Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:38 26.06.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Премахване на кондукторите?!!!нови [re: kimchi]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано07.02.08 06:03



Като кондуктор е разбираемо да защитаваш съсловието си. Но, ако погледнеш реално на нещата, ще се съгласиш, че е смешно в днешно време да се поддържат подобни неквалифицирани професии. Все пак нормалното общество се стреми към рационализация и духовно израстване.



Тема Re: Премахване на кондукторите?!!!нови [re: Alykard]  
АвторПлoвдивчaнин (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 08:15



Точно това имам предвид. Каварна е много по-малък град от Пловдив, а вижте какви изпълнители идват. А в Пловдив помня, че само Металика идваха 99-а май, в София бяха Дийп Пърпъл и какви ли още групи и изпълнители, а в Пловдив дори и Лили Иванова не иска вече да идва да пее.



Тема Re: Премахване на кондукторите?!!!нови [re: Sargon lll]  
Авторoritang (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 08:32



Злобата ти няма край. Или се правиш на тъп, или (по-вероятно) си тъп наистина. Работих като кондуктор преди много години, преди да навърша 20.
Както и да е, аз вече замислям поредното пътешествие, което до последния цент ще платя от собствения си джоб, ти си стой тук и си злобей на дребно, скрит зад гръмки фрази за духовно израстване. Достоен си за съжаление.



Тема Re: Премахване на кондукторите?!!!нови [re: Плoвдивчaнин]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано07.02.08 08:54



В каварна идват само некви пенсии деба. Идват щот ги канят. Не е задължение на кмета да кани Деф Лепърд и Машина Времени в града. Има си бизнес за тази работа.
Ето ти и една идея как можеш да изкараш някой лев и да си купиш кола. Правиш един концерт на Металика, АС/ДС, Ролинг Стоунс, Куул енд дъ генг, Алла Пугачова, Анна Виси, Айс Ти, Пъблик енеми и въобще който се сетиш. Пълниш един стадион с хора и после обираш печалбата.
Всичко друго, което правиш е да мърмориш. Както се вижда от мненията по-горе - мърмориш си без да мислиш дори



Тема Re: Премахване на кондукторите?!!!нови [re: f(x)dx]  
АвторПлoвдивчaнин (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 09:50



Защо ти не организираш, да видим дали ще успееш? Ако беше толкова лесно, всяка седмица щеше да има такива концерти.
Не мърморя само, но усещам подигравателно отношение, въпреки че тук уж влизат културни хора, които не би трябвало да псуват и да използват обидни думи. Аз такива не съм използвал, очаквам това и от другите.



Тема Re: Премахване на кондукторите?!!!нови [re: Плoвдивчaнин]  
АвторПлoвдивчaнин (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 09:53



Колкото до кондукторите, надявам се поне до края на годината положението да си остане същото. За мен така е по-лесно, а и за много други хора. Вие да не мислите, че пенсионерите например ще се справят лесно с новия начин за таксуване?



Тема Re: Премахване на кондукторите?!!!нови [re: Плoвдивчaнин]  
Авторфaлaнre (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 10:03



Тези за които се сещам, че могат да организират нещо по-мащабно са от менанджмента на Петното и на Пъзела, щото вече имат контактите и опита. Има и разни други Пловдивски продуценти дето се подвизават в София. За мега звезди неможе да става и дума, щото наистина няма къде осен на някой от стадионите, но пък футболните клубове няма да са съгласни осен ако не им се плати солдина сума. А пък ако завали някъв дъжд като на концерта в Стара Загора и ще е провал.



Тема Re: Премахване на кондукторите?!!!нови [re: Плoвдивчaнин]  
Авторtak galbi (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 10:04



Щом 93-годишната ми баба овладя работата с дистанционното на телевизора, ще се научи и на това





Тема Re: Премахване на кондукторите?!!!нови [re: Плoвдивчaнин]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано07.02.08 10:13



Защо ти не организираш, да видим дали ще успееш?

Сещам се за поне две причини:
1. Аз не съм изразил публично недоволство, че в Пловдив нямало концерти на еди какви си групи
2. На мен ми е все таз кой къде ходи да свири. Голям праз, разбираш ли, че некви старчоци се изредиха през Каварна.

А пък ти си си за подигравка - на думи си голям разбирач, ама като опря работата до дупе - нещо се спичаш. Ако си мъж, или мисли преди да говориш и си стой зад приказките, или не се отваряй толкова. Пускаш по три мнения на час. Използвай това време да учиш чужд език, да се преквалифицираш. Така имаш шанс за по-добре платена работа.

И както ти казаха, прогресът и животът не могат да спират заради двама, трима, стотина дето ги мързи да възприемат новото.



Тема Re: Премахване на кондукторите?!!!нови [re: f(x)dx]  
АвторПлoвдивчaнин (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 10:52



В крайна сметка ще видим какво ще стане. Като му дойде времето, ще разберем по-добре ли е или не и дали въобще ще се въведе.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.