Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:06 26.09.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Филм за Пловдив- тънка гавра със Софиянови [re: mm]  
Авторbibimbap (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 22:54



хьехьехьехье ;)



Тема Re: Филм за Пловдив- тънка гавра със Софиянови [re: oritang]  
АвторBapнeнckи (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 23:27



Явно не мога да ти позволя. Съжалявам.



Тема Re: Филм за Пловдив- тънка гавра със Софиянови [re: Bapнeнckи]  
Авторbibimbap (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 23:38



Хепиту дей, викам ;)



Тема Re: Филм за Пловдив- тънка гавра със Софиянови [re: Bapнeнckи]  
Автор Alykard ()
Публикувано18.02.08 23:40



тия ветрове ,които духат зимно време във варна,май н ти влиаят добре?




Тема Re: Филм за Пловдив- тънка гавра със Софиянови [re: Bapнeнckи]  
АвторBapнeнckи (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 23:45



А бе и ние тука си имаме голяма маса хора, които мийекат, но някак си това не ти се натъртва така, разбира се всичко и дори прави говора някак си по-благозвучен в сравнение с мекането на примерно бургазлии, русенци, пловдивчани...ПИПИРУДИ...хаха...

А и брато, научи се да не приказваш за хора, които не познаваш, защото доста често ще си далеч от истината, както е и в този случай. Аз просто си изказах мнението. Местен шовизнизъм не съм проявявал в тоя случай. Ходил съм и в другите градове много пъти и познавам много хора от тия селища, та мнението ми се форимира от това, което съм видял и чул. А разни тук почнаха да ме определят вече...Помислете кои са комплексарите в случая...Аз изразявам мнение в свободен форум без да обидя никой, вие подскачате като ужилени, ще кажеш кой знае к'во станало...

Хммм...странно как определи Варна като "най-селски" измежду останалите...? Завист? Злоба? Комплекси? Какво те накара? Кажи си какво те провокира...??? И нЕк'ви доводи дай все пак, иначе мнението ти е безсмислено...





Тема Re: Филм за Пловдив- тънка гавра със Софиянови [re: Alykard]  
АвторBapнeнckи (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 23:50



О, не, идеално ми влияят, Аликардче. Пречистват въздуха и се диша безпрепятствено...На тебе застоялият въздух под тепетата май не ти влияе добре, ми се чини...





Тема Re: Филм за Пловдив- тънка гавра със Софиянови [re: Bapнeнckи]  
Автор Alykard ()
Публикувано18.02.08 23:52



то и твойте мнения са безсмислени и тъпи ,ама ко да правим,търпим те

русенци миекат много спор няма,това лято имах "честа" да чакам на опашка заедно с един русенец и една варненка,в пловдив се случи,повярвай ми варненката не отстъпваше на русенеца по миекане




Тема Re: Филм за Пловдив- тънка гавра със Софиянови [re: Alykard]  
АвторBapнeнckи (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 00:00



Е що да са тъпи мненията ми? Има много истина в тях! Вие се опитвате да ме оборите по някакъв начин, ама никакви факти не дадохте...Само ме "напсуяхте" и това беше...хаха...Аз си изказах мнението и толкоз.

А ти тия хора на опашката познаваше ли ги, че веднага ги определи кой от къде е...??? Иначе аз вече казах, че и тук има такива, но са много по-малко в сравнение с останалите, тъй като повечето истински варненци (разбирай родените във Варна) приказват много правилно. Тази явно е била я от Провадия, я от Добрич, я от Ямбол, живееща във Варна...





Тема Re: Филм за Пловдив- тънка гавра със Софиянови [re: Bapнeнckи]  
Авторbibimbap (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 00:04



А, ясно... ти не правиш разлика между мек изговор и редукция (потъмняване) на гласните - от "е" в "и". Нали ти казах, че няма смисъл да разговаряме по темата, защото си бос? :)

Местният шовинизъм те тресе здраво, не проумявам защо иначе идваш в нашия клуб и се обясняваш. В софийския ходиш ли? ;) А в бургаския? А в старозагорския? В русенския? Ето, виждаш ли? А аз влизам само тук, защото съм си майна и тук ми е мястото. Върни се най-добре в клуб "Варна" - там пиши и се обяснявай на воля, имаш и пълното право и основание да хокаш хора, които влизат само да се заяждат с вас... както правиш ти тук.
Ненавиждам варненци, за мен вие сте най-тъпите, прости и малоумни селяци в България, но, човече, никога няма да тръгна ей така за нищо да се заяждам с вас. Не съм паднал толкова ниско.
Айде чао. И прочети за потъмняването на гласните, за да не ставаш смешен друг път... селяк.



Тема Re: Филм за Пловдив- тънка гавра със Софиянови [re: Bapнeнckи]  
Автор Alykard ()
Публикувано19.02.08 00:20



варненка си беше ,на личната й карта пишеше родена във варна,а пича си каза,че е от русе,някакви танцьорчета бяха, били в пловдив да кандидатстват в музикалната академия и говореха отвратително,шопския говор ме дразни,ама техния направо те подлудява,незнам как ги изтърпях два часа,нещо като говора в сливен ама 10 пъти по-зле така,че моля те не ми ги хвали северняците в това отношение





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.