Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:57 24.06.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Kopeняk]  
Авторoritang (Нерегистриран)
Публикувано28.02.08 08:36



Те сами са плюли на достойнството си, като са се явили на конкурса... тези "деца". Конкретно онова недоразумение, което толкова те е трогнало, имаше и самочувствие - "пял съм два пъти на сцена в центъра на Бургас". Виж, аз мисля, че един Азис ни стига.



Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Kopeняk]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано28.02.08 11:12



И кой точно от дошлите на кастинга досега имаше божествен глас, че аз не се сещам. А онова дебело същество, което Фънки изгони дори без да го прослуша, си го заслужаваше. И в никакъв случай не мога да се съглася, че беше момче.
Журито си е на място, много повече от миналогодишното, където се наслушах и нагледах на простотиите на Дългия. От предишното жури единствено Дони ставаше. Сегашното според мен е много по-добре подбрано.
И да не забравяме - това е шоу със сценарий, онези двамата "запъртъци" са му продуценти и това което правят, го правят, защото се харесва. На журито му е разрешео да се държи така, за да може част от зрителите да се възмутят и да го гледат с още по-голям интерес. А определено Фънки е интересен. Каквото и да си говорим. Вили Казасян пък е институция в музиката. Есил Дюран е в пъти по-добре от Глория. Само дамата Люси нещо не ми харесва много, но ще видим.



Тема понеже се контузихнови [re: Kopeняk]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано28.02.08 23:34



и писането с 10 пръста сега ми е голям проблем

...

Мисля, че обясних нещата ясно - става дума не за талант, а за звезда, която трябва да бъде определена комбинация от талант и визия. Само едното и само другото не върви. Гледал съм доста кастинги и смея да твърдя, че отношението на журите към участниците обикновено е такова...

Не забравяй - бъдещите звезди излизат пред хора все пак. Трябва да свикват от рано на всякакво отношение.. добро и лошо. Тъй де.. няма само да им ръкопляскат. Ще ги освиркват от време на време..

Сигурен съм че ми разбираш мисълта. Не разбирам защо отричаш очевидни неща обаче



Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: bibimbap]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано29.02.08 12:57



Младите са много заблудени, че с този конкурс ще станат звезди

Още по-малко световни!!!

Чухте ли как пее Люси в шоуто на Азис? Просто мучеше! Няма да коментирам сексуалната й ориентация и външен вид!

Слушали ли сте Есил Дюран на живо? Катастрофа!!! Намерете живи нейни изпълнения и ще се убедите!

Ех, Фънки.... ето какво харесва той
Крещене, грозота и.... още нещо....

Какво да кажа за Вили Казасян, за който няма българска звезда. Нима Лили Иванова, Емил Димитров, Богдана, Маргарита Хранова са некадърни????

Просто трябва да има зрелища! Оплюване, трагедии за да има интерес и шоу!

И онова малко момиче, което пее чудесно какво прави там? Имаше късмет, че е малка иначе щяха да просъскат, че има свинска зурла, редки и големи зъби и изпъкнали очи...а недай си боже ако напълнее като порасне..... не ми се мисли как биха я смлели...

После защо чалгата пробивала?
Ами Митьо Пайнера си прави много коректни прослушвания! Избира това което ще пробие и успява.... Няма Пайнерка която благодарение на Пайнер да не е била из Европа. Да не говорим за турнетата из Америка!!!

Та Пайнера отказа доста тлъста сума на богата и известна бизнес дама, която искаше да стане звезда. Това показва, че човека си разбира от работата!

Ама смятате ли, че селското девойче Невенка е звезда? Купихте ли си диска?
Ами съмнявам се, че е звездата на България! Просто безлично талантливо бузесто девойче....



Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Paлицa]  
Автор Falange ()
Публикувано29.02.08 13:03



Ааа не....... Невена Цонева е готина и добре пее момичето. А дали ще стане зведа или не, тепърва ще видим. Аз се кефя на Светльо от Файв Старс който и може да е малко надут и да плямпа по селски, но е талантлив това не може да се отрече. Ти с това изказване заприлича на хората от които негодуваш. недей да злорадстваш.



Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Kopeняk]  
Автор Bat_Vanio (варненец)
Публикувано29.02.08 13:15



На първо място стои икономическият интерес във всяко едно съвременно мероприятие! Няма какво повече да кажа, поздрави от Варна!





Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Bat_Vanio]  
АвторR+ (Нерегистриран)
Публикувано29.02.08 13:59



Ако един простак може да те обиди, значи и ти си ... простак!



Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: R+]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано29.02.08 14:37



Не съм обидила Невена Цонева, просто влязох в стилистиката на Мюзик Айдъл. Това, че Невена има албум неможе да я направи звезда ако публиката не я направи такава! Определено е талантлива!
Имам чувство, че Мюзик Айдъл търси визията на Анджелина Джоли съчетан с таланта на Уитни Хюстън......





Тема Re: Мюзик аидъл 2нови [re: Paлицa]  
Автор Alykard ()
Публикувано29.02.08 14:41



Разбирачката от всичко пак се появи






Тема Re: Мюзик аидъл 2 [re: Paлицa]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано29.02.08 15:40



"Това, че Невена има албум неможе да я направи звезда ако публиката не я направи такава!"
На по-голямата част от публиката каквото и пуснеш-това слуша.
Хайде да започнат всички медии да въртят нон-стоп албума на Невена,някой да и организира едно прилично турне,пък да видим дали няма да стане звезда!

.
Като имаме впредвид какви чалга-идиотщини се котират на нашия пазар,едва ли на Невена албума ще е толкова трудно продаваем.
Пък за да си продават албумите и най-големите изпълнители не чакат само на медийната реклама,а правят и турнета,които струват скъпо и някой трябва да инвестира,за да спечели след това от продажба на албуми.Хората си му викат на това "шоу-бизнес".В БГ това си е "сеир-далавера" и като такава-не виждам какви са очакванията на феновете?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.