Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:06 21.06.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Премахване на кондукторите?!!!нови [re: Euro^]  
Автор Alykard ()
Публикувано06.02.08 20:13



Мисля,че той имаше предвид,че тук не идват световно известни изпълнители и групи като INXS,kORN,или Найджъл Кенеди или Риана дори,примерно,каквито напоследък доста се навъдиха по София,може би просто градът не е достатъчно голям за концерти от такова ниво,а и тук реално няма кой да ги организира




Тема Re: НДКнови [re: Alykard]  
Автортoтo (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 20:27



А може би и за това да не идват!





Тема Re: Премахване на кондукторите?!!!нови [re: Alykard]  
АвторФaлaнre (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 21:04



В Пъзела и в Петното редовно забиват чужди банди, не от ранга на INXS но пак е нещо. А и в в салона на кино Гео Милев пак свириха някви скандинавски метал групи.
Според мен Летния Театър е чудесно масто за концерти, както си беше преди години, стига чивущите наоколо да не се размъркат.



Тема Re: Премахване на кондукторите?!!!нови [re: Alykard]  
АвторEuro^ (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 21:47



Несъм съгласен че града не е достатъчно голям,по-скоро е вярно това че няма кой да ги доведе тук!!!



Тема опира до потенциала на публиката [re: Euro^]  
АвторФaлaнre (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 21:59



Трябва да се отбележи че музикалните вкусове и ентусиазъм на Пловдивчани са се променили драстично. През 80-те Пловдив се славеше като Рок/Метал/Хипарски град и "сръбско" и Лепа Брена и т.н. слушаха само ТИР-аджиите и ДАП-аджиите. Това поколение поотраснаха и се пръснаха по света и демографската карта е променена. Сега в Пловдив се котира Чалгата и хип-хоп субкулурата. Плюс това Пловдивчани са нихилисти/непукисти и някой дори навремето да е бил фен на рок музиката сега със зор ще се бръкне 10-15-20 лв за концерт.
С електронната музика положението също не е розово, хеле само една Плазма ни остана.



Тема Re: Премахване на кондукторите?!!! [re: Плoвдивчaнин]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано07.02.08 01:58



Айнщайн, пенсиите и инвалидите ще имат отделни билети, това ще стане много по-лесно от колкото е в момента - когато ти пуснат достатъчно стотинки в купата от маргарин и събереш пари за билет до софия можеш да видиш какво значи електронна система, слез в метрото например.
аз нямам личен автомобил и финансовото ми положение не е цветущо, пътувам често с градския транспорт и предпочитам да си цъкам билетчета като се качвам, вместо да се бутам с кондуктори и да се кефя на жълтите стотинки, които ми връщат обикновено.



Тема Re: Премахване на кондукторите?!!! [re: Плoвдивчaнин]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано07.02.08 02:00



айде славчо, нищо че си от три месеца кмет, защо не си оправил дупките в целия град, пу деба и простия кмет, ще намериш някакъв начин да се запълват дупките посред зима и -10 градуса. ама че прост кмет имаме, пфу, другият път ще си изберем томас едисон



Тема Re: Премахване на кондукторите?!!!нови [re: Плoвдивчaнин]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано07.02.08 02:05



всяка седмица има минимум по един концерт в залата на Филхармонията, освен Варна и разбира се София, май няма друг такъв град в България. Не съм сигурен и за Русе, но едва ли е силен там културния живот вече. Спри да дрънкаш глупости, че ще изтриеш копчетата на клавиатурата и няма да знаеш хептен какво правиш



Тема Re: Премахване на кондукторите?!!!нови [re: Euro^]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано07.02.08 02:07



Дори в момента има премиера на опера "мама ла вита"

по-скоро вива ла мама:)



Тема Re: опира до потенциала на публикатанови [re: Фaлaнre]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано07.02.08 02:10



хеле само една Плазма, ама най-яката дискотека в България и дори региона(по много чужди думи на хора обикаляли балканите, аз нямам кой знае какви впечатления)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.