Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:48 26.06.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Допълнителна работанови [re: Paлицa]  
Автор Alykard ()
Публикувано27.01.08 15:44



Въобще не съм твърдял такова нещо и всеки човек,който има работещ мозък в главата ще ме разбере какво имах предвид,ти явно нямаш такъв,ама така сте вие мутресите






Тема Re: Допълнителна работанови [re: Alykard]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано27.01.08 15:59



Как да не си твърдял?
Ето какво написа:

Въобще не съм в заблуда ,в заблуда си ти ,пълно е с работници,които се гледат как да минат тънко и искат 1500 лв заплата без да си мърдат пръста и да полагат усилия за фирмата ,в която бачкат,вслушай се в съвета на петльо и спри да дрънкаш лупости ,венс не те ли освети за прехвалените чуждестранни работодатели

Те хората 400 лева ги е срам да си поискат, ти ми говориш за 1500!
Че кой иска толкова пари?
Шивачки, гладачки, чистачки, миячки, гледачки на деца, миньори, шофьори, шлосери, заварчици, бармани, сервитьорки,учители...
Че и полицаите не взимат толкова!
Официално и депутатската заплата е около 1000 лева! Казвам официално!



Тема Re: Допълнителна работанови [re: Paлицa]  
Автор Alykard ()
Публикувано27.01.08 17:51



правиш ли разлика между нещо образно казано и нещо буквално?
с радио не може да се спори така,че спирам да се занимавам




Тема Re: Допълнителна работанови [re: Paлицa]  
Авторoritang (Нерегистриран)
Публикувано27.01.08 17:55



А ти каза, че шлосер в Пловдив работи 12/7 и взима 5000-6000 лева. Това ако не е опашата лъжа... Но никой тук не вярва на глупостите ти, освен теб, може би.



Тема Re: Допълнителна работанови [re: e2e]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано28.01.08 00:10



Както пееше Георги Минчев:
"Какви времена доживяхме,ей хора-
да си възпяваме позора
"





Тема Re: Допълнителна работанови [re: Paлицa]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано28.01.08 00:46



За твое сведение,специално за Пловдив фирмите,които си плащат всичко от-до и са изрядни спрямо закона са точно 2 на брой...и двете са на българи!


А пък евн като са толкова голяма европейска фирма защо не раздадат и европейски заплати в БГ(да кажем 1000 евро,макар че за толкова едва ли някой ще се навие да бачка в Австрия),ами дават някакви си 350евро,при положение,че и български работодатели дават повече?
А забелязвала ли си пред касите на евн какви опашки стават и защо хората мръзнат с часове в студа за да се издължат на господа монополистите?
Защото много-голямата австрийска фирма не може да оборудва гишетата си с достатъчно бързи ПС-та и подходящ софтуер и що-годе адекватни задклавиатурни устройства.Това е така защото шибаната ни държава им дава правото да са монополисти.И с това си право те правят каквото си искат.


Но...не това беше темата!
Жалко е,че хора като Втрим са в положението да вързват двата края.Страшно ми се иска да му помогна,но в случая просто няма с какво да му бъда полезен,макар че има някакви допирни точки между моята и неговата професия(и).
Искрено се надявам да намери нещо подходящо съответно с прилично възнаграждение.
Успех!



Тема Re: Допълнителна работанови [re: oritang]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано28.01.08 03:09



Естествено, че никой шлосер не взима 6000 лева заплата, но ако си проследил разговора ми с Alykad ще разбереш защо съм го казала! Глупости са да се твърди, че хората искали 1500 лева и ги мързяло да работят.

Сега излезе, че образно било казано. Ако образно е свързано с образните ти фантазии, приемам отговора ти.
Аз гледам буквално на нещата и поне 10 професии изброих и никой не взима толкова пари. Ако помисля мога и още 50 професии да кажа (най-разпространени), които не взимат толкова пари.

Интересно ми е защо тук не се говори с цифри и фирми? Страх ли ви е да кажете къде работите и колко взимате и дали шефовете ви са лоялни и ако приемат работници все пак на някой може да се помогне конкретно!

Пример: Една комшийка започнала работа и се похвалила, че е "мениджър по продажбите". В блока си мислеха, че е някакъв началник. Викам им, че това означава, че е обикновена продавачка. Те не вярват! Няма и месец и се разчу, че продавала някакви парфюми по 30 лева, които били оригинални. Оригинални ама друг път! Та така се заблуждават хората.



Тема Re:нови [re: Alykard]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано28.01.08 17:29



Това, че съм "сам" не означава, че нямам разходи. Напротив! Даже съм доста зле този месец. Кощунствено е да си го мисля, но май ще трябва да се науча да готвя...





Тема Re:нови [re: Sargon lll]  
Автор Alykard ()
Публикувано28.01.08 18:02



Ем това означава ,че начинати на мислене не е правилен ,щом стратегията ти да мързулуваш не задоволява нуждите ти,а за готвенето ,не е ли време да се ожениш






Тема Re:нови [re: Alykard]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано28.01.08 18:56



Alykad направо ти се възхищавам на безумията ти и любопитството да се ровиш в профилите. Още по-безумни са констатациите ти за хората.
В крайна сметка какво работиш и колко взимаш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.