзик Айдъл, сме хора, и най-ценното, с което разполагаме, е човешкото ни достойнство.
Майната му на цялото жури. Без извинение.



Тема "Имам визия,нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано03.03.08 12:16



но нямам талант". Имаш талант, Станиславе, имаааш! Я глей колко фенки си навъдил!



Тема Re: Мтц, така не се прави.нови [re: Bambi*]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано03.03.08 13:29



ъъ защо даваш за пример Италия, точно по другите държави се мисли просташко, налага се такава култура, на музика/кино и т.н. с изключително ниско качество - точно Италия, Франция и няколко други европейски държави успяват да запазят изкуството си на ниво. И за това явно са преиначили малко пошлата първоначална идеяна Мюзик Айдъл да забавлява масите по подобен начин на скритите камери да речем - на гърба на невинни хора



Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Bapнeнckи]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано03.03.08 14:54



Тоя пък, може ли толко много да изпишеш и само глупости да наръсиш.
Първо дали пере Абрамович или не - мисля, че няма откъде да знаем, при положение, че не разполагаме с доказателства. Второ за 4 години Абрамович не е похарчил 1 млрд. паунда, а значително по-малко.
Трето, Морати не го знам мафиот ли е не е ли (отново нямаме доказателства), но морати е болен фен на Интер и което е много важно - очевидно човекът залага на феър плей. Видя се като наказаха Милан и джуве кой е номер едно в Италия. За представянето в ШЛ, нека изчакаме реванша на Сан Сиро все пак. А и да ти кажа, ако БОТЕВ додрапа до четвъртфинал, ехеее
Четвърто, Берлускони не съм коментирал мафиот ли е какво ли е. Но едни от най-великите футболисти и треньори минаха през Милан заради него за последните 20 години.

И накрая, понеже виждам, че ти е трудно да умозаключаваш ще ти го кажа така. Като фен на БОТЕВ искам да имаме президент, който има пари като Абрамович, обича отбора като Морати и умее да открива перспективни треньори и играчи като Берлускони. ама ха де - Христолов.

Какво си седнал да ми обясняваш кой бил мафиот, кой перач?



Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: пeтльo]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано03.03.08 14:57



хай да му .... майкинен
аз тука за кво си играх да му отговарям на този, варненския.
ама щом така си решил



Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: f(x)dx]  
АвторBapнeнckи (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 16:19



Братле, разбрах те к'во имаш предвид...Просто ми се пишеше по тая тема...



А Абравмович покрай Челси изхарчи някъде около 300 млн. паунда само за трансфери! Отделно като сложиш и заплатите на футболисти като Тери, Лампард и много други...Клубът почти всеки сезон е на финансова загуба...Само Абрамович го държи да не се сгромоляса изведнъж...Мисълта ми беше, че велик отбор не се става само с пари, иска се нещо много повече...Парите могат да ти доведат класни и добри футболисти, голям треньор и прочее, но повечето няма да играят със сърце за тоя отбор, те ще са си просто едни наемници...Вярно футболът прекалено много се комерсиализира, професионализира и парите определят много неща, но не всичко, все още има романтика, дори и при големи отбори, какъвто е примерно Ливърпул...

А в момента БГ футболът е стигнал дъното си...Не знам обаче кога ще излезе оттам...Най ми е жал за нац. тима...К'ъв отбор имахме преди години, където всички големи се страхуваха от нас, сега какво е...И за съжаление не виждам как в близко бъдеще нещата ще се подобрят...



Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Bapнeнckи]  
АвторBapнeнckи (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 16:20



А че футболът в Италия е голяма мафия, това го знае всяко хлапе...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.