Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:31 24.06.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Alykard]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано02.03.08 00:48



Недей да ги бъркаш, тая Ралица няма нищо общо с оная мутреса от другите теми. Погледни сам - няма никакви правописни и пунктоационни грешки, речниковият запас е широк, а мисълта тече логично (дори и да не си съгласен с тезите й)





Тема А защо не посочи източника?нови [re: Kopeняk]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано03.03.08 12:11



Който е на автор от женски пол, в blog.bg



Тема Мтц, така не се прави.нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано03.03.08 12:15



Никъде по света. Подобно просташко оценяване не се прилага дори в Италия.
Подобни реплики биха могли да бъдат спестени. Отново се забравя, че преди да сме каквото и да било, та дори и кандидати за Мюзик Айдъл, сме хора, и най-ценното, с което разполагаме, е човешкото ни достойнство.
Майната му на цялото жури. Без извинение.



Тема "Имам визия,нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано03.03.08 12:16



но нямам талант". Имаш талант, Станиславе, имаааш! Я глей колко фенки си навъдил!



Тема Re: Мтц, така не се прави.нови [re: Bambi*]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано03.03.08 13:29



ъъ защо даваш за пример Италия, точно по другите държави се мисли просташко, налага се такава култура, на музика/кино и т.н. с изключително ниско качество - точно Италия, Франция и няколко други европейски държави успяват да запазят изкуството си на ниво. И за това явно са преиначили малко пошлата първоначална идеяна Мюзик Айдъл да забавлява масите по подобен начин на скритите камери да речем - на гърба на невинни хора



Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Bapнeнckи]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано03.03.08 14:54



Тоя пък, може ли толко много да изпишеш и само глупости да наръсиш.
Първо дали пере Абрамович или не - мисля, че няма откъде да знаем, при положение, че не разполагаме с доказателства. Второ за 4 години Абрамович не е похарчил 1 млрд. паунда, а значително по-малко.
Трето, Морати не го знам мафиот ли е не е ли (отново нямаме доказателства), но морати е болен фен на Интер и което е много важно - очевидно човекът залага на феър плей. Видя се като наказаха Милан и джуве кой е номер едно в Италия. За представянето в ШЛ, нека изчакаме реванша на Сан Сиро все пак. А и да ти кажа, ако БОТЕВ додрапа до четвъртфинал, ехеее
Четвърто, Берлускони не съм коментирал мафиот ли е какво ли е. Но едни от най-великите футболисти и треньори минаха през Милан заради него за последните 20 години.

И накрая, понеже виждам, че ти е трудно да умозаключаваш ще ти го кажа така. Като фен на БОТЕВ искам да имаме президент, който има пари като Абрамович, обича отбора като Морати и умее да открива перспективни треньори и играчи като Берлускони. ама ха де - Христолов.

Какво си седнал да ми обясняваш кой бил мафиот, кой перач?



Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: пeтльo]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано03.03.08 14:57



хай да му .... майкинен
аз тука за кво си играх да му отговарям на този, варненския.
ама щом така си решил



Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: f(x)dx]  
АвторBapнeнckи (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 16:19



Братле, разбрах те к'во имаш предвид...Просто ми се пишеше по тая тема...



А Абравмович покрай Челси изхарчи някъде около 300 млн. паунда само за трансфери! Отделно като сложиш и заплатите на футболисти като Тери, Лампард и много други...Клубът почти всеки сезон е на финансова загуба...Само Абрамович го държи да не се сгромоляса изведнъж...Мисълта ми беше, че велик отбор не се става само с пари, иска се нещо много повече...Парите могат да ти доведат класни и добри футболисти, голям треньор и прочее, но повечето няма да играят със сърце за тоя отбор, те ще са си просто едни наемници...Вярно футболът прекалено много се комерсиализира, професионализира и парите определят много неща, но не всичко, все още има романтика, дори и при големи отбори, какъвто е примерно Ливърпул...

А в момента БГ футболът е стигнал дъното си...Не знам обаче кога ще излезе оттам...Най ми е жал за нац. тима...К'ъв отбор имахме преди години, където всички големи се страхуваха от нас, сега какво е...И за съжаление не виждам как в близко бъдеще нещата ще се подобрят...



Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Bapнeнckи]  
АвторBapнeнckи (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 16:20



А че футболът в Италия е голяма мафия, това го знае всяко хлапе...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.