Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:00 16.06.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Допълнителна работа  
Автор Vetrim (сталкер)
Публикувано22.01.08 10:32



Приятели,
предполагам, както и на повечето от вас, финансите не достигат за покриване дори на основните нужди на домакинството от основния трудов договор.

Та питането ми е: знаете ли къде и по колко дават за допълнителна работа в Пловдив?
Явно ще трябва да се потруди и допълнително човек, за да осигури поне минимален стандарт...

пп1 засега съм насочил вниманието си към нощни охранителни дежурства, но проверявам и за други възможности
пп2 имам доста "кетапи" за образования и специалности, на които не държа особено, но понякога вършат работа













-

Вулканът не търпи тинята!


Тема Re: Допълнителна работа [re: Vetrim]  
Авторkimchi (Нерегистриран)
Публикувано22.01.08 11:30



Бъди по-конкретен, изброй знанията и уменията си.



Тема Re: Допълнителна работа [re: kimchi]  
АвторMilenskiq_ (Нерегистриран)
Публикувано22.01.08 11:38



В момента има голям избор от допълнителна работа,но наистина е добре да кажеш горе-долу в коя област искаш!!!
П.С.Имам нещо в предвин

!!!



Тема Re: Допълнителна работа [re: Milenskiq_]  
АвторVetrim (Нерегистриран)
Публикувано22.01.08 11:56



електротехника
педагогика
организатор/управление
дърводелство /ниво калфа/
леяр /4ти разряд/
охрана на личността и обекти /курс НСА/
нискоквалифицирана работа /чистене, обща и др/
работя с ръчни ел инструменти, вкл. шлайф, заваръчен апарат и др.
строителство /бетон, зидаро-мазач, шпакловка/

пп че тук, където съм едва се трае...



Тема Re: Допълнителна работа [re: Vetrim]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано22.01.08 12:27



За съжаление не мога да ти помогна с инфо, ама мислил ли си за варианта нова работа на по-висока заплата? С тия умения, които си изброил - най-малкото в строителството, а?



Тема Re: Допълнителна работа [re: vens]  
Автор Vetrim (сталкер)
Публикувано22.01.08 13:16



Защо не, но нямам опит - само съм наливал основи на нови сгради /стъпки/ и съм участвал в изливането на плочи. Не смятам, че строителството е силната ми страна...

Вулканът не търпи тинята!


Тема Re: Допълнителна работа [re: Vetrim]  
АвторMilenskiq_ (Нерегистриран)
Публикувано22.01.08 13:54



Имам един познат,който се занимава с ремонт на Асансьори и търси помошник!Заплатата е 750лв. и мога да говоря с него дали търси още човек за тази работа!
П.С.Ако каже че има нужда ще ти оставя номераси да се разберем!!!



Тема Re: Допълнителна работа [re: Vetrim]  
Автор Alykard ()
Публикувано22.01.08 14:34



жалка държава наистина,щом толкова интелигентен човек като теб има проблеми с издръжката



в Марица постоянно има обяви на разни агенции,които търсят ел.техници за западна европа,чехия,германия основно,ако ти се ходи в чужбина може там да се пробваш,трудовите договори са за около година,доколкото съм запознат,пък може и да видиш обявите за софия в джобс.бг със сигурност там ще има нещо добре заплатено за човек с твойте възможности
<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Alykard на 22.01.08 14:46.</EM></FONT></P>

Редактирано от Alykard на 22.01.08 14:51.



Тема Re: [re: Alykard]  
Автор Vetrim (сталкер)
Публикувано22.01.08 15:24



Благодаря! Може и да се наложи да излезна в чужбина, а ако остана тук, сигурно ще гледам да съм на 2 места, за да "вържа" двата края, щото 3 човека на една средна заплата, неактулизирана от 5-6 години, не може да се кара дълго... Човек потъва, потъва, а дъното не се вижда. А не мога да си позволя за си продам дома. Надявам се на джакпота, ама 5 милиона се борим за него...












-

Вулканът не търпи тинята!

Тема Re: [re: Milenskiq_]  
Автор Vetrim (сталкер)
Публикувано22.01.08 15:27



Благодаря. Нищо не отказвам - ако наистина му трябва помощник, насреща съм.














-

Вулканът не търпи тинята!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.