Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:10 25.06.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Филм за Пловдив- тънка гавра със Софиянови [re: bibimbap]  
Автор Alykard ()
Публикувано19.02.08 00:26



Ти пък и ти прекаляваш,какво ги ненавиждаш,хора като всички българи, е с малко приповдигнато самочувствие заради туристическия , инвестиционен и демографски напредък в града им




Тема Re: Филм за Пловдив- тънка гавра със Софиянови [re: Alykard]  
АвторBapнeнckи (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 00:48



Бибимбап ли там к'во си, не знам, но си жалък човечец! Аз имам право да пиша, където си искам, капиш!? Това тук е свободен форум, не е само за пловдивчани, както и варненският не е само за варненци. После кой го тресял местният шовинизъм...Усети се малко! Аз за разлика от тебе никого не съм обидил в тоя форум и си изказах напълно коректно мнението без да псувам, което не може да се каже за тебе "гражданино"...Това моето не е за заяждане, точно обратното - един от вашия форум се заяде, но няма значение вече.

Аликард, "малко приповдигнато самочувствие" при варненци винаги е имало и то не е от последните няколко години. Просто хората си обичат града и се гордеят малко или много с него и има за какво!



Тема Re: Филм за Пловдив- тънка гавра със Софиянови [re: Bapнeнckи]  
Автор Alykard ()
Публикувано19.02.08 00:57



1во никой не е псувал
2ро мнението ти е далеч от коректно
3то лягай дя спиш вече






Тема Re: Филм за Пловдив- тънка гавра със Софиянови [re: Alykard]  
АвторBapнeнckи (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 01:18



НЕма се спичате така, ей, майнички!





Тема Re: Филм за Пловдив- тънка гавра със Софиянови [re: Alykard]  
АвторBapнeнckи (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 01:21



"1во никой не е псувал" - бимбимбапмап псува!
"2ро мнението ти е далеч от коректно" - глупости! Да съм обидил или напсувал някого!??!
"3то лягай дя спиш вече" - Е па нЕма да си лягам сега!





Тема Re: Филм за Пловдив- тънка гавра със Софиянови [re: Bapнeнckи]  
Авторbibimbap (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 07:55



Тъй, тъй! И къде видя да псувам, приятелю любезни? Би ли посочил на целокупното гражданство, па и на мен, че ми стана любопитно...? Или, викаш, ти можеш да изразяваш свободно своето мнение, а аз - не? И когато някой ти каже истината (че си селяк), подскачаш, че те псувал? А да не би да да мислиш, че "хепиту дей" е псувня?! Хм, не, не е :)
Не си се заяждал, викаш... ам'че и аз тъй, и аз тъй - изразявам мнение. Хем, за разлика от теб, малко по-обосновано. Ама не се усещаш да спреш и да се върнеш в дупката, от която си изпълзал, а продължаваш да каканижеш. Не от вчера вий, гагаузите (това не е псувня, ей, това е факт!), имате по-писочко самочувствие... тъъъй ли? Въх! :) А от кога? Щото жителите на Пловдив се гордеят с града си от има-няма няколко хиляди години. Защото какво е Варна на картата на света? Нищо - едно малко пристанищно градче, каквито има стотици, хиляди. А какво е Пловдив на картата на света? Нищо... само ми покажи още пет толкова древни града ;) В Пловдив има дух, във Варна - духачи. В Пловдив икономическата активност целогодишно е сравнително постоянна, селяците от Варна ги храни един сезон - лятото. Затова и дерат по три кожи от туристите - защото когато сняг забръска, градът им опустява и няма как да се печелят пари, освен ако не се лъжат един друг. В Пловдив всички музи се чувстват като у дома си, във Варна е на почит само "изкуството" да се печелят пари... лесни, ако може. Името Диамант Диамандиев говори ли ти нещо? На мен - да. То е доказателство, че във Варна живеят най-алчните и същевременно с това глупави хора - хиляди от вашите изгоряха в пирамидите, няма друг такъв град! Нали ти казвам - селяци ;) Брат ми едно време като си търсеше квартира там, ми разказваше как някаква варненска бабичка си била облепила банята в найлони, за да не се хабят плочките :) Друга пък му искала такса за всяко влизане в тоалетната - съответно за малка и голяма нужда! Нали ти казвам - селяци. В Пловдив си вадим хляба с какво ли не, във Варна всички сте обслужващ персонал на туристите - всички до един. Имахте завод за сглобяване на "Роувър", ама англичаните много бързо избягаха... защо ли? И какво имате сега? Нищо. Хотели и обслужващ персонал. Ако някой ден дойда във Варна, нищо чудно ти да ми сервираш в ресторанта, а сестра ти да забърсва праха в хотелската ми стая. Но не се надявай - отдавна престанах да посещавам българското Черноморие, давам парите си на по-заслужили от вас, селяци :)
Сега пак ще цивриш, че те псувам и обиждам... е, какво да направя?



Тема много злобно бенови [re: bibimbap]  
АвторФaлaнre (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 08:04



Айде не омирисвайте темата моля, с глупави спорове които са били водени 1000 пъти преди и които водят до задънен край.
Твойта неприязън към Варна е лична. Аз не намирам варненци за "селяци". Варна е един развит икономически Български град- никой Български район не заслужава да се плюе така пристрастно.


Ще е жалко ако темата се заключи.



Тема Re: много злобно бенови [re: Фaлaнre]  
Авторbibimbap (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 08:26



Злобно? Човекът си го търсеше и си го намери - изброих му малко факти. И не бъркай икономическото развитие с онова другото - в главата и сърцето.



Тема Re: много злобно бенови [re: bibimbap]  
Автор Alykard ()
Публикувано19.02.08 14:32



Не бъди толкова нападателен,вярно,варненеца не е много интелигентен явно,но не става и ти като него,дори това,което твърдиш да е вярно,ми ко да ти кажа,всеки град в бг,освен софия може ли, е оставен да оцелява ,както може,дори и във варна да няма нищо освен хотели и заведения,що те печелят добре от тях и се развиват,манталитета е без значение,щом прогресират икономически,според някой статистики повече от пловдви,значи за сега стратегията им е правилна,щом имат самочувствие ,хвалят и рекламират града си ,а не като сумати хора от пловдив ,които постоянно мрънкат ,колко западнал бил града,как всичко отивало към софия,как нямало това,как нямло онова,как заплатите били ниски и тн във варненските форуми такива комплекси поне не се срещат,не ,че ги защитавам или въздигам,но и ти не бъди толкова краен




Тема Re: много злобно бенови [re: Alykard]  
АвторPGE (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 17:40



Моето мнение беше за филма и нямах намерение да пораждам глупави дискусии. Но явно се е появил някакъв комплексар и разводнил темата. Ще го имам предвид в бъдеще.

П.С. Да, варненци наистина говорят меко






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.